Skocz do zawartości

2015.04.11 Warszawski Konkurs Piw Domowych - wiosenna edycja


Zwiazkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do osobistego dostarczenia piw pod adres ul. Langiewicza 31, Warszawa (wejście od Krzywickiego) w godz 8-17.30

 

W późniejszych godzinach prośba o telefoniczne umówienie - odbiór na Bemowie

 

Mój nr tel 508 45 44 39

 

W sprawie informacji o otrzymanych przesyłkach od kurierów piszcie na adres markar@interia.eu 

 

Moja osobista prośba aby nie zaklejać taśmą butelek zbyt wiele razy ponieważ wydłuża to znacznie czas rozpakowania a wiadomo ile przesyłek przychodzi. Najważniejsze aby piwa nie latały luźno po paczce. 

 

Nie przysyłajcie granatów - jeśli piwo ma oznaki przegazowania to po wstrząsach podczas transportu będzie wzburzone jeszcze bardziej.

Edytowane przez corsano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie, opisów stylów i zgłaszania piw. Co jeśli piwo moim zdaniem jest dobrym przedstawicielem stylu, ale do uwarzenia zastosowałem inne niż w opisie surowce? np: w opisie brown porteru napisano : "Fermentacja przy użyciu angielskich drożdży górnej fermentacji." Czy jeśli zastosowałem inne drożdże (czy niewyspiarskie chmiele) to piwo może zostać odrzucone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie, opisów stylów i zgłaszania piw. Co jeśli piwo moim zdaniem jest dobrym przedstawicielem stylu, ale do uwarzenia zastosowałem inne niż w opisie surowce? np: w opisie brown porteru napisano : "Fermentacja przy użyciu angielskich drożdży górnej fermentacji." Czy jeśli zastosowałem inne drożdże (czy niewyspiarskie chmiele) to piwo może zostać odrzucone?

 

Oceniane będzie piwo a nie jego zasyp czy też receptura :)  jeżeli przy użyciu innych drożdzy / chmieli udało się uzyskać efekty właściwe dla stylu to nie jest to przeszkodą.  

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Langiewicza 31, Warszawa (wejście od Krzywickiego

 

Ja na ostatni konkurs podwoziłem osobiście, byłem wcześniej chwile i stałem sobie na Langiewicza grzebiąc w komórce, nieświadomy, że za plecami jest ambasada Izraela :) po kilku minutach miałem rozmowę z policją i ochroną, oglądanie zawartości torby, w której były pozawijane w siatki browary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwa spakowane, właśnie chce dokonać rejestracji, a tu taki zonk:

 

Wystąpił błąd W tym momencie aplikacja nie pozwala na aktualizację swojego zgłoszenia. Wyślij prośbę usunięcia swojego zgłoszenia do organizatora konkursu

O co kaman?

 

edit

mimo pojawiającego się błędu, zgłoszenie przyszło na skrzynkę pocztową.

Nie było tematu.

Edytowane przez Giziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypełniłem formularz zgłoszeniowy na jedno piwo, dziś na drugie, ale na maila nic nie przychodzi. Jutro chciałbym wysłać swoje piwa, można do nich dołączyć to co się generuje po wciśnięciu przycisku "Drukuj" zaraz po rejestracji piwa? Czy muszę czekać na maila? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwa spakowane, właśnie chce dokonać rejestracji, a tu taki zonk:

 

Wystąpił błąd W tym momencie aplikacja nie pozwala na aktualizację swojego zgłoszenia. Wyślij prośbę usunięcia swojego zgłoszenia do organizatora konkursu

O co kaman?

 

edit

mimo pojawiającego się błędu, zgłoszenie przyszło na skrzynkę pocztową.

Nie było tematu.

 

Wczoraj wypełniłem formularz zgłoszeniowy na jedno piwo, dziś na drugie, ale na maila nic nie przychodzi. Jutro chciałbym wysłać swoje piwa, można do nich dołączyć to co się generuje po wciśnięciu przycisku "Drukuj" zaraz po rejestracji piwa? Czy muszę czekać na maila?

 

Niestety, formularz na chwilę obecną nie pozwala na zgłaszanie piw na raty ani późniejszą modyfikacje zgłoszenia.

Jeżeli coś trzeba zmienić to prośba o maila na adres admin@pspd.org.pl z prośbą o usunięcie poprzedniego zgłoszenia. Po usunięciu i potwierdzeniu będzie można ponownie zgłosić piwa.

Mail z prośbą o usunięcie zgłoszenia musi być napisany z tego samego adresu, jaki był podany w formularzu.

Edytowane przez tpiszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piwa spakowane, właśnie chce dokonać rejestracji, a tu taki zonk:

 

Wystąpił błąd W tym momencie aplikacja nie pozwala na aktualizację swojego zgłoszenia. Wyślij prośbę usunięcia swojego zgłoszenia do organizatora konkursu

O co kaman?

