Skocz do zawartości

17.01.2015 - Spotkanie organizacyjne lubelskiego oddziału PSPD


e-prezes

Rekomendowane odpowiedzi

22 Listopada 2014 godz. 16:00 w pubie "U Fotografa" w Lublinie.

 

Mam nadzieję, że jest to termin dla wszystkich w miarę optymalny. Dla wszystkich, którzy są członkami PSPD i widzą swój udział w przyszłości w stowarzyszeniu, dla tych którzy byli członkami stowarzyszenia, ale uważają, że jest powód, by o PSPD podyskutować (także krytycznie) i dla tych, którzy mają zamiar uczestnictwa, rozważają to i brak im przysłowiowej kropki nad "i".

 

PSPD się zmienia, bo zmienia się struktura stowarzyszenia. Jedną z ważnych zmian jest 'wybór delegatów'. PSPD osiągnęła taki poziom osób w niej uczestniczących, że aby reprezentować stowarzyszenie w sposób miarodajny, będą musieli być wybierani reprezentanci (a nie jak dotychczas decyduje walne zgromadzenie członków). Oznacza to ni mniej ni więcej, że odziały silniejsze, liczniejsze, już ukonstytuowane będą miały większą siłę przebicia w podejmowaniu decyzji. Skoro jest nas kilkanaście osób czemu nie mówić jednym głosem? Czemu nie bronić własnych racji?

 

Brak fundamentalnej decyzji z naszej strony będzie skutkować tym, że ci którzy są już w organizacji zostaną dopisani do istniejących struktur, a ich głos będzie głosem tychże oddziałów.

 

Zapraszam do spotkania i dyskusji.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki stopień wsparcia chciałbyś reprezentować...

 

Przyznam szczerze, że sam w tym roku za wiele nie zrobiłem poza płaceniem składek (~100 zł/rok). Stać mnie na jedną imprezę z własnej inicjatywy...

 

Masz chęci, chcesz się wykazać działaniem, przyjdź! Porozmawiamy.

Edytowane przez e-prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok postaram się więc pojawić, dobrze by było gdyby koledzy którzy zamierzają być na WP podali mi swoje imię i nazwisko oraz numer legitymacji co będzie niezbędne do sporządzenia protokołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.