Jump to content

17.01.2015 - Spotkanie organizacyjne lubelskiego oddziału PSPD


e-prezes
 Share

Recommended Posts

22 Listopada 2014 godz. 16:00 w pubie "U Fotografa" w Lublinie.

 

Mam nadzieję, że jest to termin dla wszystkich w miarę optymalny. Dla wszystkich, którzy są członkami PSPD i widzą swój udział w przyszłości w stowarzyszeniu, dla tych którzy byli członkami stowarzyszenia, ale uważają, że jest powód, by o PSPD podyskutować (także krytycznie) i dla tych, którzy mają zamiar uczestnictwa, rozważają to i brak im przysłowiowej kropki nad "i".

 

PSPD się zmienia, bo zmienia się struktura stowarzyszenia. Jedną z ważnych zmian jest 'wybór delegatów'. PSPD osiągnęła taki poziom osób w niej uczestniczących, że aby reprezentować stowarzyszenie w sposób miarodajny, będą musieli być wybierani reprezentanci (a nie jak dotychczas decyduje walne zgromadzenie członków). Oznacza to ni mniej ni więcej, że odziały silniejsze, liczniejsze, już ukonstytuowane będą miały większą siłę przebicia w podejmowaniu decyzji. Skoro jest nas kilkanaście osób czemu nie mówić jednym głosem? Czemu nie bronić własnych racji?

 

Brak fundamentalnej decyzji z naszej strony będzie skutkować tym, że ci którzy są już w organizacji zostaną dopisani do istniejących struktur, a ich głos będzie głosem tychże oddziałów.

 

Zapraszam do spotkania i dyskusji.

Edited by e-prezes
Link to comment
Share on other sites

Zależy jaki stopień wsparcia chciałbyś reprezentować...

 

Przyznam szczerze, że sam w tym roku za wiele nie zrobiłem poza płaceniem składek (~100 zł/rok). Stać mnie na jedną imprezę z własnej inicjatywy...

 

Masz chęci, chcesz się wykazać działaniem, przyjdź! Porozmawiamy.

Edited by e-prezes
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzięki za propozycję ale muszę jakoś wrócić więc kombinuję dalej, na którą dokładnie się spotykamy? bo grafik napięty i nie chce czasu spędzić czekając.

Link to comment
Share on other sites

ok postaram się więc pojawić, dobrze by było gdyby koledzy którzy zamierzają być na WP podali mi swoje imię i nazwisko oraz numer legitymacji co będzie niezbędne do sporządzenia protokołu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.