Jump to content

[Docent] Piwowarski dublet czyli Pinta i Piwne Podziemie w stolicy


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

Pinta_PodziemieTego jeszcze nie było – dwie imprezy z udziałem ekip dwóch browarów w jednym czasie w dwóch miejscach w Warszawie! Do Jednej Trzeciej na kranoprzejęcie zawitała ekipa Pinty, z kolei w Chmielarni pojawili się przedstawiciele Piwnego Podziemia. Na szczęście odległość między tymi lokalami nie jest zbyt duża więc w miarę sprawnie można było się między nimi przemieszczać, napotykając po drodze bywalców zmierzających w przeciwną stronę :) Porządna piwna impreza nie może obyć się bez nowych piw, zatem Pinta zaprezentowała Hopus Pokus w stylu BIPA/CDA/AIBA, natomiast Piwne Podziemie przywiozło ze sobą Coffeelicious w stylu Coffee Milk Stout. Obydwa piwa okazały się świetne. Hopus mimo swojego względnie wysokiego Blg okazał się piwem nad wyraz pijalnym i po mniej więcej półtorej godzinie skończyła się jedyna dostępna tego wieczoru beczka. Mason przyznał się do tego rażącego logistycznego niedopatrzenia ;) Z kolei Coffeelicious urzekał swym fenomenalnie kawowym smakiem podkreślonym laktozową pełnią. Rewelacyjne piwo! Wieczór okazał się być bardzo intensywny, a z ekipą Piwnego Podziemia skończyliśmy nad ranem w niezastąpionym Pawiu. A za dwa tygodnie w Jednej Trzeciej kranoprzejęcie AleBrowaru!

L1480124Na pierwszy strzał ŻytorilloL1480133L1480114HoppyNews.com w akcjiHopus PokusMason i ZiemekL1480148Pierwszy Polski CraftL1480153L1480157L1480164L1480166Marcin z HoppyNews.com ustala scenariuszGrzesiek i DarekL1480186Włoski mafioso i MarlenaArtur sprawdza CoffeeliciousaBrowarzyciel, emes, Darek i EwelinaAnia i TomekOyster Kiss od EwelinyJest i KubaZ powrotem w 1/3Artezany też zawitałyAgata dokazujeWoda tylko we właściwym szkleEkipa Outletu PiwnegoKonkursowe pytania - do wygrania Imperatory x3Niedopite i zostawione w 1/3SesyjnośćRoggen w Kaflachb.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.