Skocz do zawartości

Witam z Tarnowa


Tomek W

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przybywam na ten portal z browar.biz, który delikatnie mówiąc mnie nie zachwycił...

Tutaj jest dużo sympatyczniej , o czym przekonuję się już od dłuższego czasu czytając forum.

Teraz postanowiłem do Was dołączyć.

Na imię mam Tomek,lat 32 , mieszkam i warzę w Tarnowie .

Warzeniem zajmuję się od niedawna , w zasadzie to od bodajże dwóch miesięcy - jak do tej poty uwarzyłem 4 warki , ale szczegóły już w moich zapiskach się pojawią ;)

Lubię dobre piwo, szczególnie Stout , APA , IPA , Witbier , no i moje ukochane Portery ;)

Lubię też dobrego Bluesa, żeglarstwo i wędkarstwo , połazić po górach , zwłaszcza Tatry , lubię jeździć na rowerze , zbieram militaria i jeszcze sto innych rzeczy robię ;)

Generalnie lubię jak coś się dzieje.

Pozdrawiam Was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc !

Wychowałem się na Weście - tyle że na 5- tym piętrze ;)

Widzę że jest tu kilka osób z Tarnowa - może jakieś spotkanie,degustacje czy depozyt uda się zorganizować ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Nazywam się Sebastian, lat 38, mieszkam w Rudzie Śląskiej. Piwo warzę od 4 miesięcy, 17-ta warka w fermentorze :) , w tym były na początku 4 brewkity, potem już na "profesjonalnym" sprzęcie amatorskim, jakkolwiek to brzmi, z garem 30 l i chłodnicą.

Całą wiedzę o warzeniu mam z Internetu, szczególnie z piwo.org, trochę z browar.biz, no i z blogu Kopyra, Dori i innych.

To hobby naprawdę wciąga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No widać, że wciąga, co tydzień warka! No szacunek i zazdrość w jednym.

PS. Ja wiem, że Tarnów zajebiste miasto ale czemu tutaj się podpiąłeś? :)

Edytowane przez Pinhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depozyt poprostu trzeba otworzyć, jak się go nie otworzy to skąd wiadomo czy jest sens ?

Szkoda gościowi w sklepie głowę zawracać jak będzie ruch przez tydzień i pomysł umrze. Wszystko w swoim czasie. Jak nowi koledzy jeszcze bez warek na karku się dorobią czegoś czym będą się chcieli podzielić to wrócimy do tematu. Chyba, że po sąsiedzku Rzeszów wspomoże przejazdem Tarnów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście decyzja należy do Was. Aczkolwiek skrzynka depozytowa nie wymaga żadnej opieki, nie trzeba je karmić, usypiać czy zabawiać. Jak nie używana stoi bezczynnie w kącie i nikomu głowy nie zawraca.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam na imię Kamil, warzę od 8 miesięcy, ale na to forum trafiam dopiero dziś, warzę różne style, fajny pomysł z tym depozytem, zwłaszcza że nie znam osobiście żadnego piwowara z Tarnowa, fajnie będzie powymieniać się piwem, jak i doświadczeniem :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.