Skocz do zawartości

hmm... dziwne zjawisko <lol>


reeb

Rekomendowane odpowiedzi

a to mnie uspokoiles ;)

z natury podejrzliwie podchodze do wszelkich zjawisk ... odbiegajacych od normy :D

tak na marginesie... tak spokojnie tu bylo ...:)

Jestem tu jeszcze krótko, ale czasem odnosiłem wrażenie, że "za spokojnie tu było".:)

Chwała Browamatorowi za informację o mapie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu jeszcze krótko, ale czasem odnosiłem wrażenie, że "za spokojnie tu było".:D

Chwała Browamatorowi za informację o mapie. ;)

Dokładnie tak, dzięki tej informacji dowiedziało się o stronie szersze grono, co na pewno przełoży się na aktywności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest fajna - choć widziałem na innym serwisie piwnym lepszą bo z możliwością przełączenia na widok z satelity. Ale ta tutaj jest .. pełniejsza :D Choć ściana wschodnia i okolicy szczecina wyglądają łyso ;) A i nie wiem czy zauważyliście ale jeden user wylądował gdzieś jakby na księżycu :) Pewnie to taki dowcip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest fajna - choć widziałem na innym serwisie piwnym lepszą bo z możliwością przełączenia na widok z satelity. Ale ta tutaj jest .. pełniejsza ;) Choć ściana wschodnia i okolicy szczecina wyglądają łyso :) A i nie wiem czy zauważyliście ale jeden user wylądował gdzieś jakby na księżycu :) Pewnie to taki dowcip :)

Właśnie, właśnie - sciana wschodnia, szczególnie płn-wsch."do tablicy", bo wychodzi, że taki trochę rodzynek jestem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest fajna - choć widziałem na innym serwisie piwnym lepszą bo z możliwością przełączenia na widok z satelity. Ale ta tutaj jest .. pełniejsza :D Choć ściana wschodnia i okolicy szczecina wyglądają łyso ;) A i nie wiem czy zauważyliście ale jeden user wylądował gdzieś jakby na księżycu :) Pewnie to taki dowcip :)

Napisz mi na PW kto wyskoczył poza mapkę, bo to może być jakiś błąd

Widok satelitarny zaraz włączę, nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki widokowi z satelity teraz wszystko wiadomo :D Elroy waży w jakimś baraku ;) Dori ciężko powiedzieć, a ja wzorem dziadka warze w lesie ;DD ( dziadek w lesie pędził- choć jego specyfików nie lubię )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki widokowi z satelity teraz wszystko wiadomo :D Elroy waży w jakimś baraku ;) Dori ciężko powiedzieć, a ja wzorem dziadka warze w lesie ;DD ( dziadek w lesie pędził- choć jego specyfików nie lubię )

Nawet nie barak co kwiaciarnia się okazało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzięki widokowi z satelity teraz wszystko wiadomo :D Elroy waży w jakimś baraku ;) Dori ciężko powiedzieć' date=' a ja wzorem dziadka warze w lesie ;DD ( dziadek w lesie pędził- choć jego specyfików nie lubię )[/quote']

Nawet nie barak co kwiaciarnia się okazało :)

Zostańmy przy tym baraku;D- miałem napisać że to szalet publiczny :)

Z tych co widziałem to chyba najlepiej trafił e-prezes bo nawet na okno w bloku trafił :) chyba że browar ma gdzieś indziej.

A z moim dziadkiem to było tak że moja mama ma najgorsze wspomnienia z dzieciństwa jak dziadek pędził bimber a ona musiała stać na pagórku i patrzeć czy milicja nie jedzie ;DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z moim dziadkiem to było tak że moja mama ma najgorsze wspomnienia z dzieciństwa jak dziadek pędził bimber a ona musiała stać na pagórku i patrzeć czy milicja nie jedzie ;DDD

ladnie to tak kasztanic topic :D?????

ja tu raportuje kosmitow ;) a Ty o dziadku :)...

Przepraszam tak mi się przypomniało, przy degustacji niedocenianego na tym forum piwa z miodu. Mocne mi wyszło i mimo że słodkie to nawet fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.