Skocz do zawartości

[Blog Kopyra] Unboxing przesyłki z Browamatora, czyli wraca cykl [warzę z kopyrem]


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem na blogu, że nie rozumiem ludzi którzy kupują taki shit, zwłaszcza za taką kasę - wydajność, problem z gęściejszymi warkami... Wpis był widoczny może z 2 minuty... po czym został usunięty. No cóż, BA się cieszy a ludziska żyjący w niewiedzy pewnie toto kupią ehh...

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nowość, przecież widać że film sponsorowany to czarnego pijaru nie zniosą ;) Ciekawe jak im skoczy sprzedaż speidlów po tym, chyba że się pozbywają starych sztuk z magazynu które zalegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nazywa sie praca zarobkowa

w dodatku nie opodatkowana

 

Prowadzę działalność gospodarczą, w ramach której odprowadzam podatek dochodowy, a także VAT, więc wypraszam sobie takie insynuacje.

 

A co do komentarza Mariusza CH - wystarczyło powściągnąć klawiaturę i nie używać wyrazów typu "shit" a komentarz by nie zniknął. Gdybyś obejrzał film, to wiedziałbyś, że wspomniałem o tych wszystkich wadach - jak wysoka cena, niska wydajność i niemożność warzenia piw >18 blg.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, w życiu bym nie pomyślał, ze poszło o takie słówko. Po polsku mi to nie pasowało, a jednak można hmmm...

 

post-5016-0-12418400-1416235249_thumb.jpg

 

Samo słówko jest może i niezbyt wulgarne, ale liczy się kontekst. Gdybyś napisał, że Braumeister to nawóz, albo odchody to też bym to usunął. :D

 

Przy okazji, możesz mi zdradzić, ile warek uwarzyłeś na Braumeisterze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by mi było słodu sypać do sprzętu gdzie nawet wysładzać bardzo nie ma jak. To nie jest żadna tajemnica jak działa speidel. Na blogu wyraziłem bardzo wyraźnie, że nie mogę zrozumieć tych którzy kupują taki shit za taką kasę, w którym warki 14/15 BLG i w górę to wyzwanie/niemożliwe. To moja osobista opinia o tym sprzęcie i to wszystko. Wpisy na blogu są ewidentnie napakowane opiniami o różnych rzeczach więc o co kaman?

 

Gdybyś obejrzał film, to wiedziałbyś, że wspomniałem o tych wszystkich wadach - jak wysoka cena, niska wydajność i niemożność warzenia piw >18 blg.

Nie ma o tym słowa.

post-5016-0-29122100-1416237408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszyscy kupią i im się znudzi zabawa na szpadlu to chętnie przytulę jednego :D

Kopyr jak wrażenia po targach bo przywitany byłeś jak celebryta jakiś :) , troszkę przyznam przynudzałeś na wykładach :P to poszliśmy degustować ambrozje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.