Jump to content
Pinhead

Piwny Depozyt- Tarnów

Recommended Posts

Jeśli wypali to ja też bardzo chętnie powymieniam się swoimi piwkami :)

- Simer17 (Krzysiek)
- Biervorkoster (Marcin)
- Pinhead (Marcin)
- Kabat (Michał)
-Tomek W (Tomek)
-spinacz (Kamil)

-Piter88 (Piotrek)

-mwiatr (Michał)

Tymczasowo można tak zrobić, bo zarzuciłem temat w al capone, wstępnie są chętni, ale musimy jeszcze poczekać na odpowiedź, mają napisać tu na forum w tym temacie, także w oczekiwaniu na ich odpowiedź można sięwcześniej spotkać :)

Panowie z Al chyba zapomnieli albo mają to w d... krótko mówiąc, może warto pomyśleć o jakiejś innej miejscówce. Owszem można się z kimś spotkać już z kilkoma osobami się wiedziałem ale nie zawsze każdemu pasuje itp.itd. Czy macie jakieś pomysły alternatywne ?? bo inaczej to temat umrze śmiercią naturalną hehhe.

Pzdr

Czy coś dzieje się w tym temacie poza forum? Czy depozyt powstał? Jestem początkującym piwowarem i jestem rządny porównania moich wyrobów z produktami tych doświadczonych :)

Witam

Panowie ja chetnie udostepnie miejsce u mnie w knajpie jest na Wekslarskiej mysle ze centrum to dla kazdego sprawiedliwie, mam chlodnie to z piwkami nic sie nie bedzie dzialo jak jest zainteresowanie pisac. Sorki za analfabetyzm ale nie moge rozkminic jak uzyc polskich znakow

O jaaa multitap w Tarnowie! Ale się dowiaduje po przerwie jak nie zaglądałem na forum. To co? Można podrzucać jakieś piwka?

Witam

Panowie ja chetnie udostepnie miejsce u mnie w knajpie jest na Wekslarskiej mysle ze centrum to dla kazdego sprawiedliwie, mam chlodnie to z piwkami nic sie nie bedzie dzialo jak jest zainteresowanie pisac. Sorki za analfabetyzm ale nie moge rozkminic jak uzyc polskich znakow

Depozyt juz ruszył? Będzie coś na wymianę?

Ja chłodnie mam spokojnie mogę tam to trzymać jak jest chęć w narodzie, ale to już nie ode mnie zależy. I cokolwiek w takiej sytuacji znaczy oficjalne to tak takie ono jest, 

aha takie małe ps jak by to doszło do skutku to proszę nie przynosić granatów  ;)  bo tam na zawał zejdę :smilies:  

Edited by Fenris

Fenris w jakich godzinach masz otwartu pub np. w sobote gdybym podjechal? Moge zostawic pare butelek ;)

no hejka pon czw 16-22 (chyba ze ide na kawe z moja lady to 16:10 ;) ) w sobote to raczej w opór, jest ludź to jestem, oczywista od 16. Ale raczej jestem wcześniej zawsze koło/około 15-15.30. Na fb jest mój fon jak coś dzwoń bez spiny 

Edited by Fenris