Skocz do zawartości

Bitwy piwowarskie w Krakowie - prolog


lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł mi się podoba, zgłaszam się na ochotnika, ale na razie do pomocy. Ale mam prośbę: czy któryś z Kolegów może mi dokładniej przybliżyć, jakie są zasady takiej imprezy? Ile bitew się rozgrywa, jak się wyłania zwycięzcę? A przynajmniej jaki jest wstępny plan w Krakowie?

Zasady są takie jak ustalimy, wydaje mi się że żadnego konkretnego kształtu jeszcze nie nabrały, podejrzewam że będziemy się przynajmniej w części wzorować na kolegach z innych części kraju, np.:

http://www.piwo.org/topic/13262-pierwszy-sezon-podlaskich-pojedynkow-piwowarskich/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie bójcie...akcja startuje na 100%

ustaliliśmy kilka szczegółów...kilka następnych musimy dopracować...w ciągu tygodnia będą konkrety i oficjalny terminarz + regulamin

 

będziemy musieli zorganizować losowanie...myślę że pod koniec przyszłego tygodnia

 

wstępnie i nieoficjalnie...pierwsza bitwa 18.01.2015 i na pierwszy ogień pójdzie hefe albo dunkel, tak żeby spokojnie go w miesiąc ogarnąć

 

będziecie zadowoleni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety będę musiał zrezygnować z przyczyn niezależnych ode mnie, a mianowicie w dniach 16-26 stycznia mamy na uczelni obrony prac, a konkretne terminy nie są ustalone :( przepraszam wszystkich za problem :(

Edytowane przez Konus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce mnie podmienić, to również chętnie oddam miejsce. Niemieckie weizeny to jedyny gatunek piwa który nie przechodzi przez gardło ani mnie ani mojej małżonce. Niby mogę zrobić mini-warkę tylko na bitwę, ale żadnej sensownej walki i tak nie nawiążę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niestety........

 

chyba forma konkursu nie przypadła braci piwowarskiej do gustu, tak więc w tej formie temat póki co zamykamy.

Ale że świat nie znosi próżni...pilotażowo startuje Krakowski Konsumencki Konkurs Piw Domowych

do udziału w którym serdecznie zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.