Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki sam taboret używam do grzania gara 30L. Kupiłem bez zapalarki i odpalam z zapalniczki. Mam tak że raz odpali bez problemu a raz potrafi "kichnąć" tak że zgasi mi zapalniczkę nie wiem dlaczego tak się dzieje gaz odkręcam powolutku. Generalnie trzeba uważać i ustawić tak przesłonę by nie kopciło gara.

W sumie to jestem zadowolony w porównaniu z kuchenką to wiecie...niebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 9 miesięcy temu...

Koledze raczej chodzi o podłączenie przewodu do palnika, a nie podłączeniu butli ;-) Myślę, że większość robi to sama. Kup dobre opaski zaciskowe, najlepiej nierdzewne, a jak masz lęki to kup tester szczelności za kilkanaście PLNów i sprawdź po montażu, szczelność podłączenia butli też można tym sprawdzać.

 

 

 

Oczywiście, że na Alledrogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych opasek, zarówno przy reduktorze jak i kuchence. Miałem przy pierwszej warce później odczepiłem. Teraz nakładam tylko wąż na stożek w taborecie i gotowe. Nic nie spadło nic nie śmierdzi itp. Jak kończe warzyć ściągam ręką i gotowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału tez przymierzam się do taboretu, bo kuchenka elektryczna słabo się sprawdza, zwłaszcza z garnkiem z cienkim dnem, które jest lekko wybrzuszone. O taboret pytać nie będę, bo na ten temat sporo zostało powiedziane. Mnie bardziej interesuje butla. Na ile mniej więcej warek wystarcza Wam ta duża, chyba 11kg? A może używa ktoś małych, turystycznych? Jest sens? Bo miejsca zajmują dużo mniej, łatwiej je gdzieś wcisnąć, tylko nie wiem na ile taka mała butla by wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz jeszcze kupionej butli to kup od razu 11 kg bo wymiana 50 zł a napełnienie 3 kg turystycznej chyba 20-25 zł. Ja mam 11 kg i przelewam do 3 kg ta mała starcza mi na 2 warki i jeszcze trochę zostaje w butli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile mniej więcej warek wystarcza Wam ta duża, chyba 11kg?

 

Mi wystarczyła na ok 10 warek 20l .

Jak dobrze pamiętam uwarzyłem 9 ale trochę jej używałem do innych celów.

Edytowane przez ASadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.