Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy, w naszej ofercie pojawił się duży wybór pojemników fermentacyjnych białych oraz transparentnych. http://www.malinowynos.pl/kategoria/255/wiadra-spozywcze-okragle

Nowe pojemności to:

-0,55 L
-1 L
-1,6 L
-2,7 L
-3 L
-5 L
-10 L
-12 L
-15 L
-17,5 L
-20 L
-25 L
-33 L

 

Wszystkie pojemności można zamawiać w kolorze białym oraz transparentnym dodatkowo można je dowolnie modyfikować.

Nowe pojemniki nie mają nadrukowanej skali, będziemy to robić tylko na najpopularniejszych rozmiarach.

 

Zapraszamy

Zespół Malinowego Nosa

post-10168-0-09910700-1448107212_thumb.jpg

post-10168-0-89413600-1461850452_thumb.jpg

Edytowane przez MalinowyNos_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy, w naszej ofercie pojawił się duży wybór pojemników fermentacyjnych białych oraz transparentnych. http://www.malinowynos.pl/kategoria/255/wiadra-spozywcze-okragle

Nowe pojemności to:

-0,55 L

-1 L

-1,6 L

-2,7 L

-3 L

-5 L

-10 L

-12 L

-15 L

-17,5 L

-20 L

-25 L

-33 L

 

Wszystkie pojemności można zamawiać w kolorze białym oraz transparentnym dodatkowo można je dowolnie modyfikować.

Nowe pojemniki nie mają nadrukowanej skali, będziemy to robić tylko na najpopularniejszych rozmiarach.

 

Zapraszamy

Zespół Malinowego Nosa

Przy palecie wiader 25l jest opcja transparentnych, ale przy pojedynczych już nie - to błąd czy nie da rady kupić transparentnych w detalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zakupy na stronie odbiór osobisty w punktach

Malinowy Nos !

 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym   http://malinowynos.pl z możliwością odbioru towaru w wybranym sklepie stacjonarnym.

Lista sklepów jest dostępna na mapie na stronie głównej oraz przy końcowym wyborze formy dostawy.

 

Aktualna lista sklepów na dzień dzisiejszy prezentuje się następująco:

 

 Kraków - Władysława Łokietka 48

Tarnów - Urszulańska 3
Jasło - Kościuszki 23
Jasło - Lwowska 4
Krosno - Kapucyńska 8

Trzciana k. Rzeszowa - Trzciana 168A

  Gorlice ul. Kościuszki 3

 

Kolejne sklepy w przygotowaniu !

 

Zapraszamy również osoby zainteresowane współpracą http://malinowynos.pl/franczyza

 

Pozdrawiamy !

 

post-10168-0-37884100-1472983362_thumb.jpg

post-10168-0-67388600-1472983372_thumb.jpg

post-10168-0-06141400-1472983373_thumb.jpg

post-10168-0-45897600-1472983373_thumb.jpg

post-10168-0-76700800-1472983373_thumb.jpg

post-10168-0-09515400-1472983374_thumb.jpg

post-10168-0-45624800-1472983374_thumb.jpg

post-10168-0-77984400-1472983374_thumb.jpg

post-10168-0-05964400-1472983375_thumb.jpg

post-10168-0-32932600-1472983375_thumb.jpg

post-10168-0-71519400-1472983375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem kilka rzeczy, czekałem na dostawę 2 tygodnie. Okazało się że brak w magazynie 1 paczki drożdży ( w sklepie informacja że dostępne w 24 godz.), ale po co informować klienta o problemach. Dodatkowo zamówiona beczka 80 litrów, szczelna, z uchwytami i do spożywki - dotarła bez uchwytów, z nieszczelną pokrywą, bez oznaczeń dopuszczających do zastosowań spożywczych a smród rafinerii wewnątrz tylko mnie w tym utwierdził. Ogólnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to może ciesz się że tej paczki drożdży nie było...Kiedyś miałem nieprzyjemność zamawiać w owym sklepie w Krakowie fermentory z odbiorem osobistym, towar czekał na mnie pare dni (odebrałem trochę później), mimo to Pan przy mnie wiercił otwory w pokrywkach mimo , że miał na to cztery dni. Nie mówiąc już o estetyce tych pożal sie Boże otworów na rurkę, ktore chyba są nieszczelne.

W czasie gdy ów Pan wiercił otwory rzuciłem okiem na asortyment, i co?

