Skocz do zawartości
leszcz007

[K] małą butla CO2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię małą butlę CO2, najchętniej między 0,3-0,6kg. Proszę o nie wstawianie ofert z allegro, bo je znam. Może ktoś z Wrocławia lub okolic chciałby się pozbyć takiej butli.

Edytowane przez leszcz007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka wielkość jak soda stream, nabój 400gr. Widziałem kiedyś z gaśnicy przeróbki, zaworek i ponowne ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak rozpoznac butle? Moze foto Ci wyslac?

prześlij proszę foto oraz podaj wagę netto tej butli oraz wymiary.

Widziałem kiedyś z gaśnicy przeróbki, zaworek i ponowne ładowanie.

też widziałem taką z gaśnicy, ale nie mam umiejętności i sprzętu, żeby to zrobić.

Taka wielkość jak soda stream, nabój 400gr

właśnie o czymś takim myślałem, ale soda stream ma inny gwint i trzeba by jakąś przejściówkę zrobić/kupić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytaj w rozlewni CO2, mają sporo butli. Kiedyś miałem odwrotną potrzebę niż Twoja. Zamieniłem nabój do syfonu na butlę 6kg (kupiona z reduktorem w rozlewni) i tokarz dorobił przejściówkę do gwintu sodastream. Mam teraz wodę CO2 non stop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK, to pomyślę nad tym soda stream, muszę się przejść do jakiegoś tokarza i zapytać ile to będzie kosztowało.

Na tzw ostatnią deskę ratunku mogę pożyczyć mój pusty nabój bez zaworka, leży w pudełku bo raczej mi w sklepie nie przyjmią niekomletnego. Jak nie znajdziesz to daj znać na pw. GB. Zapytaj najpierw w rozlewni ile będzie kosztowało nabicie malutkiej butli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuje one mają tylko zawór w jedną stronę i żeby je napełniać trzeba ten zawór przerobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak też zrobię, ten nabój z soda stream ma jakikolwiek zawór, czy tylko gwint z blokadą?

Naboju nie da się nabić, dlatego kupiłem 6kg butlę. Zawór/reduktor czyli dwa w jednym. Butla nabijana jest w specjalistycznym zakładzie. Zaworek odkręciłem i butla jest goła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję

wiesz jak to z tą nadzieją - (negocjacje trwają).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

Takich mały butli używało/używa się do gry w paintballa. Szukaj może na forach paintballowych albo allegro. Tylko szukaj takich z zaworkiem on/off.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi