Skocz do zawartości

[Piwny Garaż] Browar Stu Mostów – wywiad


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

w gościnnych progach Samych Kraftów

Tak się wybierałem do Wrocławia zobaczyć jeden z ciekawszych nowych browarów rzemieślniczych, że w końcu szybsza była premiera w Warszawie. W sumie i tak jeszcze w tym roku najeżdżę się w tamtą stronę, więc nawet dobrze wyszło. Korzystając z okazji przeprowadziłem krótki wywiad z Arlettą i Grzegorzem Ziemian – twórcami tego ciekawego projektu.

Oczywiście idealny świat nie istnieje. Dlatego mimo, teoretycznie, sprawdzenia wszystkiego nie nagrała się osobna ścieżka dźwiękowa na rejestratorze. Co jest wyjątkowo radosne – testowa na której stroiłem poziomy nagrała się kapitalnie. Przynajmniej pozytywnie nastraja to na przyszłość. Oczyściłem na ile się dało, na paździerzowych głośnikach w laptopie da się zrozumieć, więc powinno być ok.

Co do samej premiery i premierowych piw – największe wrażenie zrobił na mnie Roggenbier. Kapitalne, z odpowiednim sznytem, niesamowicie pijalne. Jeżeli macie możliwość spróbować to zdecydowanie polecam. Jedno z najlepszych piw żytnich jakie piłem. Wheat Porter ciekawy, równie pijalny. Z kolei Strong Witbier wreszcie nie cierpi na przypadłość większości polskich witbierów – siarkę i diacetyl.

I wreszcie mogę wrzucić zdjęcia w formacie dla człowieka, a nie mrówek.

Przygotowania do wywiadów już trwają.

Przygotowania do wywiadów już trwają.

 P110014803 (Kopiowanie)

P110015204 (Kopiowanie)

P110016605 (Kopiowanie)

P110017107 (Kopiowanie)

P110017308 (Kopiowanie)

P110018709 (Kopiowanie)

P110023312 (Kopiowanie)

P110027816 (Kopiowanie)

P110030617 (Kopiowanie)

P110032523 (Kopiowanie)



Wyświetl pełny artykuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.