Jump to content
Sign in to follow this  
Pierre Celis

[Blog Kopyra] Żywiec APA z Cieszyna

Recommended Posts

Rzadko zdarza się żebym w stu procentach zgadzał się z tym co Kopyra mówi. Tu zgadzam się z każdym słowem.

co do piwa ok może i ma rację ,chociaż stwierdzenie że ma za mało goryczki hmmm to jest APA jak chcę więcej to kupuję inny styl

ale to że nie wypada ,no nie przesadzajmy ktoś kto się zna na temacie nie będzie się zachwycał i latał za nim ,ktoś na innym poziomie jak się zachwyci niech lata ,swoją drogą o gustach się nie dyskutuje ,może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

więc ja w 100% się nie zgodzę

może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

Pie....e

:roll:

APA jak chcę więcej to kupuję inny styl

No jak :D przecie KAŻDE piwo ma dostarczać orgazmów smakowych, wykręcać goryczką twarz i dawać tyle aromatu że w całym pomieszczeniu czuć chmiel :)

może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

Pie....e

:roll:

teoretyzowanie pop. dowodzenie w sposób czysto teoretyczny, abstrakcyjny, ogólny, oderwany od praktyki, konkretu, realiów, rzeczywistego życia.

ja bym w prosty sposób to sprawdził-ślepy test, ilu z tak zwanych piwnych geeków rozpoznało by Żywiecką APA pomiędzy kraftami kiedy nie widzieli by butelki, z której piwo zostało nalane

dokładnie tak,w święta właśnie rozmawialiśmy że ludzie są czasami tak uprzedzeni do firmy,marki czy tam czegoś innego że w założeniu mają już że to nie będzie dobre,a nawet jeśli jest to i tak skrytykują i się nie przyznają że jest ok

co do testów ,kiedyś oglądałem różnych rzeczy i były np. napoje energetyczne ,dajmy na to że było ich sześć ,każdy w kubeczku i stało z boku sześć puszek ,ale tak naprawdę w kubeczkach były tylko dwa,a ludzie byli pewni np. że kubek nr.2 to red bull mimo że wcale go w kubkach nie było

wszyscy jesteśmy dorośli,niech każdy pije co i ile chce tylko bez takiego pierdzielenia że komuś to nie wypada ,bo kiedyś piwo Kopyra zaświniło mi pół kuchni

Od 2 stycznia w promocji APA będzie w delikatesach centrum w Radlinie, kupić? Sprzedaż chyba zwykłych koncerniaków spada więc wykonywane są nowe gatunki. Wg mnie CCC jest na pierwszym miejscu i lepiej pyknąć np coś z serii 'podróże Kormorana'.

smakowite, i pijalne... czuć goryczkę, i cytrusy - dobra APA. No... ale shark to to nie jest... :D ze pozwole sobie zażartować, choc go nigdy nie pilem :) (shark to nie APA. to taki zarcik nawiazujacy do sposobu oceny innych piw przez ob. K. ;) )

Edited by biervorkoster

szarki srarki ,ile osób które ma pojęcie o piwie jechało po nim że goryczka z wysoka przy takim ekstrakcie ,że płaskie,że gorzka woda,że surowym mięsem czuć :)

GB... kup że by się samemu przekonać ,drogie nie jest więc warto sobie zdanie wyrobić

no po "zwykłym" żywcu to tak (może dlatego że w APA w żywcu nie jest warzona podobno) ale taka ŻAPA po ''szarku" to pomyje ;)