Skocz do zawartości

Wspólne zamówienie sadzonek chmielu


keisan

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak mi się zdaje że jeśli mają to sadzonki. Nie jestem zawodowym hodowcą chmielu, ale wydaje mi się, że sadzenie sadzonek jesienią to nie najlepszy pomysł. Z tego co kiedyś czytałem jesienią sadzi się ukorzenione części karp.

Edytowane przez rasuh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dokumencie "Integrowana ochrona chmielu" jest: Sadzonki ukorzenione uzyskuje się przez ukorzenianie sztobrów w szkółkach polowych. Wysadzenie sztobrów w szkółce ułatwia pielęgnację i ochronę przed chorobami i szkodnikami. Ukorzenione sadzonki wykopuje się jesienią i sadzi na miejsce stałe na plantacji. Czyli chyba można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamowienia prosze skladac w Pliku 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kYAvBOAM2LdNMJ4PDcdjrJ-HbSQjLCXpyzKIXa366yQ/edit?usp=sharing

I prosze podac maila 

Deadline 11.10.2015

Jak bede cos wiedziec ze sklepu posle maila 

 

 

Roland

Edytowane przez Familienbrauerei Schnura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodalem wszystkie chemiele z ofety sklepu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kYAvBOAM2LdNMJ4PDcdjrJ-HbSQjLCXpyzKIXa366yQ/edit#gid=0

 

tak jak pisalem Dead Line do zamawiania jest 11.10.2015

paczki bede rozsylac pewno 17-18 pazdziernika

Szczegoly co do przelewu podam w mailu

wiec prosze uzupelnic tabele

Edytowane przez Familienbrauerei Schnura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

co do cenika dostawy

znalazlem fajna oferte

http://furgonetka.pl/kalkulator/

 

Kurier K-EX 15PLN do 5kg

 

Dla porownania PP 2kg kosztuje 13,00

 

jesli ktos znajdzie tansza opcje wysylki prosze o info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier K-EX ma generalnie najgorsze opinie jakie słyszałem o kurierach, więc raczę poczytać czy w Waszym rejonie kurier jest ok. Tak tylko ostrzegam, na pewno czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki jest długi, przynajmniej jak na kuriera i paczek raczej nie szanują.

Edytowane przez kowdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier K-EX ma generalnie najgorsze opinie jakie słyszałem o kurierach, więc raczę poczytać czy w Waszym rejonie kurier jest ok. Tak tylko ostrzegam, na pewno czas oczekiwania na dostarczenie przesyłki jest długi, przynajmniej jak na kuriera i paczek raczej nie szanują.

Dziwne

w niedziele nadawalem paczke tym kurierem

w poniedzialek byl u mnie w domu

wtorek paczka dostarczona do adresata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam negatywnych odczuć co do K-EX. No, ale to pewnie zależy od rejonu, różni kurierzy się trafiają. Zdarzało się że trafiał mi się chamski w firmie którą uważałem za porządną, więc pewnie działa to też w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rejonu zawsze dużo zależy, w końcu to dany kurier może mieć wywalone albo nie, ja osobiście czekałem dość długo jak na kurierów i "standard obsługi" raczej dość niski a i masa negatywnych opinii w necie była na ich temat. Dlatego tak tylko zaznaczyłem, żeby przy delikatnych rzeczach każdy mógł się zastanowić, czy nie miał już problemów z tym kurierem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.piwo.org/topic/19021-sadzonki-cascade/zapraszam, 12 sadzonek Cascade do kupienia :)

 

I właśnie tak powinna wyglądać ta akcja :beer: Cascade można zamawiać każde ilości.. Rynek chłonny jest :cool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.