Jump to content

Szpetny wita, z zagłębia Podkarpackiego!


Szpetny
 Share

Recommended Posts

Witam!

Nazywam się Kamil i jestem z Rzeszowa. To znaczy pochodzę sobie z wyjątkowej miejscowości Markowa (tej co minister pogratulował że ani kawałka ugoru nie ma-i że to jedyna taka sytuacja w Polsce). Kiedyś byłem za bimbrami (które wciąż bardzo lubię), ale uważam, że piwo jest napojem przyjemniejszym i bardziej uniwersalnym (przeca sobie nie siądziesz po robocie, nie nalejesz kielicha i nie będziesz delektować się tymże kielichem...).

Dlatego jestem teraz nastawiony na piwowarstwo. Dopiero zaczynam-ale narzeczoną już przekonałem. Przekonał mnie Tomasz Kopyra, oraz mój ojciec. Kopyra w swoich filmach przekonał mnie, że są inne piwa, dużo lepsze od Żywca i że piwo to nie tylko woda, ale też smak i zapach. Ojciec natomiast udowodnił, że w domu można robić rzeczy lepsze, niż można kupić. Zaczynam "tanio" - czyli degustowałem już Fortunę ciemne, Fortunę smakową, Żywiec i Okocim Porter, Komes dwójniak, trójniak itp.

Ale chciałbym zacząć coś robić sam. Dlatego zawitałem do was.

Także witam, i wesołego zacierania!

Aha-ksywa pochodzi z pracy-gdzie nazwali mnie tak od nazwiska.

Link to comment
Share on other sites

Witamy kolejnego piwowara z Rzeszowa i okolic. Na forum znajdziesz wiele fajnych wiadomości i wydarzeń z tej miejscowości. Jeśli interesuje Cię również cena produktów, to mamy ciekawy sklep w Tyczynie, i możliwy jest odbiór osobisty.

Udanej lektury życzę, a w kolejnym etapie i udanego warzenia :).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie. Pozdrawiam i nie omieszkam się pochwalić efektami pierwszego warzenia - które uczynię gdy tylko fundusze pozwolą :) Prawie na pewno będzie to Irish Stout z brewkita.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.