Jump to content
Sign in to follow this  
e-prezes

17.01.2015 - Spotkanie organizacyjne lubelskiego oddziału PSPD

Recommended Posts

22 Listopada 2014 godz. 16:00 w pubie "U Fotografa" w Lublinie.

Mam nadzieję, że jest to termin dla wszystkich w miarę optymalny. Dla wszystkich, którzy są członkami PSPD i widzą swój udział w przyszłości w stowarzyszeniu, dla tych którzy byli członkami stowarzyszenia, ale uważają, że jest powód, by o PSPD podyskutować (także krytycznie) i dla tych, którzy mają zamiar uczestnictwa, rozważają to i brak im przysłowiowej kropki nad "i".

PSPD się zmienia, bo zmienia się struktura stowarzyszenia. Jedną z ważnych zmian jest 'wybór delegatów'. PSPD osiągnęła taki poziom osób w niej uczestniczących, że aby reprezentować stowarzyszenie w sposób miarodajny, będą musieli być wybierani reprezentanci (a nie jak dotychczas decyduje walne zgromadzenie członków). Oznacza to ni mniej ni więcej, że odziały silniejsze, liczniejsze, już ukonstytuowane będą miały większą siłę przebicia w podejmowaniu decyzji. Skoro jest nas kilkanaście osób czemu nie mówić jednym głosem? Czemu nie bronić własnych racji?

Brak fundamentalnej decyzji z naszej strony będzie skutkować tym, że ci którzy są już w organizacji zostaną dopisani do istniejących struktur, a ich głos będzie głosem tychże oddziałów.

Zapraszam do spotkania i dyskusji.

Edited by e-prezes

Zależy jaki stopień wsparcia chciałbyś reprezentować...

Przyznam szczerze, że sam w tym roku za wiele nie zrobiłem poza płaceniem składek (~100 zł/rok). Stać mnie na jedną imprezę z własnej inicjatywy...

Masz chęci, chcesz się wykazać działaniem, przyjdź! Porozmawiamy.

Edited by e-prezes

Witam, jedzie ktoś na spotkanie U Fotografa w sobotę 22.11. z okolic Krasnegostawu lub Zamościa?

Edited by tdzip

Dzięki za propozycję ale muszę jakoś wrócić więc kombinuję dalej, na którą dokładnie się spotykamy? bo grafik napięty i nie chce czasu spędzić czekając.

ok postaram się więc pojawić, dobrze by było gdyby koledzy którzy zamierzają być na WP podali mi swoje imię i nazwisko oraz numer legitymacji co będzie niezbędne do sporządzenia protokołu.

Dzięki za ruszenie z miejsca :D I do zobaczyska...

Edited by e-prezes

Panowie,

Sobota, 17 stycznia godzina 15:00, ewentualnie niedziela 18 stycznia. U Fotografa. Spotkanie w celu omówienia dalszej strategii działania Lubelskiego OT PSPD. Damy radę? :)

Mnie prędzej 18-sty pasuje, ale tak w ogóle to jeszcze lepiej 31-szy.

Na podstawie rozmów z członkami ustalam spotkanie na niedzielę, godzina 15, w pubie U Fotografa. Oczywiście ludzie z poza PSPD też są mile widziani ale głównie będziemy rozmawiać na tematy związane ze stowarzyszeniem.