Skocz do zawartości

03-10-2009 Bracka Gielda Birofiliów Świeto Porteru Bałtyckiego


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNA INFORMACJA DLA ZMOTORYZOWANYCH

 

 

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Browaru Zamkowego działającej w porozumieniu z Włodarzami Miasta Cieszyna, dla wszystkich zmotoryzowanych uczestników Brackiej Jesieni 2009 jest do dyspozycji duży DARMOWY parking położony tuż przy browarze (za płotem)

 

Uczestnicy chcący skorzystać z tej możliwości powinni umieścić na przedniej szybie pojazdu stosowną informację.

 

Wzór plakietki do wydrukowania w załączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój zapas jest raczej skromny ale wezme z 5 butelek do poczęstowania lub wymiany.

Co do parkingu to bardzo sie ciesze ze wkoncu organizatorzy zadbali o nas z tej strony darmowy czy platny wazne ze bedzie :tort:

 

Przy okazji jedno pytanie czy trzeba zglaszac swoj przyjazd tak jak w Zywcu czy wystarczy samo to ze sie otrzymalo zaproszenie ? Tzn wiem ze przyjechac sobie moge ale czy dostne okolicznosciowy kufelek ? :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jedno pytanie czy trzeba zglaszac swoj przyjazd tak jak w Zywcu czy wystarczy samo to ze sie otrzymalo zaproszenie ? Tzn wiem ze przyjechac sobie moge ale czy dostne okolicznosciowy kufelek ? :)

Możesz ewentualnie dostać okolicznościowy wafelek :tort: Oczywiście pod warunkiem, że zgłosisz swój przyjazd.

 

Wafelek jest bardzo elegancki z podkładem korkowym - oficjalny upominek.

 

Oczywiście zgłoszenie swojego przyjazdu premiowane będzie dodatkowo:

- możliwością zwiedzenia browaru z degustacją koźlaka

- posiłkiem regeneracyjnym :)

- napojem regeneracyjnym ( i tu do wyboru będzie Brackie ver. niepasteryzowana lub Brackie ver. niepasteryzowana ):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym wszystkim, którzy dołaczą do nas i podczas imprezy i na stoisku BA poczęstują innych uczestników swoim piwem...

No i mamy 15 zgłoszeń - czyli dużo dobrego piwa i przede wszystkim możliwość porozmawiania z piwowarami przy jednym kontuarze - dziękujemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem po 2 dniach pobytu w Cieszynie :)

Chociaż nie było tłumów, to moim zdaniem impreza była udana. ;) ;)

Po raz pierwszy miałem okazję zwiedzić prawdziwy browar ,no i spróbować Koźlaka Weny ;):P:beer: (oryginał i ten Zamkowy :beer: )

Najważniejsze jednak było to, że mogłem osobiście poznać tylu wspaniałych i zacnych piwowarów,

oraz degustować wiele wspaniałych piw które ze sobą przywieźli. :beer: :beer:

Dzięki wszystkim za spotkanie i wspólne rozmowy :beer: (nie wymieniam po imieniu bo nie chcę nikogo pominąć ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do nagrania się nie załapałam :beer:

 

Impreza według mnie bardzo udana :beer: Miło było się spotkać i pogadać, niestety jak to bywa przy tak miłych spotkaniach czas leci za szybko... Nawet nie zdążyłam ze wszystkim porozmawiać.

