Skocz do zawartości

Kingsajz


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co dzisiaj pokazali, pewnie zamkną, bo temat mentalnego niewolnictwa poruszany w tej scenie nie jest dla nikogo miły.

 

http://mateusz.pl/czytelnia/js-mentalnosc.htm

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co dzisiaj pokazali, pewnie zamkną, bo temat mentalnego niewolnictwa poruszany w tej scenie nie jest dla nikogo miły.

 

http://mateusz.pl/czytelnia/js-mentalnosc.htm

Proszę nie karmić trola.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą zamknąć. Tak dla zasady.

 

Nigdy dla zasady tematy nie były zamkane.

Daleko szukać nie trzeba.

http://www.piwo.org/topic/15720-nielegalne-kontrole-trzezwosci-kierowcow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtem temat o alkomacie/kontroli był bez sensu, nawet nie zauważyłem :) . Dyskusja z drogówką mija się z celem, zapytają np o legalizację gaśnicy i większość super kierowców ma maślane oczka :P . Dodam, że mam nową, dali mi na przeglądzie jako prezent ale oponki już słabe itd błędne koło. Proszę nie blokować na razie, chyba, że zaczną się wyzwiska, trolowanie itp.

Edytowane przez GB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtem temat o alkomacie/kontroli był bez sensu, nawet nie zauważyłem :) . Dyskusja z drogówką mija się z celem, zapytają np o legalizację gaśnicy i większość super kierowców ma maślane oczka :P . Dodam, że mam nową, dali mi na przeglądzie jako prezent ale oponki już słabe itd błędne koło. Proszę nie blokować na razie, chyba, że zaczną się wyzwiska, trolowanie itp.

Nie ma czegoś takiego jak "legalizacja gaśnicy". Ustawa o straży pożarnej nie dotyczy pojazdów mechanicznych. Gaśnica ma być sprawna. A jak chcą sprawdzić czy jest sprawna, to proszę bardzo - mogę wezwać strażaków na ich koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest?

"Kodeks drogowy nie nakłada na kierowcę obowiązku posiadania gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją. Gaśnica po prostu ma być w samochodzie i ma być gotowa do użycia - nie ma znaczenia czy jest ważna czy nie. Dlatego policjant nie powinien karać kierowcy mandatem w przypadku braku zalegalizowanej gaśnicy. Problemem będzie jedynie wizyta na okręgowej stacji diagnostycznej, gdzie diagnosta może odmówić podbicia badań technicznych jeśli gaśnica do auta nie jest zalegalizowana."

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie robiłem żadnej legalizacji gaśnicy i nigdy nie miałem z tym problemów. A naiwni będą płacić i jeszcze będą przekonani, że to dla ich BEZPIECZEŃSTWA. To nic, że żaden cywilizowany kraj nie wymaga gaśnic w samochodzie - oni wiedzą lepiej.

Nawet jak każdy z nich zapłaci 5 zł, to uzbiera się niezły tort do podziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.