Jump to content
Sign in to follow this  
Pierre Celis

[Blog Kopyra] Belleheimer Naturtrüb z PARK & Bellheimer Brauereien

Recommended Posts

Znaczy przestaniesz oglądać Kopyra bo ogląda TVN? :D To równie kiepskie co wylewanie Ciechana bo Jakubiak powiedział chamski tekst ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ty porównujesz? Człowieka, który stworzył od zera sieć całkiem niezłych browarów i daje pracę tysiącom ludzi z jakimś zblazowanym celebrytą, który za pieniądze jest w stanie sprzedać swoje ideały i zapewne nie tylko to? Nie szanuję ludzi, którzy dla kasy i popularności (bo dla czego innego) bratają się z najgorszym antypolskim ścierwem. A to o stronie startowej nie wiem jak traktować - jako prowokację, totalne zaprzedanie się diabłu czy po prostu jako zwykłą nieznajomość tego co tu się dzieje. Zabrzmiało to niestety jak to ostatnie, tym gorzej w ustach człowieka, który dla wielu uchodzi za wzór mądrości, światowości i inteligencji i za takiego chce uchodzić. Jeżeli on uważa, że bratanie się z tefałen jest w porządku, to co innego mogą pomyśleć jego wyznawcy? Przyzwoity człowiek po prostu unika pewnego rodzaju ludzi jeśli chce pozostać przyzwoity, bo inaczej traci wiarygodność, co zresztą widać po komentarzach w internecie - na szczęście nie wszyscy ludzie dają się nabrać na takie prymitywne chwyty.

 

ps. Jakubiak nie powiedział chamskiego tekstu, tylko coś co myśli 90% Polaków, tylko większość boi się to powiedzieć.

Edited by jake

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.