Jump to content
rubezahl

3 października 2015 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie jesienne.

Recommended Posts

Konkurs - jak najbardziej jestem ZA!!!

Lager po Sudecku brzmi przepysznie ;-)

Camilos - temperatury na zewnątrz coraz niższe, na pewno znajdziesz jakiś patent na dolniaka. Jak nie swój balkon czy piwnica, to zawsze można wykorzystać czyjąś domową przestrzeń (wujek,ciocia, kuzyn, znajomi...). W końcu jesteś PIWOWAREM - pomysłów mamy tysiące ;-)

Oj jak pusto bez Was! Dziękujemy za tak liczne przybycie i świetną atmosferę! Rozumiem, że luty ma być kameralny, a maj i październik otwarty, prawda?

Lager po Sudecku brzmi przepysznie ;-)

Czyli raczej niech będzie ta wersja.

Wykręcających się brakiem warunków, Krzysiu pewnie bez problemów przeszkoli w fermentowaniu dolniaków na balkonie!

Rozumiem, że luty ma być kameralny, a maj i październik otwarty, prawda?

Prawdziwa prawda :P

Daj możliwie jak najwcześniej termin zimowego (lutowego?), żeby można było wygospodarować czas.

Nad terminem wiosny i jesieni, będziecie ustalenia gminne mieć chyba jakoś niebawem.

Może spróbuj wrzesień, nie październik - w tym roku wprawdzie rewelacyjnie! wypalił pogodowo...

... choć właściwie, co ma być, to będzie - we wrześniu, czy październiku.  :P

Także bez spinania.

Edited by rubezahl

Daj możliwie jak najwcześniej termin zimowego (lutowego?)

Mam propozycję na Lutowe spotkanie weekendowe ;)

Przyjeżdżamy w piątek (kto może, urlop trzeba zarezerwować) i idziemy na nocną jazdę (o ile takowa jest w Rzeczce) na narty. Paweł jako instruktor służy swoim czasem i umiejętnościami dla chętnych.

W sobotę leczymy zakwasy po nartach złotym truknkiem :beer: (bez szaleństw), a w niedzielę rozmowy i refleksje nad dniami poprzednimi, aż do wieczora.

Co Wy na to? Czekamy na propozycje terminów od naszych Guru: Oli i Adama  :D , w końcu Oni tu rządzą  :smilies: 

Irmina ja się piszę... I zaznaczyłabym, ze ja to bardziej na biegówki, ale po tym jak się , ze nie jeździłam z Twym Małżonkiem, instruktorem idealnym, to na pewno spróbuje zjazdówek :)

Ola, pociesz się, ze my też tęsknimy...

Adam, w tym roku lepszej pogodny mnie mogliśmy sobie wymodlić nawet na Jasnej Górze ;) Wszystkie siły się sprzysięgły i bęc!!! Może i za rok będzie takoż :D

Jak pogoda dopisała teraz to i dopisze w lutym. Jak można to jakiegoś niefrywolnego instruktora z GOPR mogę pomóc.

... od naszych Guru: xxx i Adama:D , w końcu Oni tu rządzą 

Teee... - bez kpinek proszę!  :P

... instruktora z GOPR mogę pomóc.

Juruś, że bezpruderyjnego - to wiem/y, ale GOPR?

Ty, łopoczący na wietrze, swobodny, szantowy żagiel... to wg mnie raczej WOPR :lol:

Edited by rubezahl

Juruś, że bezpruderyjnego - to wiem/y, ale GOPR? Ty, łopoczący na wietrze, swobodny, szantowy żagiel... to wg mnie raczej WOPR

To będzie tak jak u Andrusa  - szanta narciarska 

Niestety chórki znały tylko szanty oraz parę innych typu Anna Maria. Andrusa próbowałem Beczkę piwa, ale nie znany to jest utwór  a znam jego piosenek parę jeszcze. Po rosyjsku toże nie chatieły piat, Nochawicę po czesku też nie chciały słuchać. I jak tu wszystkim dogodzić a wola moja była ogromna.

... a wola moja była ogromna.

Juruś - wiemy!

Wiemy i doceniamy!

Twój udział w stworzeniu tej świetnej atmosfery naszych spotkań, był znowu bezcenny :okey:

Z pewnością, po każdym wybrzmiałym akordzie, piwa oczekujące na Ciebie w "piwnym raju", zyskują na smaku i jakości.

... ale nie spiesz się do nich!

Z nami wychylisz jeszcze wiele, wiele, równie wyśmienitych piw - czego nam i Tobie życzę.

:beer:

Czy jest jakaś szansa na odświerzenie pamięci z naszego spotkania? Chodzi mi mianowicie o zdjęcia.

Wpisz spotkanie piwowarów w Rzeczce jest dosyć dużo.

... od Rzeczki nie byliśmy jeszcze w domu... Się tułamy trochę...

Noo...

- trochę się już tułacie.

Więc - szybkiego znalezienia drogi do domu, lub (jeśli "tułaczka" jest fajna) szybkiego znalezienia metody na fotki.

Mam nadzieję, że teraz będzie ok

Jest ok.

Dzięki wielkie za sposobność przywołania tamtych chwil.

Do zobaczenia!