Jump to content

[Docent] Wrocławskie Kranoszwędanie


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

Swego czasu Wrocław był liderem jeśli chodzi o liczbę knajp z ciekawym piwem. Jednak wraz z postępem piwnej rewolucji zaczęły go doganiać, a nawet przeganiać Kraków i Warszawa. Jeszcze na początku roku 2014 udałem się w trasę po nowych miejscach. Minął prawie rok i Wrocław powitał mnie właściwie tylko jednym nowym lokalem – Marynką. Chociaż nie, jeszcze jest Browar Stu Mostów, który obok produkcji piwa prowadzi wyszynk na miejscu. Zatem te dwie lokalizacje opiszę niedługo w osobnych postach, a póki co zobaczcie jak udało się nasze kranoszwędanie (ang. pub crawl) po Wrocławiu!

Startujemy z cieszyńskim porterem i zarabiamy pierwsze (z trzech możliwych) ostrzeżenie w PolskiBus.comPiekną mamy wiosnę tej zimyO, kierowca specjalnie zmienił trasę aby pokazać nam resztki wrocławskiego browaru PiastPoczątek we Wrocławiu jest oczywisty - Lamus!I niezawodna pszenica z PrimátoraMarlena - równie niezawodna towarzyszka podróżyRatusz - odsłona dziennaPowieszone pluszakiLeciutko maślane Marcowe na RynkuKontynuacja - poziom minus 1Viva la Vita oraz HuncwotL1460836L1460848Marlena odsłona drugaLubimy te sklepieniaRynek - odsłona nocnaL1460825L1460829L1460902SzynkarniaCo my tu mamy na kranach?Space SheepPodpłomykiL1460910Sky Tower day afterWykurwiste selfie :PZnowu Lamus?Marlena zaczyna porterem - szok i niedowierzaniePierogi w oldskulowym barzehm, to akurat moje placki ziemniaczaneZakład Usług PiwnychW poszukiwaniu białej przypinki z WidawyL1460950Bomba - nasz przewodnik po wrocławskich przybytkach kuchni polskiejSuperHipsterGlassTo nie są tanie rzeczyKończymy PETem, z Lamusa oczywiście

„Kranoszwędanie” copyright by Michał Wardaszka. Ponownie :)

b.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.