Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Unboxing przesyłki z Browamatora, czyli wraca cykl [warzę z kopyrem]


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko piszę odnośnie kolegi który napisał, że nie interesują T. Kopyra opinie obiektywne :D

Na chwilę obecną to nie ma żadnej sensownej opinii na temat tego czy warto go kupić, możemy tylko można mówić o plusach i minusach tego ustrojstwa :D

I tak nie kupię tego sprzętu bo ma spore ograniczenia ale jeżeli ktoś ma kasę i nie chce mu się bawić w garnki i wiadra to.....

Edytowane przez arczi_901
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by mi było słodu sypać do sprzętu gdzie nawet wysładzać bardzo nie ma jak. To nie jest żadna tajemnica jak działa speidel. Na blogu wyraziłem bardzo wyraźnie, że nie mogę zrozumieć tych którzy kupują taki shit za taką kasę, w którym warki 14/15 BLG i w górę to wyzwanie/niemożliwe. To moja osobista opinia o tym sprzęcie i to wszystko. Wpisy na blogu są ewidentnie napakowane opiniami o różnych rzeczach więc o co kaman?

 

Gdybyś obejrzał film, to wiedziałbyś, że wspomniałem o tych wszystkich wadach - jak wysoka cena, niska wydajność i niemożność warzenia piw >18 blg.

Nie ma o tym słowa.

post-5016-0-29122100-1416237408_thumb.jpg

 

Rzeczywiście, ta scena wyleciała przy montażu. Autentyk. No ale jestem świadom tych wad i będę się starał je zweryfikować.

 

Gdybyś napisał, że Braumeister to nawóz, albo odchody to też bym to usunął.

 

To widzę liczą się tylko pozytywne opinie, a nie obiektywne.

 

Tak jak nie pozwalam na swoim blogu obrażać moich rozmówców, nie godzę się na obrażanie ludzi, z którymi robię sobie fotkę (vide KuźniarGate) tak samo nie będzie zgody na wulgarne komentowanie produktów czy firm z którymi współpracuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr a mozliwe jest ze w trakcie warzenia na tym sprzecie na vlogu, dojdziesz do wniosku ze taka maszynka ma swoje ograniczenia i wady i powiesz ze jej nie polecasz? Czy BA bedzie mial w takiej sytuacji jakies obiekcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyr a mozliwe jest ze w trakcie warzenia na tym sprzecie na vlogu, dojdziesz do wniosku ze taka maszynka ma swoje ograniczenia i wady i powiesz ze jej nie polecasz? Czy BA bedzie mial w takiej sytuacji jakies obiekcje?

 

Nie, Browamator nie będzie miał obiekcji. Nikt nie ingeruje w to, co na ten temat nagram. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że potrafię mówić prawdę prosto w oczy i nie mam z tym problemu, że to kolega czy nie kolega. Oczywiście, jeśli ktoś uważa, że "kopyr się sprzedał" i powie wszystko co mu na kartce napiszą, to ma prawo tak uważać, po prostu wówczas nie powinien mnie oglądać, albo nie powinien wierzyć w to co mówię. Dopóki nie będzie tego sugerował w komentarzach na blogu żadna przykrość go nie spotka. Jeśli jednak będzie tak pisał na moim blogu, to dostanie bana, bo nie pozwalam się obrażać we własnym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nazywa sie praca zarobkowa

w dodatku nie opodatkowana

 

Prowadzę działalność gospodarczą, w ramach której odprowadzam podatek dochodowy, a także VAT, więc wypraszam sobie takie insynuacje.

 

 

Ta jak to nazywasz insynuacja została źle odebrana. Jestestem pewien, ze Twoje sprawy podatkowe są tiptop. Poza tym Twoje sprawy fiskalne są tylko Twoje i jako że nie jestem urzednikiem skarbowym to mnie w ogóle nie interesują.

 

Mój komentarz był lekko uszczypliwy i zartowliby - nie był insynuacja.

 

Życzę waszej trójce ( Tobie, szpajdlowi i Browamatorowi ) wielu sukcesów.

 

 

PS uważaj na DMS - ostatnie piwa od komercyjnego użytkownika 'szpajdla' to kukuruzu i kapusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec to ok. 300 zeta.

 

Programator, pompa, grzalki, porzadny gar, kosz z nierdzewki, zaworki rurki pierdokli itd itp i wydajesz podobne pieniadze tak czy inaczej.

Za 3000zł to włącznie z robocizną, ale po co? To jest kupowanie problemu, a nie ułatwianie życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolec to ok. 300 zeta.

 

Programator, pompa, grzalki, porzadny gar, kosz z nierdzewki, zaworki rurki pierdokli itd itp i wydajesz podobne pieniadze tak czy inaczej.

Za 3000zł to włącznie z robocizną, ale po co? To jest kupowanie problemu, a nie ułatwianie życia.

 

No 6k PLN mozna lepiej spozytkowac na sprzet, ale to jest jedna z opcji dla zamorznych piwowarow domowych. Wiele osob w ogole nie zauwazy niedociagniec tego rozwiazania. Tutaj nie chodzi do konca o firme, ale sposob ograniczenia sprzetu (kombajny tak maja), ktory ma w malej ilosci elementow wykonac przynajmniej minimalnie swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.