Skocz do zawartości

Piwny Depozyt- Tarnów


Pinhead

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że bardzo zdziwiła mnie ilość piwowarów domowych z Tarnowa i okolic to może zrobilibyśmy jakiś piwny depozyt? Jako miejsce pewnie Al Capone bo gdzie indziej? Chyba nie powinni mieć nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie miało sens jeżeli będzie więcej osób i które regularnie coś warzą, chodzi o to żeby nie było że będzie ruch przez tydzień może dwa i potem cisza. Jeżeli o mnie chodzi to jestem za sam nawet kiedyś o tym myślałem. No nic trzymam :okey: może coś z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja też jestem baaardzo chętny na taki depozyt.

Co do miejsca , to może by się dało w sklepie Pirat , przy klikowskiej na wprost kościoła Miłosierdzia - mogę pogadać jak coś.

Przy okazji polecam sklep - mają sporo jak na Tarnów fajnego piwa - zwłaszcza Pinty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym piracie czy duży wybór to raczej nie owszem jest pinta trochu kormorana i w sumie na tym sie kończy ale np. Pinty w alcapone brak. Ogólnie to u nas szału nie ma więcej piw jest w almie ;) a do asorymentu powiedzmy z Krk Łużycka to wogóle staru nie mamy że o kartach stałego klienta już nie wspomnę tutaj beerconcept moim zdaniem pomysł ma ok. Może coś z czasem się zmieni przynajmniej na to liczę. A co z tym depo u nas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem do alcapone z pytaniem czy beda powiekszac asortyment piw rzemieslniczych. Slawomir Skowron odpisal ze jest problem z dystrybucja i dostepnoscia , bo male browary malo warza :-) A zapewnil ze od pazdziernika pinta pojawi sie na polkach. Z tego co Mrzon pisze jest grudzien a pinty dalej nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedzilem Al.. przy rondzie na okrężnej sytuacja wygląda troszku lepiej pojawiła się pinta, kormoran jest moze nie wszystko no ale. Z raciborza jest trochu czekam na portera i dyniowe może będzie, i jeszcze kilka innych zwierzyniec i ich rauchbier. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to wróćmy do tematu :) Ilu nas jest? I co możemy wrzucić do skrzynki? Gdzie byłoby dla Was wygodniej żeby się ten punkt znajdował?

 

Wszedłem na Mapę Piwowarów i wysłałem wiadomość z linkiem do tego tematu do osób, które tam znalazłem.

Edytowane przez Pinhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to o ile mowimy o Al... to koło ronda na okrężnej może być słoneczna bo miejsca dość a i obsługa dość kumata, co do innych lokalizacji to ewentualnie koło burku oczywiście to moje zdanie i trzeba będzie wybrać takie które podpasuje większości. Co do piwek to dzień dobry z mojej strony moge wstawić z 6 butelek 3 rodzaje. Czekam na info od innych piwowarów z okolic. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem baaardzo chętny na taki depozyt.

Co do miejsca , to może by się dało w sklepie Pirat , przy klikowskiej na wprost kościoła Miłosierdzia - mogę pogadać jak coś.

Przy okazji polecam sklep - mają sporo jak na Tarnów fajnego piwa - zwłaszcza Pinty.

Jak dla mnie miejsce w porządku zwłaszcza, że kolega z którym warze mieszka nieopodal. I nie musiałbym tam nawet latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio o tym myślałem ;) z tym że ja myślałem o AlCapone w Mościcach. Jak najbardziej jestem za i postaram się dorzucać swoje piwa. Nie warze narazie jakoś super często bo tylko 6 warek w tym roku ale może będzie lepiej. Na dzień dobry mogę wrzucić 3 rodzaje po 2 butelki o ile ostatnie wyjdzie bo jeszcze na cichej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.