Drożdże  pięknie leżały sobie w   30°C upale na półeczkach - ekspozycji (suchary :) Dobrze, że chłopaki nie sprzedają (?) płynnych bo mogłaby być masakra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie bronię tego sklepu jednak

 

 

towar czekał na mnie pare dni (odebrałem trochę później)

wierzysz w to, że on czekał na Ciebie? Wg mnie on tam był tak czy inaczej.

 

 

Pan przy mnie wiercił otwory w pokrywkach mimo , że miał na to cztery dni.

On miał takie same cztery dni jak i Ty je miałeś, a mogło się zdarzyć że nie odbierzesz przecież.

 

 

Nie mówiąc już o estetyce tych pożal sie Boże otworów na rurkę, ktore chyba są nieszczelne.

nie wiem jak bardzo one były brzydkie, ale większość sklepów robi te otwory "ręcznie" otwornicą bądź wiertłem stożkowym więc na pewno nie wyglądają jak "z maszyny" :(

 

 

Drożdżepięknie leżały sobie w 30°C upale na półeczkach - ekspozycji

nie uważam, że to dobrze, ale wielu producentów dopuszcza czasowe (nawet długo czasowe) przebywanie sucharów w temp. pokojowej bez utraty jakości.

Swoją drogą, nie wiem czy 30°C "upał" im szkodzi na sucho skoro należy je uwadniać w ok. 25°C.

No ale to Ty płaciłeś i masz prawo być niezadowolony z otrzymanego towaru. Ot, urok kupowania na odległość :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wierzysz w to, że on czekał na Ciebie? Wg mnie on tam był tak czy inaczej

 

i ? dostałem info że bedzie za 3dni, więc uwierzyłem na słowo, odebrałem parę dni po tel, że towarł dotarł. Z reguły zamawiam z zapasem więc ciśnienia czasowego nie miałem

 

On miał takie same cztery dni jak i Ty je miałeś, a mogło się zdarzyć że nie odbierzesz przecież.

j/w, no tak masz rację róznie to może byc :facepalm: wszak tylko ja zamawiam pokrywki w całym Krakowie i zapewne nigdy by im już nie zeszly

 

 

nie wiem jak bardzo one były brzydkie, ale większość sklepów robi te otwory "ręcznie" otwornicą bądź wiertłem stożkowym więc na pewno nie wyglądają jak "z maszyn

 

heh no tak, Pan przy mnie je wiercił, jednak pokrywki  u konkurencji wyglądają jak z maszyn

 

 

 

nie uważam, że to dobrze, ale wielu producentów dopuszcza czasowe (nawet długo czasowe) przebywanie sucharów w temp. pokojowej bez utraty jakości. Swoją drogą, nie wiem czy 30°C "upał" im szkodzi na sucho skoro należy je uwadniać w ok. 25°C. No ale to Ty płaciłeś i masz prawo być niezadowolony z otrzymanego towaru. Ot, urok kupowania na odległość

Czytaj ze zrozumieniem odbiór był osobisty a drożdży nie zamawiałem, i zapewne jak wiesz z tyłu na pakiecikach jest napisane w jakiej temp powinny być przechowywane. Jak Ci to nie przeszkadza to OK, leć i zamawiaj ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytaj ze zrozumieniem odbiór był osobisty a drożdży nie zamawiałem

ależ tak to zrozumiałem więc nie wiem w czym problem?

Przy okazji cytat z Fermentis "produkt może być transportowany i przechowywany w temperaturze
pokojowej w okresie nieprzekraczającym 3 miesięcy, bez wpływu na jego właściwości."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Darmowa dostawa w sklepie Malinowy Nos !!!

 

Startujemy o godzinie 17:00 24.09, promocja na darmową wysyłkę obowiązuje od 100 zł przy przedpłacie, wysyłka kurierem POCZTEX.

Promocja trwa do 26 do godziny 23:55

Termin  realizacji od 7 d0 14 dni.

Zapraszamy !

http://www.malinowynos.pl/nowosci

 

post-10168-0-01332400-1474796944_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ech, muszę niestety się pożalić, zamówiłem w poniedziałek rano myjkę do butelek, żeby w weekend mieć wygodniejsze butelkowanie.

