Skocz do zawartości
arti1

dzień darmowej dostawy 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie piwowarskie, ale sklep robiący koszulki na zamówienie cupsell.pl też ma dzień darmowej dostawy, może komuś na prezent na święta się przyda....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W piwoszarni jest opcja darmowej dostawy 2014 (na dole listy) i promocja działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak w magazynie:/ Też ją chciałem i będę zmuszony kupić w wąską szyjką. (z tych dostępne są 1000ml i 2000ml)

Korzystając z faktu, że ja nie chcę kolby z magazynu, kupię sobię tę, która jest "dostępna od ręki" :P

Zamówiłem w tym sklepię kolbę, nie jest wykonana ze szkła borokrzemowego. Można w niej zagotować brzeczke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj linka do tej kolby... bo coś mi się wierzyć nie chce ;) Wszystkie kolby są z borokrzemu z tego działu.

Edytowane przez Undeath

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piwoszarnia.pl - minimalne zamówienie 20pln BRUTTO

tylko winoszarnia.pl

piwoszarnia nie obniża ceny wysyłki :-(

Nieprawda! Robiłem zakupy w piwoszarni i była jedna z opcji: darmowa przesyłka (otatnia opcja na samym dole) z której oczywiście skorzystałem.

Darmowa wysyłka była tylko możliwa dla płatności z góry.

edit: Post do kasacji - zostało to już wyjaśnione wcześniej

Edytowane przez Sven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daj linka do tej kolby... bo coś mi się wierzyć nie chce ;) Wszystkie kolby są z borokrzemu z tego działu.

Tak z tego działu. Nie ma jej już w ofercie. Sugerowałem sie brakiem umieszczonej informacji w opisie. Z koleji http://sklep.labglass.pl/KOLBA-ERLENM-sz-sz-500ml(4,825,32).aspx tu jest to napisane.

Edit:

Ja mam taką http://sklep.labglass.pl/KOLBA-ERLENM-sz-sz-500ml(4,1036,162).aspx tylko 2L

Edytowane przez frc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kurcze, a już się przestraszyłem, że może moja kolba nie jest borowa ale w opisie jej pisze szkło boro http://sklep.labglas...0ml(4,1036,1052).aspx . Ale mi stracha napędziłeś frc. Nie chce mi się tylko wierzyć, że w sprzedaży mogą być kolby ze szkła innego niż borowe.

Edytowane przez rasuh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wszyscy którzy zamawiali w labglasie cokolwiek w ramach akcji dnia darmowej dostawy też mają w szczegółach zamówienia taki "błyskawiczny" termin realizacji?

Przypuszczalna data realizacji 2014-12-31

Chyba że w labglasie terminem realizacji jest ostateczny termin dostarczenia do klienta, choć w wielu sklepach termin realizacji to zazwyczaj termin planowanej wysyłki towaru do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje zamówienie już wychodzi. Może czekają na dostawę? Jak się wszyscy rzucili na kolby i inne drobiazgi (ja brałem termometr).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z tego działu. Nie ma jej już w ofercie. Sugerowałem sie brakiem umieszczonej informacji w opisie. Z koleji http://sklep.labglas...(4,825,32).aspx tu jest to napisane.

Edit:

Ja mam taką http://sklep.labglas...,1036,162).aspx tylko 2L

ja moje zamówienie odebrałem 4 grudnia - w środku była książeczka-katalog, wg. której większość, o ile nie wszystkie kolby, to szkło b-k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem w Lagglass 02.12 rano, 03.12 o 14 miałem paczkę w domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamówiłem 02.12. i jeszcze czekam na paczkę, którą podobno wysłano 04.12. Najgorzej że nie dostałem numeru przesyłki od Labglass pomimo upomnienia się o niego. Może dziś przyjdzie paczuszka, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie 2 dni o statusie sprawdzania czegos w sklepie, pozniej telefon, ze mojej kolby nie ma, i moze byc w tej samej cenie o waskiej szyjce, albo po doplacie pare zlotych z innej firmy. Wzialem z doplata inna, i na drugi dzien dostawa u mnie. Nr listu tez nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mam już paczkę, nie spodziewałem się że ta kolba, którą zakupiłem http://sklep.labglass.pl/KOLBA-ERLENM-w-sz-3000ml(4,1060,1052).aspx jest taka duża. Co do zgrania sklepu z magazynem to faktycznie coś nie teges. Zamówiłem na sklepie rdzeń do mieszadła 6x20mm i miałem telefon z Labglassu że nie mają już takiego i mogą mi dać 6x25mm w tej samej cenie. Także ja na tym niezgraniu wyszedłem dobrze tym bardziej, że jak zobaczyłem wielkość kolby to nie wiem czy rdzeń 6x20mm by sobie poradził. Mam nadzieje że 6x25mm da rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszła paka, solidnie zapakowana, i znalazłem miły akcent mikołajkowy w środku - małą tabliczkę czekolady :D córa się ucieszyła nie tylko z folii bombelkowej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ano też się załapalem na czekoladke. a i przez moment mi ciśnienie podnieśli, mój termometr był w kartonie od modelu. do 50stopni, na szczęście zawartość jest ok czyli do 150.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei dostałem od nich wafelek w prezencie. :D Miło.

Przyznać trzeba, że sprzęt zapakowany pancernie. Chyba najlepiej ze wszystkich sklepów internetowych z jakich do tej pory zamawiałem.

Termometr był tak grubo owinięty folią bąbelkową, że myślałem, że mi jakiś wałek do ciasta wysłali. :D Brawa dla sklepu, pełen profesjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja chyba wygrałem najwięcej bo dostałem większy rdzeń, czekoladę i wafelka ;)

Sposób pakowania w pełni profesjonalny ;) Niestety termometr, który u nich zamówiłem przy gotującej się brzeczce wskazywał mi wartość ok 92°C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak głęboko go zanurzyłeś?

Gdzieś na forum trafiłem na informację, że powinien być zanurzony do poziomu temperatury, którą powinien pokazywać.

Edytowane przez camilos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

temperatura wrzenia osiągana jest przy dnie garnka jeśli ogrzewasz go od dołu - palniki, kuchenki etc. teoretycznie konwekcja powoduje unoszenie się cieplejszej cieczy ku górze, zależnie od wysokości garna, jego zaizolowania itp gradient temperatury jest mniejszy lub większy. Druga sprawa to ciśnienie i "czystość" wody (Ty gotujesz brzeczkę) - zależnie od nich może ona wrzeć zarówno w temperaturze 95 jak i 105 °C, tak więc możliwość błędu wskazania termometru jest możliwa (niedokładność powinna być podana przez producenta), ale nie jednoznaczna :)

Edytowane przez kerob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie racja. Jak wrócę do domu to sprawdzę temperaturę gotującej się wody. Dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi