Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Żywiec APA z Cieszyna


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

co do piwa ok może i ma rację ,chociaż stwierdzenie że ma za mało goryczki hmmm to jest APA jak chcę więcej to kupuję inny styl

ale to że nie wypada ,no nie przesadzajmy ktoś kto się zna na temacie nie będzie się zachwycał i latał za nim ,ktoś na innym poziomie jak się zachwyci niech lata ,swoją drogą o gustach się nie dyskutuje ,może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

więc ja w 100% się nie zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

Pie....e

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być tak że piwo podejdzie jakiemuś wybitnemu sensorykowi i co nie wypada mu się przyznać .bo nie wypada,tak?ma pić przed kolegami w samotni bo będzie skazany na drwiny i kpiny,a może nawet na banicję ze stowarzyszenia i kółka wzajemnej adoracji ?

Pie....e

:roll:

 

teoretyzowanie pop. dowodzenie w sposób czysto teoretyczny, abstrakcyjny, ogólny, oderwany od praktyki, konkretu, realiów, rzeczywistego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w prosty sposób to sprawdził-ślepy test, ilu z tak zwanych piwnych geeków rozpoznało by Żywiecką APA pomiędzy kraftami kiedy nie widzieli by butelki, z której piwo zostało nalane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak,w święta właśnie rozmawialiśmy że ludzie są czasami tak uprzedzeni do firmy,marki czy tam czegoś innego że w założeniu mają już że to nie będzie dobre,a nawet jeśli jest to i tak skrytykują i się nie przyznają że jest ok

co do testów ,kiedyś oglądałem różnych rzeczy i były np. napoje energetyczne ,dajmy na to że było ich sześć ,każdy w kubeczku i stało z boku sześć puszek ,ale tak naprawdę w kubeczkach były tylko dwa,a ludzie byli pewni np. że kubek nr.2 to red bull mimo że wcale go w kubkach nie było

 

wszyscy jesteśmy dorośli,niech każdy pije co i ile chce tylko bez takiego pierdzielenia że komuś to nie wypada ,bo kiedyś piwo Kopyra zaświniło mi pół kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 stycznia w promocji APA będzie w delikatesach centrum w Radlinie, kupić? Sprzedaż chyba zwykłych koncerniaków spada więc wykonywane są nowe gatunki. Wg mnie CCC jest na pierwszym miejscu i lepiej pyknąć np coś z serii 'podróże Kormorana'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smakowite, i pijalne... czuć goryczkę, i cytrusy - dobra APA. No... ale shark to to nie jest... :D ze pozwole sobie zażartować, choc go nigdy nie pilem :) (shark to nie APA. to taki zarcik nawiazujacy do sposobu oceny innych piw przez ob. K. ;) )

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarki srarki ,ile osób które ma pojęcie o piwie jechało po nim że goryczka z wysoka przy takim ekstrakcie ,że płaskie,że gorzka woda,że surowym mięsem czuć :)

 

GB... kup że by się samemu przekonać ,drogie nie jest więc warto sobie zdanie wyrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.