Skocz do zawartości

Program pod androida


biervorkoster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam na tablecie zaisntalowanego BrewR, używam go jak nie mam pod ręką lapka.

Dodatkowo mam jeszcze: Beer Hydrometer Corrector, BrewAide, BrewAide ale je wykorzystuję do jakiś obliczeń drobnych tylko.

 

W brewr jest mozliwos importowania slodow i reszty skladnikow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brew aide pisze ze jest zgodny z BS. Ja mam kiano z 8gb i wlasnie nie moge zainstalowac ani jednego ani drugiego, podaje inf za malo miejsca w pamieci urzadzenia. Niwe wiem o co biega musze pozabijac wszystkie procesy i sprobuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BeerSmitha na Androida, super sprawa. Możesz zapisać na PC recepturę do clouda i otworzyć ją później na smartfonie. Co ciekawe export do chmury jest ze słodami, chmielami, itd.

Jak ich nie masz w appce to można kliknąć zapisz i już mamy dostępną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BeerSmitha na Androida, super sprawa. Możesz zapisać na PC recepturę do clouda i otworzyć ją później na smartfonie. Co ciekawe export do chmury jest ze słodami, chmielami, itd.

Jak ich nie masz w appce to można kliknąć zapisz i już mamy dostępną :)

 

Tak to super sprawa ale BS na kompa to 80 a na tablet. 20 dych. Kombinuje cos tanio i na androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak czegoś nie ma toż podobno można sobie napisać używając choćby: http://appinventor.mit.edu

Podobno aplikacje składa się z klocków. :roll:

teoretycznie to prawda, ale praktycznie bardziej skomplikowany program lepiej napisać niż złożyć w AI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W brewzor są tylko kalkulatory, ale mnie również wystarcza.

 

nie tylko ale reszta działa tak co sprawia że w praktyce warto korzystać tylko z kalkulatorów :)

 

BTW - daje różne wyniki jak BS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja polecam natomiast prostą, ale b. praktyczną aplikację Wort, aż się dziwię, że nigdzie o niej na forum nic nie ma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.dynamicdesigns.wort&hl=pl

 

Pozwala na budowanie receptury (na razie z "fabrycznych" surowców, można ręcznie coś dodać, ale do konkretnej receptury, autor nad tym pracuje), są charakterystyki stylów, jest zestaw kalkulatorów. Umożliwia eksport receptur, niestety nie jest kompatybilny z BS/BT (przynajmniej o ile widzę).

 

Pod względem funkcjonalności, gdyby nie magazyn surowców, IHMO aplikacja lepsza niż Brewtarget, głównie dzięki szybkości i intuicyjności.

Co więcej, za free i świetny kontakt z autorem - odpisuje w ciągu kilku godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

b. praktyczną aplikację Wort,

Dobry trop. Ja miałem dotychczas BrewR do którego jestem przyzwyczajony ale Wort jest faktycznie ciekawy.

 

Myślałem o BeerSmith 2 ale nie widzę sensu przy tych dwóch adekwatnych do moich potrzeb apkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.