Skocz do zawartości

Nielegalne kontrole trzeźwości kierowców


Faszysta Rasista Homofob

Rekomendowane odpowiedzi

Podaję tego linka, żeby uświadomić wszystkich, że takie kontrole to łamanie praw konstytucyjnych.

 

http://motoryzacja.interia.pl/raport-pijani/pijani/news-policja-lamie-prawo-miales-rutynowa-kontrole-trzezwosci,nId,1419986

 

Ja za każdym razem żądam sporządzenia protokołu z badania, co nieraz skutecznie zniechęca milicjanta do dalszych działań. A protokół mają obowiązek sporządzić, zwłaszcza jeżeli są nagrywani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem rozdarty. z jednej strony nie lubię jak władza jest nadużywana wobec obywateli z drugiej to poczułem jakbyśmy szukali furtki na jazdę na podwójnym gazie. zwłaszcza ze względu na nasze hobby jednak powinniśmy, tak mi się wydaje, stanowić przykład dla społeczeństwa, promując odpowiedzialność i świademe spożywanie alko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milicjanta

ustroje ci się pomyliły

 

mam to głęboko w poważaniu z czym to jest zgodne ,ja mogę dmuchać dwa razy dzienni ,ciekawy jestem jakie by było twoje zdanie na ten temat jak pijany by ci zabił ze trzy osoby z rodziny ?

 

mam nadzieję że kiedyś jak poprosisz o taki protokół panowie wezmą cię na komendę i zajmie im to ze 3-4 godziny

sto razy bardziej wolę takie kontrole niż fotoradary

 

po mojemu problem z policją mają ci co mają coś za uszami

 

ostatni było widać w TV i internetach takich cwaniaków JP na 100% ,a jak przyszło co do czego to oddaj,oddaj bo zadzwonię na psy

 

temat się tak rozwinie że za raz będzie zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... cały problem w tym, że te wszystkie tezy najwyraźniej sformułował pan, który ma dość luźne podejście do przestrzegania przepisów drogowych.

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100506/KRAJSWIAT/707137103

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez baranów żądających protokołów upośledza się działania prewencyjne. Na 30 sek Cię zatrzymają dmuchniesz i jedziesz dalej. Tak bardzo to godzi w twoją wolność i konstytucję, która i tak jest łamana na każdym kroku w dużo gorszych sytuacjach?

 

Można mówić o bezsensownych łapankach na fotoradary i suszarki, można dyskutować o zwiększeniu dopuszczalnej zawartości alko w wydychanym powietrzu bo 0,2 promila to przesada. Można czepiać się wielu działań policji ale to akurat takie kontrole to bardzo dobry i nieuciążliwy dla prawych obywateli sposób na wychwycenie lubiących jeździć na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.