Jump to content

Prośba o przekazywanie 1% podatku

Lusterko87
 Share

Recommended Posts

Drogie Piwowarki i Piwowarzy jak co roku będziecie się rozliczać z fiskusem - tu moja mała prośba - jeśli nie wiecie na kogo przekazać swój 1% podatków - to przekaż go Lubaczowskim Strzelcom.

Jeśli chcecie wiedzieć czym się zajmujemy to zapraszam na www.js2033.pl lub facebookowy profil. Jeśli masz wątpliwości - pisz na PW -chętnie odpowiem.

Akcja 1% podatku dla Lubaczowskich Strzelców z Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen.bryg Józefa Kustronia w Lubaczowie. Zwracamy się do ludzi dobrej woli którzy zaczną rozliczać się z urzędem skarbowym - prosimy was o przekazanie nam 1% z swojego podatku!

Jak to zrobić?

1)

Wypełniając PIT37 (osoby fizyczne) w odpowiedniej rubryce wpisać KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW"

2)

Składając zeznanie podatkowe elektronicznie - w odpowiednim miejscu w formularzu wpisz numer KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW" . nie które darmowe programy nie zawierają opcji zmiany podmiotu - zmień program!

3)

korzystasz z księgowej, pani z rachunkowości, osoby mającej doświadczenie w zeznaniach podatkowych?

poproś ja o wpisanie do Twojego zeznania numer KRS 0000283993 z dopiskiem "DLA JS2033 LUBACZÓW".

Zaproś znajomych, rodzinę - to nic nie kosztuje - a dla nas stanowi bardzo wiele - nie zwlekaj przekaż już dziś nam swój 1% podatku!

post-3981-0-13538700-1420570078_thumb.jpg

Ja zrobię to z przyjemnością - ale moja niepełnoletnia młodzież będzie musiała poczekać ;) Zresztą działania JS2033 są ukierunkowane na przeciwdziałanie alkoholizmowi, narkotykom i innym bzdurom na które jest narażona młodzież. Może brzmi to górnolotnie - ale młodzieży trzeba pokazać że wolny czas można spędzić wiele ciekawiej niż w parku na ławce.

• 1 month later...