Skocz do zawartości

3 października 2015 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie jesienne.


rubezahl

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie impreza mega udana, pogoda lepsza być nie mogła. Dziękujemy za świetną zabawę i organizację! 

Trochę zdjęć już się pojawiło w tych miejscach:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1618728358380964.1073741837.1572627969657670&type=3

https://www.facebook.com/drewniane.kufle/posts/1824232651136837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za świetną, wspólną zabawę.

 

 

 

no i temu co załatwił na ten weekend pogodę.

Pogoda nam dopisała (nic dziwnego - intencja złożona u odpowiednich "służb" zrobiła swoje. Tanio nie było!  :P ... ale warto).

 

 

 

W lutym nie powinno być problemu z chłodzeniem piwa

Wprawdzie "schładzarka potokowa" wyschła, ale raczej nie było problemów z temperaturą degustowanych piw. Ciepła była tylko pyszna zupa piwna serwowana przez Gospodarzy - ale taka powinna być.

 

Gratulacje dla Ola333 - zdobywcy Wit-owego GCh.  ;)

 

Oby do wiosny!

Termin będzie znany jeszcze w tym roku - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał, to my też już w domu - pewno jako ostatni. Po drodze zahaczyliśmy o bacówkę, ale ser ktoś wyjadł, potem Biała Lokomotywa w Nowej Rudzie - tu na szczęście kawa była :) i już prosto (jeśli drogę z Nowej Rudy do Bielawy można nazwać prostą....) do domu. Jesteśmy trochę zmęczeni, ale naładowani pozytywną energią na najbliższe miesiące - DZIĘKUJEMY WAM WSZYSTKIM     :beer:

Edytowane przez krzysiek9999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakby ktoś pytał, to my też już w domu...
 

Fanie!

... a jakby ktoś pytał, dlaczego z dobowym opóźnieniem

- kilka osób po (... ... ... ... - brak słów jak było fantastycznie) przechadzce po okolicy, miało ochotę (i możliwość) zostać na kolejny wieczór/noc.

 

Wyszło takie niespodziewane "lajtowe", kameralne after party.

Wyśmienite dopełnienie dynamicznego i kipiącego emocjami spotkania z dnia/nocy poprzednich, chwila na wyciszenie i możliwość spokojnego obcowania z fantastycznymi ludźmi.

 

Zdecydowanie trzeba wprowadzić opcję do wyboru:  "zostaję na 'after party' " - przy zapisach na kolejne spotkania.

 

(... ja zostaję i Wam polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo. dzięki - tu akurat zaleganie   :lol: - przerwa w przechadzce, ale było MEGA!

... a Basia to Ci pewnie #### #### że Ją wyciąłeś z kadru.

 

Poproszę (bardzo) o resztę fotek, może być na priv.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... a Basia to Ci pewnie #### #### że Ją wyciąłeś z kadru.

Nic podobnego...po prostu byłem trochę wczorajszy :P

 

Moja nie wczorajszość tylko dzisiejszość chwili obecnej zainstalowała mi aplikację "PAJĄCZEK" na telefonie. Ta franca zablokowała wsystkie funkcje telefonu. Dobrze że moja ukochana córeczka wyciągnęła dziadka na zewnątrz i znaleźli mój telefon z tą aplikacją obok ogniska. Ofiar w ludziach nie było tylko w butelkach (na szcęście w większości pustych) i telefonie - chyba że sam ni byłem. Pozdrowionka dla wszysytkich i do zobaczenia mam nadzieje w LUTYM !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Moja nie wczorajszość tylko dzisiejszość chwili obecnej zainstalowała mi aplikację "PAJĄCZEK" na telefonie.

Paweł - po Twoich optymistyczno/radosnych "pląso-skokach" po głazach wokół wiaty ogniskowej, cieszę się, że owy "pajączek" posiadł szkiełko smarkofona, NIE Twoje czoło!

 

Straty w sprzęcie mogą wystąpić, w Ludziach - zdecydowanie NIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie trzeba wprowadzić opcję do wyboru: "zostaję na 'after party' " - przy zapisach na kolejne spotkania.

 

(... ja zostaję i Wam polecam)

 

After party brzmi bardzo zachęcająco. Myślę, że się skusimy. Na przechadzkę po górach również. Żałuję, że tym razem się nie zdecydowaliśmy. Ale jakoś te dziwne suche Rzeczkowe powietrze nas wykończylo ;-)

Ale nastepnym razem nie odpuszczę, takich widoków!!!

 

Do milego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, czy bawimy się na kolejnym spotkaniu w "konkurs", oraz co to ma być za piwo.

Mam nadzieję, że moje debiutancko/amatorskie przeprowadzenie Wit-kowego Was nie zniechęciło :/ 

 

Ja jestem za konkursem.

Piwo - jasny dolniak do 12°Blg.

Ma być dobre (i tyle :) ), bez napinania się, że musi mieć cechy pilsa czy innego.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za czymś a'la pils, zastanawiam się tylko jak będzie z rozpoznawalnością swojego piwa ;) - z witem z pewnością było prościej. Drugi pomysł, jaki mi przychodzi do głowy, to świąteczne - do spotkania powinno już być dobrze wyleżakowane, a w końcu atmosfera spotkania też świąteczna :beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzono   że moje ciemne było za mało wystałe,(choć stało 2-a mc) więc w tą niedzielę zrobię tyle że do lutego na pewno ocaleje większa ilość. A żeby mnie miał kto w niedzielę odebrać z tej kochanej Rzeczki to też bym został na te excesy, które się pożniej wyrabiały.

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zastanawiam się tylko jak będzie z rozpoznawalnością swojego piwa - z witem z pewnością było prościej
 

A niech będzie trudniej - w końcu rozwijamy się nieustannie. Jeśli chodzi o styl, to raczej optowałbym za czymś w stylu "pilsa sudeckiego" czyli lekkie, jasne, nie za mocno nachmielone piwo. Jeśli tylko temperatury na zewnątrz spadną, to ja na dolniaka warunki mam - fermentuję na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i ja ze swoją ferajną! Pozytywni ludzie, ze spotkania na spotkanie coraz lepsze piwa w szerszym wachlarzu i Rzeczka...... no prosto nic dodać.

Za konkursem jestem jak najbardziej za, temat dowolny, ale określenie gatunku wg mnie pozwoli właśnie na porównanie interpretacji każdego warzelnika.

Do następnego!!! Jeszcze raz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.