Jump to content

[Docent] Piwna Sprawa czyli craft wchodzi na dzielnię


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

PiwnaSprawaW ostatnim czasie obserwujemy otwieranie się piwnych lokali w dzielnicach odległych od warszawskiego centrum. Ursynowsko-natolińskie Pociąg do Piwa oraz Beczka, żoliborskie Kufle i Kapsle, a obecnie Piwna Sprawa na granicy Bielan oraz Chomiczówki. Knajpa usytuowana jest w pawilonie handlowo-usługowym i idealnie wpisuje się w lokalny klimat. Miejsca jest tu całkiem sporo, zaskakuje ilość aż ośmiu kranów oraz dwa automaty do gry, które mają tu zostać tylko do końca roku. Na pewno zaletą lokalu są ludzie. Tomek, jeden z właścicieli z którym rozmawiałem od razu się przyznał, że piwnym znawcą nie jest, ale jak najbardziej otwarty jest na rady i sugestie. Fachowe wsparcie zapewniać ma znana z Kufli i Kapsli, Ela Lucińska-Fałat. Piwna Sprawa wskutek swojej lokalizacji będzie zapewne knajpą wizytowaną przede wszystkim przez miejscowych, ale może dzięki jakieś fajnej imprezie zorganizowanej przez Elę uda mi się tu trafić ponownie ;)

Piwna Sprawa, Warszawa, Wólczyńska 3

Facebook

Recenzje na browar.biz

L1440837L1440819L1440816L1440808L1440797L1440825L1440803L1440840L1440831L1440834b.gif?host=polskieminibrowary.pl&blog=14

Wyświetl pełny artykuł
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.