Skocz do zawartości

Prośba o przekazywanie 1% podatku


Lusterko87

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Piwowarki i Piwowarzy jak co roku będziecie się rozliczać z fiskusem - tu moja mała prośba - jeśli nie wiecie na kogo przekazać swój 1% podatków - to przekaż go Lubaczowskim Strzelcom.

Jeśli chcecie wiedzieć czym się zajmujemy to zapraszam na www.js2033.pl lub facebookowy profil. Jeśli masz wątpliwości - pisz na PW -chętnie odpowiem.

 

Akcja 1% podatku dla Lubaczowskich Strzelców z Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen.bryg Józefa Kustronia w Lubaczowie. Zwracamy się do ludzi dobrej woli którzy zaczną rozliczać się z urzędem skarbowym - prosimy was o przekazanie nam 1% z swojego podatku!

Jak to zrobić?

1)

Wypełniając PIT37 (osoby fizyczne) w odpowiedniej rubryce wpisać KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW"

2)

Składając zeznanie podatkowe elektronicznie - w odpowiednim miejscu w formularzu wpisz numer KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW" . nie które darmowe programy nie zawierają opcji zmiany podmiotu - zmień program!

3)

korzystasz z księgowej, pani z rachunkowości, osoby mającej doświadczenie w zeznaniach podatkowych?

poproś ja o wpisanie do Twojego zeznania numer KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW".

 

 

Zaproś znajomych, rodzinę - to nic nie kosztuje - a dla nas stanowi bardzo wiele - nie zwlekaj przekaż już dziś nam swój 1% podatku!

post-3981-0-13538700-1420570078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię to z przyjemnością - ale moja niepełnoletnia młodzież będzie musiała poczekać ;) Zresztą działania JS2033 są ukierunkowane na przeciwdziałanie alkoholizmowi, narkotykom i innym bzdurom na które jest narażona młodzież. Może brzmi to górnolotnie - ale młodzieży trzeba pokazać że wolny czas można spędzić wiele ciekawiej niż w parku na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.