Skocz do zawartości

Profesjonalia Piwowarów i Barmanów 2009, Kazimierz Dolny


dori

Rekomendowane odpowiedzi

... byliście grupą szczęśliwych, dumnych, solidarnych piwowarów!

... i to było przedziwne - żadnych kłótni, przepychanek, obrażania się :( Chyba faktycznie musiał się nad nami unosić "Duch Miłości" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jestem na siebie wściekły, że mnie tam nie było :D

 

A swoją drogą, dlaczego nikt nie podjął tego wątku wcześniej, kilka dni przed imprezą?

 

EDIT: Czy to będzie teraz impreza cykliczna?

Edytowane przez Maryush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku z tego co słyszałam impreza ma się odbyć nie w Kazimierzu' date=' a w Lublinie.[/quote']

To by było fajnie, bo w moim mieście rodzinnym :(

Ciekawe tylko gdzie ? Na terenie Browarów Lubelskich ?:D

Nie wiem czy faktycznie Profesjonalia mają być w Lublinie czy to tylko plotka. Ktoś o tym wspominał, ale nie jestem pewna czy to potwierdzona informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to będzie teraz impreza cykliczna?

Takie są plany' date=' w przyszłym roku z tego co słyszałam impreza ma się odbyć nie w Kazimierzu, a w [b']Lublinie[/b].

Też blisko :D

Bo to święto chmielu. Organizatorzy raczej nie zmienią lokalizacji na Warmińsko-Mazurskie.

 

... byliście grupą szczęśliwych, dumnych, solidarnych piwowarów!

Nic dodać, nic ująć!

No może niezgodziłbym się z jednym...

Nie "byliście" lecz "BYLIŚMY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to święto chmielu. Organizatorzy raczej nie zmienią lokalizacji na Warmińsko-Mazurskie.

 

["

mogą zmienić na Wlkp , bo okolice Nowego Tomyśla też słyną z upraw chmielu . A może KP włączy się w organizowany tam Jarmark Chmielarsko-Wikliniarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jednak Kazimierz to najlepsze miejsce. Małe miasto, wszędzie blisko, rozbudowana infrastruktura, około 2/3 upraw chmielu w regionie, specyficzna atmosfera, mnóstwo ludzi mimo, że po sezonie wakacyjnym. Lublin nie ma już takiego klimatu. Ale zobaczymy za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że od dawna się zastanawiałem czy Pieron w rzeczywistości mówi tak jak pisze.

No i nie zawiodłem się, on rzeczywiście mówi gwarą, czasami ciężko go zrozumieć, czasami zamiast słuchać co mówi zastanawiałem się co powiedział przed chwilą :).

Bardzo mi się podoba jego sposób mówienia, bo nie było mi dane wcześniej znać nikogo, kto by tak fajnie mówił.

Co by nie było fajnie było się spotkać, wypić razem. Nie ukrywam, że najmilej wspominam kontynuację piątkowego wieczoru w miejscu naszego noclegu.

Tutaj pragnę wyrazić wyrazy największego podziwu dla Dori i Infama za to, że tyle i tak długo mogą wypić oraz dla Pierona, który zanim zdążyłem się obudzić to już zdążył wrócić z giełdy w Lublinie.

Niestety w sobotę rozsądek przemówił i jako kierowca położyłem się wcześniej spać omijając sobotnie spotkanie.

Na koniec pragnę dodać, że po kilku naszych wcześniejszych spotkaniach, droga na Profesjonalia była pierwszą okazją, żeby porozmawiać z Coderem i Infamem na trzeźwo ;).

No i dla mnie osobiście zabrakło na tej imprezie jeszcze Staśka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj z tą gwarą, bo aż tak to mi się nie wydaje. Ale Dori pomagała w tłumaczeniu. :(

Bardzo się cieszę że mogłem uczestniczyć w tej fajnej imprezie. Dzięki Wam czułem się swojsko. :(

 

PS. mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

Edytowane przez pieron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem być z Wami. Z tego powodu jest mi niezmiernie przykro. Mam nadzieję, że następnym razem jak Nas zaproszą to ja też będę. Byłem w tym czasie na innej imprezie również świetnej, ale niestety tam musiałem za to co nieco zapłacić - to było wesele mojego Syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.