Jump to content

Witam!


Lewan
 Share

Recommended Posts

Moje imię to Bartosz, 20 lat, jestem z Włodawy (Tam, na końcu świata, woj. Lubelskie, skrajny wschód). Oczekuję na staż w leśnictwie. Już dość długo.

Piwowarstwem interesuję się od roku, a parę miesięcy temu uwarzyłem swoją pierwszą warkę - Dry Stouta. O, w mordę, ale kwas wyszedł. Straszny. Wiem chociaż jakie błędy popełniłem (A byłe tego całe mnóstwo, np. Drożdże nawadniały się całą noc, piwo też chłodziło się całą noc, nie natleniłem brzeczki, ała, szkoda gadać, aż mi wstyd)

Prócz piwowarstwa - który dostarcza mi wiele radości, choć rzadko warzę, ale często o tym czytam, lub oglądam filmiki (Patrz: Kopyr, ale też masa innych youtuberów którzy coś uwarzyli) interesuje się też muzyką, komponuje, gram na gitarze. Gry komputerowe, choć już w mniejszym stopniu niż kiedyś. Anime również.

Muszę też podziękować za złote rady i pomysły, forum to czytam od dłuższego czasu, jest prawdziwą kopalnią piwnej wiedzy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.