Skocz do zawartości

03-10-2009 Bracka Gielda Birofiliów Świeto Porteru Bałtyckiego


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Impreza wielce udana, towarzystwo doskonałe, piwa domowe smakowały chyba aż nazbyt. Koźlak Weny zrobił na mnie wielkie wrażenie. Piwek domowych wystarczyło do końca, szkoda tylko, że zabrakło obiecanych w zamian upominków. Do zobaczenia przy następnej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie identyfikatory byłyby bardzo pomocne. Następnym razem jeśli nikt nam ich nie zrobi ;) to zawsze można zrobić składkę po te kilka złotych i wcześniej je przygotować dla zainteresowanych :beer:

Następnym razem koleżanki i koledzy to proponuje zrobić zlot piwo.org i wtedy poznamy się dobrze.Jak już wcześniej się oferowałem ,jestem do dyspozycji.

Jeżeli chodzi o Cieszyn to mam taki niedosyt bo rzeczywiście nie poznałem wszystkich.

Ale tych których poznałem bardzo miło wspominam.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja mnie naszła: dominującym imieniem wśród piwowarów jest Jacek. Mało kto się przyznaje do imienia ale jak już ktoś wyszedł poza nick to często właśnie okazywało się, że tak ma na imię :-) Nie mam racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja mnie naszła: dominującym imieniem wśród piwowarów jest Jacek. Mało kto się przyznaje do imienia ale jak już ktoś wyszedł poza nick to często właśnie okazywało się, że tak ma na imię :-) Nie mam racji?

Kurcze nie wiem. Ale trochę racji masz-pojawiałeś się to tu to tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobić zlot piwowarów u założyciela strony.Ma duży ogród/namioty/,sklep/przy okazji zakupy surowców i zwiedzanie miasta/.Przepraszam elroy-to jest żart- a może nie.:cool2:

Przy tej jesiennej aurze namiotu nie polecam ;) Ale w każdym żarcie jest trochę prawdy, dlatego Kraków jest bardzo prawdopodobny (i nie dlatego, że tu mieszkam :( )

Ale to niestety muszę wyjść jakoś na prostą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja mnie naszła: dominującym imieniem wśród piwowarów jest Jacek. Mało kto się przyznaje do imienia ale jak już ktoś wyszedł poza nick to często właśnie okazywało się, że tak ma na imię :-) Nie mam racji?

Jeśli o mnie chodzi to potwierdzam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka refleksja mnie naszła: dominującym imieniem wśród piwowarów jest Jacek. Mało kto się przyznaje do imienia ale jak już ktoś wyszedł poza nick to często właśnie okazywało się, że tak ma na imię :-) Nie mam racji?

Tak jkocurek, masz rację, wszędzie tylko Jacek, Jacek i Jacek, całe szczęście, że była dori... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jkocurek, masz rację, wszędzie tylko Jacek, Jacek i Jacek, całe szczęście, że była dori... ;)

Ano całe szczęście, że były Dori i Marusia, one na pewno nie miały na imię Jacek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, nie mam na imię Jacek :(

 

Atmosferka była super, m.in. zaglądałam Jkocurkowi (i nie tylko) w oczy pod okularami, żeby sprawdzić, czy nie kłamie o swoim wieku. Piwo domowe konserwuje, przynajmniej niektórych ;)

 

Fajnie było na stoisku piwowarskim, bo się nie czuło, że to Browamator, tylko, po prostu - piwowarzy domowi. Dzięki za to Ziemkowi i Przemkowi. Fajnie było poznać nowe osoby i pogadać ze starymi znajomymi. Przekrój piwek domowych też był niezły, tylko nie zawsze piwowarzy polewali swoje - na ten przykład moje ktoś rozlał w piątek wieczorem i w sobotę zostały mi 3 sztuki. No to polewałam piwa Zibiego :(

 

Niestety, musieliśmy już w sobotę wrócić, bo wczoraj udzielaliśmy się z warzeniem piwa i degustacją piw domowych na Jarmarku Jadwiżańskim we Wrocławiu - na szczęście też fajnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.