Skocz do zawartości

Sobie robię z dziewczyną. Bankhead


villeh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze,

 

 

Ostatnio, jak przyczajona bestia w te zimne dni szukałem kreatywnego zajęcia. Popijając mojego Milk Stouta i czytając "Nostradamus zjadł mi chomika" wpadłem na tenże pomysł spędzenia aktywnie czasu. I tak sobie popijam, patrze na kolekcje swoich butelek na półce... I jako bestia, uderzam! I strike!

 

Mimo -10 na termometrze i krzyku "MATEEEUSZ, ZIMNO, WRACAJMY" nie poddałem się, mimo rozgniewanych Bogów (a raczej kobiety imieniem Klaudia) i poszliśmy sobie do lasu z aparatem, dobrym humorem. I pomysłami na kolejne dni. A co będę przełużał - chętnie poznawm Waszą opinię na temat naszych cykanek. Na facebooku:

 

https://www.facebook.com/bankhead.p

 

 

Z góry dziękuję za feedback.

 

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pochwalę się innymi zdjęciami... dziewczyn ;)

Ale nie tylko, jest trochę reportażowych, lotniczych, także zapraszam jakby kogoś interesowało.

 

http://www.facebook....nestdlutekphoto

 

A z tym fotografowaniem piw w różnych okolicznościach (np. przyrody) fajna sprawa. Może przy wolnej chwili skoczę z jakimiś kanadyjskimi i amerykańskimi craftami w plener. Za tydzień będę w Edmonton, to będę miał trochę większy wybór craftów niż tu, w Winnipeg'u. Obserwujcie fb, ale wrzucę i tu info ;)

Edytowane przez Ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza próba:

 

q4VibwP.jpg

 

A tak swoją drogą, to nie wiem, czy przeszkadza Ci to, że ktoś Ci się w temat wtrąca. Może by ten temat przekształcić w coś rodzaju "artystyczna fotografia piw".

Edytowane przez Ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przeszkadza, jeśli zdjęcia są takiego poziomu jak Twojego, fajną typografię zrobiłeś, może coś też podziałam w stylu takiego kolażu :). No i co za świetny dizajn piwa - gdzie tu w Polsce takie! :D Dobre zdjęcia, chętnie bym Twoją opinię o moich usłyszał, bo widzę, że pierwszy-lepszy fotograf nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się ta inscenizacja w lesie, wykonanie też ciekawe, nie miałbym się do czego przyczepić. Z kolei przy tym Deep Love od HopHeads denerwują mnie te dodatki przy piwie, ja osobiście nie stosuję żadnych rekwizytów w żadnym stylu fotograficznym (no, ewentualnie jak portretuję to jakaś fajna koronkowa bluzeczka na ciele modelki może być ;) ). Natomiast tak jak napisałem wyjątkowo inscenizacja z żołnierzykami wyszła bardzo fajnie.

 

I ciekawy pomysł - chyba ściągnę od Ciebie w nieco zmienionej formie - to opisy zawartości piwa. Fajnie to zrobiłeś.

Edytowane przez Ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze jedno z zaległości, degustowane kilka dni temu:

 

eEJ9zTm.jpg

Następnie będzie dziś już sfotografowany (jeszcze w tej samej, ale pasującej do niego świątecznej oprawie) Anchor Brewing, Christmas Special Ale - 40th Anniversary, którego dziś sobie będę degustował i opisywał na ratebeer.

Potem postaram się zmienić nieco inscenizację (bo to będzie już trzecie piwo na tym samym tle). Chciałbym porobić coś w plenerze, ale póki co u nas zbyt niskie temperatury odstraszają przed jakimkolwiek dłuższym przesiadywaniem na powietrzu, nie mówiąc o wyciąganiu dłoni z rękawiczek :D

Edytowane przez Ernest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to następna (ostatnia świąteczna) gotowa, w międzyczasie jak dłubałem w PS, otworzyłem tego Anchor'a i cyknąłem jedno zdjęcie w szkle i dokleiłem do finalnej grafy:

 

ZU8cHU1.jpg

Następne na tapecie będą Amsterdam Brewing - Tempest (Imperial Stout), oraz Rogue - Chocolate Stout, ale to chyba po powrocie z Edmonton. Lecę 6 stycznia i mam nadzieję kupić jakieś ciekawe piwa craftowe, których w Winnipegu nie dostanę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.