Jump to content

Program pod androida

biervorkoster
 Share

Recommended Posts

Ja mam na tablecie zaisntalowanego BrewR, używam go jak nie mam pod ręką lapka.

Dodatkowo mam jeszcze: Beer Hydrometer Corrector, BrewAide, BrewAide ale je wykorzystuję do jakiś obliczeń drobnych tylko.

W brewr jest mozliwos importowania slodow i reszty skladnikow?

Na brew aide pisze ze jest zgodny z BS. Ja mam kiano z 8gb i wlasnie nie moge zainstalowac ani jednego ani drugiego, podaje inf za malo miejsca w pamieci urzadzenia. Niwe wiem o co biega musze pozabijac wszystkie procesy i sprobuje jeszcze raz.

Mam BeerSmitha na Androida, super sprawa. Możesz zapisać na PC recepturę do clouda i otworzyć ją później na smartfonie. Co ciekawe export do chmury jest ze słodami, chmielami, itd.

Jak ich nie masz w appce to można kliknąć zapisz i już mamy dostępną :)

Mam BeerSmitha na Androida, super sprawa. Możesz zapisać na PC recepturę do clouda i otworzyć ją później na smartfonie. Co ciekawe export do chmury jest ze słodami, chmielami, itd.

Jak ich nie masz w appce to można kliknąć zapisz i już mamy dostępną :)

Tak to super sprawa ale BS na kompa to 80 a na tablet. 20 dych. Kombinuje cos tanio i na androida.

• 2 weeks later...

Jak czegoś nie ma toż podobno można sobie napisać używając choćby: http://appinventor.mit.edu

Podobno aplikacje składa się z klocków. :roll:

teoretycznie to prawda, ale praktycznie bardziej skomplikowany program lepiej napisać niż złożyć w AI

W brewzor są tylko kalkulatory, ale mnie również wystarcza.

nie tylko ale reszta działa tak co sprawia że w praktyce warto korzystać tylko z kalkulatorów :)

BTW - daje różne wyniki jak BS :)

• 6 months later...

Ja polecam natomiast prostą, ale b. praktyczną aplikację Wort, aż się dziwię, że nigdzie o niej na forum nic nie ma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.dynamicdesigns.wort&hl=pl

Pozwala na budowanie receptury (na razie z "fabrycznych" surowców, można ręcznie coś dodać, ale do konkretnej receptury, autor nad tym pracuje), są charakterystyki stylów, jest zestaw kalkulatorów. Umożliwia eksport receptur, niestety nie jest kompatybilny z BS/BT (przynajmniej o ile widzę).

Pod względem funkcjonalności, gdyby nie magazyn surowców, IHMO aplikacja lepsza niż Brewtarget, głównie dzięki szybkości i intuicyjności.

Co więcej, za free i świetny kontakt z autorem - odpisuje w ciągu kilku godzin.

• 3 months later...

b. praktyczną aplikację Wort,

Dobry trop. Ja miałem dotychczas BrewR do którego jestem przyzwyczajony ale Wort jest faktycznie ciekawy.

Myślałem o BeerSmith 2 ale nie widzę sensu przy tych dwóch adekwatnych do moich potrzeb apkach.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...