Skocz do zawartości

Taboret gazowy


biervorkoster

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na etapie poszukiwan taboretu gazowego, na allegro jest sporo ofert z duzym rostrzalem cenowym. Na pewno wiekszosc jest w posiadaniu takowego, dlatego zapytuje czy taki sprzet o mocy 7,5kw za ok 70pln warto zakupic?

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta palnik palniczek jednoznacznie wskazuje na taboret gazowy... :-) Forum przegladam i czytam, mozliwe ze czasem przeocze cos. A taboret to sprzet wiec ten dzial jest wlasciwy dla tego pytania. Dzieki za link

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/taboret-gazowy-zeliwny-mocny-9-2kw-certyfikat-i4811102561.html

 

Kupiłem taki, zrobiłem na nim na razie 4 warki ale jestem zadowolony można sterować wygodnie płomieniami za pomocą 3 pokręteł, solidny żeliwny , mogę polecić, nie ma problemów z ogrzaniem 30L gara z 26 litrami brzeczki.

Edytowane przez soochy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chlopaki po co my tu siedzimy jak mozna wszystko wygooglowac....

Tja - bo google tworzy treść a nie indeksuje. Wyszukiwarki są po to by ich używać i właśnie tego typu ignorancja czyni je coraz to mniej użytecznymi - wolisz żeby wyszukiwanie frazy "taboret gazowy" zwróciło Ci jeden temat długi na dwa lata pytań i odpowiedzi, swoiste kompendium wiedzy czy listę 100 tematów "jaki taboret kupić, pomurz!!!1!!1", 90% z nich po trzy posty z czego pierwszy to pytanie a dwa pozostałe to zjebki o powtarzanie tematów?

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chlopaki po co my tu siedzimy jak mozna wszystko wygooglowac....

Tja - bo google tworzy treść a nie indeksuje. Wyszukiwarki są po to by ich używać i właśnie tego typu ignorancja czyni je coraz to mniej użytecznymi - wolisz żeby wyszukiwanie frazy "taboret gazowy" zwróciło Ci jeden temat długi na dwa lata pytań i odpowiedzi, swoiste kompendium wiedzy czy listę 100 tematów "jaki taboret kupić, pomurz!!!1!!1", 90% z nich po trzy posty z czego pierwszy to pytanie a dwa pozostałe to zjebki o powtarzanie tematów?

 

? To moje stwierdzenie to byla ironia :-) Mam podobne zdanie, wole dowiedziec sie cos na forum od osoby, ktora ma praktyczne doswiadczenia w danym temacie, i co wazne jest to opinia aktualna. Po to jest forum zeby na biezaco wymieniac sie opiniami i doswiadczeniem. W mojej opini teraz wsystko zmienia sie bardzo szybko i w ciagu roku jakas informacja moze byc nieaktualna.

Edytowane przez biervorkoster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.