Jump to content
Sign in to follow this  
biervorkoster

Taboret gazowy

Recommended Posts

Jestem na etapie poszukiwan taboretu gazowego, na allegro jest sporo ofert z duzym rostrzalem cenowym. Na pewno wiekszosc jest w posiadaniu takowego, dlatego zapytuje czy taki sprzet o mocy 7,5kw za ok 70pln warto zakupic?

Edited by biervorkoster

Ta palnik palniczek jednoznacznie wskazuje na taboret gazowy... :-) Forum przegladam i czytam, mozliwe ze czasem przeocze cos. A taboret to sprzet wiec ten dzial jest wlasciwy dla tego pytania. Dzieki za link

Edited by biervorkoster

http://allegro.pl/taboret-gazowy-zeliwny-mocny-9-2kw-certyfikat-i4811102561.html

Kupiłem taki, zrobiłem na nim na razie 4 warki ale jestem zadowolony można sterować wygodnie płomieniami za pomocą 3 pokręteł, solidny żeliwny , mogę polecić, nie ma problemów z ogrzaniem 30L gara z 26 litrami brzeczki.

Edited by soochy1

Ech chlopaki po co my tu siedzimy jak mozna wszystko wygooglowac....

Tja - bo google tworzy treść a nie indeksuje. Wyszukiwarki są po to by ich używać i właśnie tego typu ignorancja czyni je coraz to mniej użytecznymi - wolisz żeby wyszukiwanie frazy "taboret gazowy" zwróciło Ci jeden temat długi na dwa lata pytań i odpowiedzi, swoiste kompendium wiedzy czy listę 100 tematów "jaki taboret kupić, pomurz!!!1!!1", 90% z nich po trzy posty z czego pierwszy to pytanie a dwa pozostałe to zjebki o powtarzanie tematów?

Edited by jaras

Ech chlopaki po co my tu siedzimy jak mozna wszystko wygooglowac....

Tja - bo google tworzy treść a nie indeksuje. Wyszukiwarki są po to by ich używać i właśnie tego typu ignorancja czyni je coraz to mniej użytecznymi - wolisz żeby wyszukiwanie frazy "taboret gazowy" zwróciło Ci jeden temat długi na dwa lata pytań i odpowiedzi, swoiste kompendium wiedzy czy listę 100 tematów "jaki taboret kupić, pomurz!!!1!!1", 90% z nich po trzy posty z czego pierwszy to pytanie a dwa pozostałe to zjebki o powtarzanie tematów?

? To moje stwierdzenie to byla ironia :-) Mam podobne zdanie, wole dowiedziec sie cos na forum od osoby, ktora ma praktyczne doswiadczenia w danym temacie, i co wazne jest to opinia aktualna. Po to jest forum zeby na biezaco wymieniac sie opiniami i doswiadczeniem. W mojej opini teraz wsystko zmienia sie bardzo szybko i w ciagu roku jakas informacja moze byc nieaktualna.

Edited by biervorkoster