Skocz do zawartości

Szpetny wita, z zagłębia Podkarpackiego!


Szpetny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nazywam się Kamil i jestem z Rzeszowa. To znaczy pochodzę sobie z wyjątkowej miejscowości Markowa (tej co minister pogratulował że ani kawałka ugoru nie ma-i że to jedyna taka sytuacja w Polsce). Kiedyś byłem za bimbrami (które wciąż bardzo lubię), ale uważam, że piwo jest napojem przyjemniejszym i bardziej uniwersalnym (przeca sobie nie siądziesz po robocie, nie nalejesz kielicha i nie będziesz delektować się tymże kielichem...).

Dlatego jestem teraz nastawiony na piwowarstwo. Dopiero zaczynam-ale narzeczoną już przekonałem. Przekonał mnie Tomasz Kopyra, oraz mój ojciec. Kopyra w swoich filmach przekonał mnie, że są inne piwa, dużo lepsze od Żywca i że piwo to nie tylko woda, ale też smak i zapach. Ojciec natomiast udowodnił, że w domu można robić rzeczy lepsze, niż można kupić. Zaczynam "tanio" - czyli degustowałem już Fortunę ciemne, Fortunę smakową, Żywiec i Okocim Porter, Komes dwójniak, trójniak itp.

Ale chciałbym zacząć coś robić sam. Dlatego zawitałem do was.

Także witam, i wesołego zacierania!

Aha-ksywa pochodzi z pracy-gdzie nazwali mnie tak od nazwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego piwowara z Rzeszowa i okolic. Na forum znajdziesz wiele fajnych wiadomości i wydarzeń z tej miejscowości. Jeśli interesuje Cię również cena produktów, to mamy ciekawy sklep w Tyczynie, i możliwy jest odbiór osobisty.

Udanej lektury życzę, a w kolejnym etapie i udanego warzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.