Jump to content
rubezahl

16 maja 2015 - "Pod Przełęczą" Rzeczka, Góry Sowie, spotkanie wiosenne

Recommended Posts

A w doniczce na parapecie wyrośnie? Jak tak, to chętnie jedną przygarniemy.

Pewnie i wyrośnie, ale na drugi rok będziecie mieli "aż" zzz... jeden-dwa listki do pokosztowania.

Może lepiej spróbować trochę więcej i obsadzić w "zaprzyjaźnionym", sąsiednim lesie (odpowiadającym o ile to możliwe wymaganiom gatunku).

z przykrością zawiadamiam, że nie uda nam się dotrzeć

Bardzo szkoda!

Mam nadzieję na spotkanie w kolejnych rzeczkowych imprezach.

Może ktoś reflektuje na "sadzonki" czosnku niedzwiedizego? Bo mamy tego w ogródku od groma to się możemy podzielić.

Jak najbardziej!

no to czosnek mamy, myślę że jakoś podzielimy, a jak będzie mało to w czerwcu będziemy w jugowicach to podrzucimy więcej, adekwatnie do potrzeb:-D

No i po spotkaniu. Jak zwykle było bardzo, bardzo sympatycznie. Piwa przywiezione przez uczestników bardzo dobre, duży wybór, no i niekończące się rozmowy o warzeniu i problemach z tym związane. A tak apropos kluczyk do pojazdu mojego się znalazł. Pod domem. Był w kieszeni spodni z tyłu. 

Edited by quhcik

Wielkie dzięki:

- dla Gospodarzy, za kolejne wspaniałe ugoszczenie nas.

- przybyłym, za stworzenie wspaniałej atmosfery, wieeele świetnych piw, mnóstwo smakowitych, domowych wyrobów (żałuję bardzo, że przez zabieganie nie wszystkich pokosztowałem, lub odkrywałem późno... o ile zostało np. ~02:00 rewelacyjna marynowana cukinia(?) Irminki(?) ), fajnej zabawy do rana, ... , ...

Zaczynamy "odliczanie" do spotkania jesiennego. 

Do zobaczenia ponownie! 

A tak apropos kluczyk do pojazdu mojego się zanalazl.

To teraz ten, który rankiem wykuliśmy z gwoździa będziesz miał jako zapasowy :lol:

Schowaj sobie go w "batmobilu" i będzie na "zaś"     :P

Edited by rubezahl

My już też w domu - wracamy do rzeczywistości. Spotkanie jak zwykle (bo my już drugi raz :P ) bardzo udane, starzy znajomi w formie, nowi bardzo pozytywni, Gospodarze wspaniali i gościnni. Jednym słowem SUPER. Mamy nadzieję, że jesienią się spotkamy na równie udanej imprezie.

A tak apropos kluczyk do pojazdu mojego się zanalazl.

To teraz ten, który rankiem wykuliśmy z gwoździa będziesz miał jako zapasowy :lol:

Schowaj sobie go w "batmobilu" i będzie na "zaś"     :P

???  Ha! :)  :)  :)

My też chcemy przepisy! Aż wzruszenie mnie chwyta za gardziel jak czytam Wasze wpisy! Do jesieni!

To i ja dołączam się do podziękowań za świetną imprezę! I za to, że może ona się odbywać w tak świetnym miejscy.

Co do przepisów, poniżej to co mamy na blogu, cebula chyba była robiona zanim zaczęliśmy bardziej regularnie spisywać wyroby, więc przepis wrzucę wieczorem, jak wygrzebię gazetkę, z której pochodzi..

Sało:   http://parawkuchni.blogspot.com/2014/05/sonina-marynowna-sao-wschodnie-batony.html

Słonina wędzona:   http://parawkuchni.blogspot.com/2015/04/sonina-wedzona-2-peklowana-na-bardzo.html

Pasta z opieniek:  http://parawkuchni.blogspot.com/2014/09/pasta-z-opieniek.html

Dżemor z Banana:  http://parawkuchni.blogspot.com/2014/07/dzem-banonowy-z-truskawkami.html

więcej bananów: http://parawkuchni.blogspot.com/2013/09/bananowy-song.html

Dołączam się również do gorących podziękowań, było super i już za Wami tęsknię. Do zobaczenia jesienią :-)

Nowa forumowiczka, powitać.

Czyżby to Asia, którą znam z ubiegłego roku i jednocześnie Basia, którą poznałem w tym?  ;)  

Riś na etykiecie kapitalny!

Wstaw Wasze etki do tut. galerii, niech inni też nacieszą oczy.

To ja też dziękuję - wszystkim i każdemu z osobna :) Było bombowo - teraz mogę pisać z pełną tego świadomością, bo widziałam więcej niż ostatnio ;) 

I się normalnie podpiszę pod Basią... oby do jesieni :D 

Było WYBITNIE :-) Piwa przepyszne, rozmowy z Piwowarami bezcenne :-) już nie wspomnę o dobrociach. Mam nadzieję do zobaczenia w październiku :-)

Edited by kaczorro

Jeszcze raz dziękuję za dobre słowo! Zbieram pomysły na październik. Proponuję zacząć już o 12:00, bo to jednak jesień... Na razie mamy:

- pomysł Adama na rozpoznawanie swojego piwa,

-  ściągę dla laików na której zapiszą, co próbowali,

- plakat z naszymi domowymi browarami umieszczonymi na mapie (logotypy lub nazwy)

Czekam na więcej!

I ja dziękuję za świetną imprezę, towarzystwo, piwa i ogólnie za całokształt. Poniżej dokumentacja fotograficzna bosego zdobycia Wielkiej Sowy :P

post-2139-0-77849800-1431961830_thumb.jpg