Skocz do zawartości

Piwny Depozyt- Tarnów


Pinhead

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasowo można tak zrobić, bo zarzuciłem temat w al capone, wstępnie są chętni, ale musimy jeszcze poczekać na odpowiedź, mają napisać tu na forum w tym temacie, także w oczekiwaniu na ich odpowiedź można sięwcześniej spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie z Al chyba zapomnieli albo mają to w d... krótko mówiąc, może warto pomyśleć o jakiejś innej miejscówce. Owszem można się z kimś spotkać już z kilkoma osobami się wiedziałem ale nie zawsze każdemu pasuje itp.itd. Czy macie jakieś pomysły alternatywne ?? bo inaczej to temat umrze śmiercią naturalną hehhe.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

 

Panowie ja chetnie udostepnie miejsce u mnie w knajpie jest na Wekslarskiej mysle ze centrum to dla kazdego sprawiedliwie, mam chlodnie to z piwkami nic sie nie bedzie dzialo jak jest zainteresowanie pisac. Sorki za analfabetyzm ale nie moge rozkminic jak uzyc polskich znakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie ja chetnie udostepnie miejsce u mnie w knajpie jest na Wekslarskiej mysle ze centrum to dla kazdego sprawiedliwie, mam chlodnie to z piwkami nic sie nie bedzie dzialo jak jest zainteresowanie pisac. Sorki za analfabetyzm ale nie moge rozkminic jak uzyc polskich znakow

Depozyt juz ruszył? Będzie coś na wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chłodnie mam spokojnie mogę tam to trzymać jak jest chęć w narodzie, ale to już nie ode mnie zależy. I cokolwiek w takiej sytuacji znaczy oficjalne to tak takie ono jest, 

 

aha takie małe ps jak by to doszło do skutku to proszę nie przynosić granatów  ;)  bo tam na zawał zejdę :smilies:  

Edytowane przez Fenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hejka pon czw 16-22 (chyba ze ide na kawe z moja lady to 16:10 ;) ) w sobote to raczej w opór, jest ludź to jestem, oczywista od 16. Ale raczej jestem wcześniej zawsze koło/około 15-15.30. Na fb jest mój fon jak coś dzwoń bez spiny 

Edytowane przez Fenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.