Skocz do zawartości

Kupujesz zmywarkę, przeczytaj.


Jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

[

. nie ma co kupować tabletek Xw1 bo sól trzeba uzupełniać, więc zmywarka zawsze ją ma i sobie zapoda ile potrzebuje. to samo z nabłyszczaczem, chociaż nie jest on obowiązkowy, tak nie widziałem tabletek bez soli z nabłyszczaczem.

myk polega na tym że sól musi być zawsze - służy do regeneracji jonitu bo woda w zmywarce jest zmiękczana, sól w tabletce nijak nie pomoże bo woda najpierw leci przez jonit a potem do wnętrza zmywarki i tam chodzi w obiegu zamkniętym - na każdy etap zmywania jest pobierana nowa. ale to chyba wszyscy wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy używacie filtrów wody?

ja nie używam ,pralka ma funkcję "samo czyszczenia" niby samo ale zalecają dać taki środek do czyszczeni

poprzednią pralkę jaką miałem to Ariston Hotpint ,rozebrałem ją po 3 latach i byłem zdziwiony że jest tak czysta w środku ,a przy dziecku była używana w zasadzie co dziennie ,sam sprzęt tej firmy dla mnie jak najbardziej ok,miałem też płytę szklaną gazową i piekarnik ,następna pralka ma już dwa lata też i wszystko fajnie ,lodówka samsunga po 25 miesiącach (gwarancja 24) padł wyświetlacz ,za następny miesiąc termistor ,wymiana w serwisie 180zł na własną rękę piwo i 5 zł :)

na każdy etap zmywania jest pobierana nowa. ale to chyba wszyscy wiedzą.

nie wiem jak jest w innych,ale u mnie nie ,pierwsze płukanie odbywa się wodą z ostatniego płukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myk polega na tym że sól musi być zawsze - służy do regeneracji jonitu

To ten cały jonit tak szybko traci swoje właściwości? Nie ma jakiegoś limitu, powiedzmy 10 zmywań, zanim będzie trzeba go zregenerować przy pomocy soli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Takie małe uzupełnienie dla posiadających garnek z Lidla (choć nie tylko);

gdy na dolną półkę położy się tą kratką z gara, to tylko na niej zmieścić można 40 butelek (kratka po to, żeby w miejscach, w których butelki mogłyby wpaść za głęboko, stały na odpowiednim poziomie).

Edit;

A przy okazji, Amica wciąż działa bez zarzutu. 

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.