Jeśli chodzi o samą imprezę to minus dla organizatorów za brak reklamy tego wydarzenia. W lokalnych mediach - cisza, "na mieście" też praktycznie brak reklamy. Efekt taki, że w przewadze byli chyba birofile i piwowarzy amatorzy. A można było tą imprezę przemienić w wielką piwną biesiadę. Poza tym jednym, minusów brak ;) Lane Brackie, Porter Żywiecki, kilka różnych porterów butelkowanych, sporo piw domowych, no i oczywiście Koźlak Weny prosto z tanka, było więc w czym wybierać ;) Wycieczki po Browarze Zamkowym, który zawsze, ilekroć tam jestem czymś mnie zaskakuje. Przewodnicy o których wszyscy wypowiadali się w samych superlatywach. To wszystko wpływa na to że imprezę należy ocenić bardzo wysoko. Mam nadzieję, że za rok znów spotkamy się w Cieszynie, wierzę, że w dużo większym gronie :beer:

 

 

Wszystkich, którzy mają zdjęcia z Brackiej Jesieni proszę o wrzucenie ich do naszej galeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jestem piwowarem domowym" i "Warzę piwo w garażu" - to mówiłem do kamery ja - Admiro ;)

 

Impreza bardzo nam się podobała, najbardziej możliwość zwiedzenia browaru - przewodnik odpowiadał na wszystkie moje pytania, oraz oczywiście pyszny Koźlak! Dwa małe kubki nas na jakiś czas rozłożyły swoją mocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

300km do Cieszyna,300km z powrotem tyle statystyki,a teraz do meritum.

To moja taka pierwsza impreza. Wspaniale jest się spotkać i poznać was wszystkich.

Jak na pierwszą taką imprezę tak jak zauważyła Dori słabo rozreklamowana.

Ogólnie bardzo jestem zadowolony,no i oczywiście piwo Weny super Koźlak.

Ale najważniejsze jest to że mogłem poznać tylu wspaniałych piwowarów i popróbować piw warzonych przez nich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie impreza bardzo udana. Mnie bardziej interesuje piwowarstwo niż birofilia, ale skorzystałem z jednego i drugiego. Poznałem wielu nowych piwowarów i trochę uzupełniłem moje skromne zbiory.

Do zobaczenia na następnej giełdzie. Oczywiście z wieloma z Was mam nadzieję spotkać się jeszcze wielokrotnie przed następną giełdą w Cieszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należałoby chyba w tym miejscu przytoczyć trafnie i barwnie oddające atmosferę naszych spotkań słowa Czesa.

Duch miłości, braterstwa i jedności zagościł na dobre w weekend w Cieszynie!

Dziękuję ślicznie za Wasze Towarzystwo. Dziękuję Organizatorom za te ukłony w naszym kierunku. Takie spotkania sprawiają, że zespala się w nas przyjaźń. Nie stukamy do sieciowego awataru ale spotykamy się w realnym świecie. To jest najcenniejsze. Tego się nie zapomina.

I na koniec jeden wyrzut w kierunku Organizatora :-) - największym minusem było to, że impreza za krótka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam, że impreza bardzo się udała i też, że za krótka. Szkoda, że nie mogłem zostać do niedzieli....

A tak na przyszłość to jednak wiele w kontaktach pomogłyby identyfikatory, nie każdy w awatarze ma fotkę. A nawet jak ma to się wzrost zwykle nie zgadza z rzeczywistym ;) Dziękuję wszystkim za miła atmosferę i czekam na następną okazję do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Z Jackiem Michną siedziałem na koniec giełdy przy jednym stoliku. Niestety dopiero jak mnie poczęstował swoim doppelbockiem i powiedział, że jego zajął 2 miejsce to wiedziałem z kim mam przyjemność się poznać.

Czyli wniosek na przyszłość IDENTYFIKATORY.

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek na przyszłość IDENTYFIKATORY.

Popieram! I to najlepiej, żeby były dwustronne... ;)

W Cieszynie niestety nie mogłem być (nad czym bardzo boleję), ale pamiętam z Żywca - były identyfikatory - ale zgodnie z prawem Murphy'ego z reguły były odwrócone w drugą stronę niż wydruk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie identyfikatory byłyby bardzo pomocne. Następnym razem jeśli nikt nam ich nie zrobi ;) to zawsze można zrobić składkę po te kilka złotych i wcześniej je przygotować dla zainteresowanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.