Skocz do zawartości

XII Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, X Konkurs Piw Domowych, maj 2015


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym skontaktować się z osobami przyjmującymi piwa, które są podane w regulaminie do konkursu. Często podawane są błędne maile, lub pisane lekarskim pismem, jeżeli piwo przyszło w terminie i zostało opłacone, na pewno zostało przyjęte do konkursu. Jeżeli nie ma Cię na liście finałowej to najwidoczniej nie przeszedłeś eliminacji.

 

I proszę używaj spacji bo zastanawiałem się czy nie zignorować tego posta za to.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki adres powinienem napisać maila z zapytaniem czy dotarła moja przesyłka z dwiema dodatkowymi butelkami, które stłukły się w poprzedniej przesyłce? Bo widzę, że przeszedłem do finału, więc pewnie przydałyby się te butelki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo widzę, że przeszedłem do finału, więc pewnie przydałyby się te butelki :P

 

z tego co wczoraj z Macasem rozmawiałem to coś dotarło, weryfikowaliśmy to nawet i chyba była to Twoja paczka ;) Jak mi podasz na PW imię i nazwisko, to Ci powiem, bo aktualnie siedzę w robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeżeli adres email nie był słabo czytelny i wpisując go nie popełniliśmy błędu każdy dostanie z systemu info za co piwo zostało odrzucone.

Jeżeli w ciągu najbliższych dni by się tak nie stało, to wtedy proszę o kontakt ze mną przez PW - sprawdzimy adres, ewentualnie poprawimy i załatwimy sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdzwoniłem ćwierć Wrocławia i z noclegami posucha. Wszystko zarezerwowane a najtańszy dostępny zaoferowano mi w hostelu za 300 PLN/noc. Cenicie się Ślązacy ;) Nie macie tam jakichś znajomości z normalnymi cenami?

 

No niestety Majówka i co roczne bicie rekordu świata na gitarze "hej Joe" oraz festiwal piwa robią swoje. Spróbuj hostel chopper na kotlarskiej, plus the one hotstel na rynku, The boogie hostel, i bardziej na obrzeżach trio hostel... Więcej nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem żadnego potwierdzenia czy piwo dotarło czy nie. A formularz był wydrukowany więc błędnego maila nie mogło być. Myślałemże może potwierdzenie napiszą w ostatniej chwili jak na warszawskim ale nadal cisza...

w sumie nie przeszedłem eliminacji (jeśli paczka dotarła) więc <><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem żadnego potwierdzenia czy piwo dotarło czy nie. A formularz był wydrukowany więc błędnego maila nie mogło być. Myślałemże może potwierdzenie napiszą w ostatniej chwili jak na warszawskim ale nadal cisza...

w sumie nie przeszedłem eliminacji (jeśli paczka dotarła) więc <><

Dostałem potwierdzenie przyjęcia piw jeszcze przed eliminacjami, więc możliwe że gdzieś się Twoje zapodziały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wyniki 10. Konkursu Piw Domowych, który odbył się w ramach 12. Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich odbywających się razem z 6. Festiwalem Dobrego Piwa. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów nastąpiło wczoraj o godzinie 18.45, na scenie eventowo kulinarnej Festiwalu.

Wariacje na temat wędzonki

I miejsce - Michał Jakuszewski i Katarzyna Mielczak
II miejsce - Mariusz Kwiatkowski
III miejsce - Jarosław Krawczyk

Belgian Blond

I miejsce – Mariusz Bystryk
II miejsce – Dariusz Pięta
III miejsce Bartosz Hajduk

Cascadian Dark Ale

I miejsce - Jacek Stachowski
II miejsce – Konrad Kurek
III miejsce - Mateusz Kuprach

American Pilzner

I miejsce - Krzysztof Kubiak
II miejsce – Mariusz Bystryk
III miejsce – Jarosław Krawczyk

Nagroda Grand Prix: Michał Jakuszewski i Katarzyna Mielczak

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.