Skocz do zawartości

Moj filmik na youtube


scooby_brew

Rekomendowane odpowiedzi

Mały błąd znalazłem jest laugther tun, a powinno być lauter tun.

 

BTW scooby, a Ty nie chcesz wziąć udziału w naszym spocie "Jestem piwowarem domowym". W końcu jesteś jakby ojcem chrzestnym tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam za mile slowa. :)

 

Cześć.

 

No super filmik :)

Cały czas mnie zastanawiam konstrukcja tego palnika, nie dochodzi do miejscowych przypaleń brzeczki? wydaje mi sie że on punktowo grzeje....

Na tym filmie jest stare zdjecie, ciagle uzywam ten palnik, ale zakrecilem wiekszosc otworow.

Ten palnik wlasciwie jest skonstruowany na "gaz naturalny" czli metan, ktory tutaj uzywa sie do ogrzewania domow i gotowania w kuchni. W butlach tutaj sprzedaja propan, i ten gaz uzywam do warzenia. Dlatego musialem troche ten palnik zmienic, bo raz ze mi grzal za szybko, dwa ze uzywal za duzo gazu. Wiec odkrecilem 12 paluszkow dookola palnika i zatkalem otwory srubami. Zostawilem tylko 11 paluszkow w srodku. I teraz grzeje w sam raz, i bardziej oszczedza gaz. Plomienie sie "krzyzuja" bo w ten sposob powstaje niebieski plomien zamiast zoltego.

 

0916091037.th.jpg

 

Mały błąd znalazłem jest laugther tun, a powinno być lauter tun.

 

BTW scooby, a Ty nie chcesz wziąć udziału w naszym spocie "Jestem piwowarem domowym". W końcu jesteś jakby ojcem chrzestnym tego projektu.

Tak, zrobilem kilka bledow ale juz je naprawilem. Np. na koniec napisalem "and ejoy it it!" :) Pewnie gdy robilem ten filmik to zdegustowalem sobie o jedno piwko za duzo (lub dwa) :)

Jezeli chodzi o wasze wideo, to po pierwsze dzieki za zaproszenie, ale to jest przeciesz wasz projekt, i juz chyba prawie skonczony, to nie bede sie na to ladowal na sam koniec. Zwlaszcza gdy wy juz zrobiliscie cala prace (skrypt itp). Ale z checia zabacze gotowe wideo. :)

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o wasze wideo, to po pierwsze dzieki za zaproszenie, ale to jest przeciesz wasz projekt, i juz chyba prawie skonczony, to nie bede sie na to ladowal na sam koniec. Zwlaszcza gdy wy juz zrobiliscie cala prace (skrypt itp). Ale z checia zabacze gotowe wideo. :)

Gdybyś nie zamieścił wersji made in USA to nie byłoby naszej wersji. Zawsze możesz wygłosić jakąś krótką frazę "jestem domowym piwowarem" czy "lubię piwa pszeniczne". Fajnie byłoby gdyby nasz klip był ponad granicami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.