W czwartek coś mnie tknęło i napisałem maila z pytaniem czy wysłane i dostałem odpowiedź, że już wysyłają, wskutek czego paczka oczywiście do mnie przed weekendem nie dotrze. Jakbym wiedział że tak to działa to bym zadzwonił w poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najgorszy sklep z jakim mialem do czynienia

zamowienie w niedziele :

telefon w czwartek , tak tak juz wysłalismy

okazalo sie ze paczka wyszla w piatek

we wtorek przychodzi 50 butelek - potluczonych butelek niezabiezpieczonych, jakims trzeba byc ignorantem aby dac kurierowi niezabezpieczone butelki.

Dzis napisalem maila o zwrot pieniedzy zobaczymy ile to potrwa. w Butelki mialem zapakowac piwo na slub kolegi - stanowczo odradzam ten sklep szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witamy po dłuższej przerwie na forum. 

Przesyłamy aktualną  listę sklepów stacjonarnych. Dodatkowo możecie dokonywać zakupów na sklepie www.malinowynos.pl wybierając odbiór osobisty w wybranym sklepie. Dwa kolejne sklepy pojawią się już w kwietniu w Dębicy oraz Sanoku.

 

SKLEPY STACJONARNE:

 

JASŁO, ul. Lwowska 4

697747685, sklep.jaslo@malinowynos.pl

 

JASŁO, ul. Kościuszki 23

886298376, sklep.jaslo2@malinowynos.pl

 

NOWY ADRES! KRAKÓW, ul. Przewóz 45 NOWY ADRES!

608578018, sklep.krakow@malinowynos.pl

 

TARNÓW, ul. Urszulańska 3

734810941, sklep.tarnow@malinowynos.pl

 

TRZCIANA, ul. Trzciana 168a

sklep.trzciana@malinowynos.pl

 

KROSNO, ul. Kapucyńska 8

602689337, sklep.krosno@malinowynos.pl

 

GORLICE, ul. Tadeusza Kościuszki 3

502161650, sklep.gorlice@malinowynos.pl

 

WĘGRZCE k. KRAKOWA, ul. Warszawska 73

888863082, sklep.wegrzce@malinowynos.pl

 

JUŻ OTWARTE!        RZESZÓWul.Lubelska 46, giełda spożywcza AGROHURT         JUŻ OTWARTE! 

sklep.rzeszow@malinowynos.pl

Edytowane przez MalinowyNos_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy w tym roku mocno przejść w nowy asortyment specjalnie z myślą o piwowarach domowych, mamy sporo atrakcyjnego sprzętu w dobrych cenach jednak temat słodów, drożdży i innego asortymentu został odsunięty na bok.

Stąd ogromna prośba do WAS !!!

 

Piszcie w komentarzach czego potrzebujecie, jakie produkty najczęściej zamawiacie, jakich produktów brakuje w innych sklepach oraz jak dla Was możemy ulepszyć nasz sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne. Za każdą podpowiedz będziemy bardzo wdzięczni :)!!!

Zapraszamy do dyskusji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam - najczęściej surowce. Słody - najlepiej takie takich nie mają w innych sklepach. Chmiele - najlepiej świeże i dobrze przechowywane (worki próżniowe). Drożdże - suche i płynne. Szczególnie z tymi drugimi czasami ciężko coś dorwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie proponowałbym gotowe zestawy słodów. Myślę, że sporo początkujących piwowarów (w tym ja) z takowych korzysta zanim przejdzie na własne receptury.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego już macie do piwowarstwa. Ja bym dodał wiadomo: słody, chmiele, płynne drożdże (bo suchych już trochę macie) przyprawy piwowarskie typu curacao itp., gotowe zestawy surowców. Z mniej oczywistych rzeczy to chętnie widziałbym: skrzynki na piwo, bo nie wiedzieć czemu w żadnym sklepie nie ma, może jakieś koszulki, bo te są, ale w osobnych sklepach. Garnek emaliowany 30-40l na początek piwowarzenia, śrutownik ręczny, sraczwężyk, kilogramowe oxi, no i rzeczy do kegowania piwa. No i przede wszystkim jakość usług i czas dostawy bo bez tego ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gorący strzał w sklepie internetowym Malinowy Nos!

Fermentator  BIAŁY 34,5 l za 19,99 zł w komplecie z kranikiem, alkoholomierzem oraz wybraną paczką drożdży

Fermentator  TRANSPARENTNY  34,5 l za 19,99 zł w komplecie z kranikiem, alkoholomierzem oraz wybraną paczką drożdży

 

Oferta tymczasowa wynikająca z nadwyżki produkcyjnej producenta wiader.

https://bit.ly/2JHVdyh

slider nwsrr białe 1.jpg

slider nwsrr transparentne 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.