Jump to content
Sign in to follow this  
Faszysta Rasista Homofob

Kingsajz

Recommended Posts

Mogą zamknąć. Tak dla zasady.

Nigdy dla zasady tematy nie były zamkane.

No ale jake'owi mógłbyś - po starej znajomości...

Edited by jaras

Mogą zamknąć. Tak dla zasady.

Nigdy dla zasady tematy nie były zamkane.

No ale jake'owi mógłbyś - po starej znajomości...

To chyba do mnie prośba ;).

Tamtem temat o alkomacie/kontroli był bez sensu, nawet nie zauważyłem :) . Dyskusja z drogówką mija się z celem, zapytają np o legalizację gaśnicy i większość super kierowców ma maślane oczka :P . Dodam, że mam nową, dali mi na przeglądzie jako prezent ale oponki już słabe itd błędne koło. Proszę nie blokować na razie, chyba, że zaczną się wyzwiska, trolowanie itp.

Edited by GB...

Tamtem temat o alkomacie/kontroli był bez sensu, nawet nie zauważyłem :) . Dyskusja z drogówką mija się z celem, zapytają np o legalizację gaśnicy i większość super kierowców ma maślane oczka :P . Dodam, że mam nową, dali mi na przeglądzie jako prezent ale oponki już słabe itd błędne koło. Proszę nie blokować na razie, chyba, że zaczną się wyzwiska, trolowanie itp.

Nie ma czegoś takiego jak "legalizacja gaśnicy". Ustawa o straży pożarnej nie dotyczy pojazdów mechanicznych. Gaśnica ma być sprawna. A jak chcą sprawdzić czy jest sprawna, to proszę bardzo - mogę wezwać strażaków na ich koszt.

Co jest?

"Kodeks drogowy nie nakłada na kierowcę obowiązku posiadania gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją. Gaśnica po prostu ma być w samochodzie i ma być gotowa do użycia - nie ma znaczenia czy jest ważna czy nie. Dlatego policjant nie powinien karać kierowcy mandatem w przypadku braku zalegalizowanej gaśnicy. Problemem będzie jedynie wizyta na okręgowej stacji diagnostycznej, gdzie diagnosta może odmówić podbicia badań technicznych jeśli gaśnica do auta nie jest zalegalizowana."

Edited by Mariusz_CH

NIGDY nie robiłem żadnej legalizacji gaśnicy i nigdy nie miałem z tym problemów. A naiwni będą płacić i jeszcze będą przekonani, że to dla ich BEZPIECZEŃSTWA. To nic, że żaden cywilizowany kraj nie wymaga gaśnic w samochodzie - oni wiedzą lepiej.

Nawet jak każdy z nich zapłaci 5 zł, to uzbiera się niezły tort do podziału.

widziałem kiedyś w filmie jak gaśnica nie zadziałał bo proszek tak się zbił że ciśnienie nie mogło go wypchnąć ,mimo że było machane nią przed użyciem