 

edit

mimo pojawiającego się błędu, zgłoszenie przyszło na skrzynkę pocztową.

Nie było tematu.

 

Wczoraj wypełniłem formularz zgłoszeniowy na jedno piwo, dziś na drugie, ale na maila nic nie przychodzi. Jutro chciałbym wysłać swoje piwa, można do nich dołączyć to co się generuje po wciśnięciu przycisku "Drukuj" zaraz po rejestracji piwa? Czy muszę czekać na maila?

 

Niestety, formularz na chwilę obecną nie pozwala na zgłaszanie piw na raty ani późniejszą modyfikacje zgłoszenia.

Jeżeli coś trzeba zmienić to prośba o maila na adres admin@pspd.org.pl z prośbą o usunięcie poprzedniego zgłoszenia. Po usunięciu i potwierdzeniu będzie można ponownie zgłosić piwa.

Mail z prośbą o usunięcie zgłoszenia musi być napisany z tego samego adresu, jaki był podany w formularzu.

 

Jednak wszystko jest w porządku, jedynie Gmail mi zrobił psikusa i umieścił wiadomości w Spamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze zacne grono sponsorów powiększyło się o : 

 

Słodownie Strzegom, która dla wszystkich 4 miejsc funduje 20% bon rabatowy na zakupy do wysokości 1 000 złotych w e-sklepie Słodowni Strzegom (www.slodowniastrzegom.pl).

 

Sklep z surowcami piwowarskimi - Piwodziej, który dla 3 pierwszych miejsc w kategorii American Pale Ale oraz Belgian Blond oferuje bony zakupowe o wartości 100, 75 i 50 PLN, do zrealizowania na www.piwodziej.pl 

 

Przypominam, że piwa można nadsyłać do 15.04.2015

 

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu miałem matematykę, ale gdzie kolega tę monokulturę zdemaskował?

77/194 = 39,7% to już monokultura?

no ale prawi 40 % na jeden styl,a pozostałe 60% do podziału na 5 

wiadomo o co chodzi ,i tak jest ponad drugie tyle co w BB

wiadomo coś na temat eliminacji ,czy jak rok temu jakieś tajne zdjęcia pod stołem robione :)

Edytowane przez Gawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, 

 

Dziękujemy bardzo za nadesłane piwa. W tym roku poziom piw był naprawdę wysoki a jury miało całkiem spory problem z finalnym wyborem Grand Prix. Finalne wyniki zostaną upublicznione w sobotę, 25 kwietnia o godzinie 20:00 podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa.  Poniżej, w alfabetycznej kolejności, lista finalistów poszczególnych kategorii. 

 

Pils

 

Mariusz Bystryk
Paweł Czerwiński
Robert Kamiński
Mariusz Karpiński
Piotr Kulpa
Mariusz Kwiatkowski
Mateusz Malik
Andrzej Miler
Waldemar Pitala
Jacek Stachowski
Rafał Wnykowicz
 
Maibock
 
Jakub Baranowski
Mariusz Bystryk
Piotr Domański
Mariusz Karpiński
Mateusz Malik
Paweł Masłowski
Waldemar Pitala
Aleksander Sułkowski
Łukasz Śledziński
Krzysztof Zach
Paweł Żywiecki
 
APA
 
Michał Barancewicz
Michał Bilski
Tomasz Dudziński
Kamil Filipek
Mateusz Janowski
Michał Kotkowski
Łukasz Kubicki
Konrad Kurek
Paweł Sobczak
Jarosław Sworowski
Łukasz Ulatowski
Michał Walas
Dastin Wierbil
Paweł Żywiecki
 
Belgian Blond
 
Dawid Bobryk
Sebastian Bogacz
Mariusz Bystryk
Łukasz Hałsik
Michał Jakuszewski
Marek Kmiecik
Andrzej Miler
Patryk Poczta
Grzegorz Stachurski
Krzysztof Szulc
Alan Woyke
 
Brown Porter
 
Szymon Cierzniak
Marcin Glinka
Marcin Jędrzejewski
Łukasz Kantor
Mariusz Karpiński
Mateusz Kowalski
Paweł Masłowski
Daniel Miniuk
Jacek Stachowski
Michał Żankowski
Paweł Żywiecki
 
Rogen
 
Mariusz Bystryk
Michał Góra
Mariusz Karpiński
Lukasz Kubicki
Konrad Kurek
Jacek Stachowski
Arkadiusz Suchecki
Sabina Wełpa
Paweł Woźny
Andrzej Wójciak
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii APA Jarosław Sworowski czy może Konrad Sworowski? :D pytam z nadzieją... :D

 

Jesli to nie pomyłka to gratuluję koledze Jarkowi, w takim razie nazwisko zobowiązuje :)

Edytowane przez Conrados
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.