Jump to content

[Blog Kopyra] Belleheimer Naturtrüb z PARK & Bellheimer Brauereien


Pierre Celis
 Share

Recommended Posts

Znaczy przestaniesz oglądać Kopyra bo ogląda TVN? :D To równie kiepskie co wylewanie Ciechana bo Jakubiak powiedział chamski tekst ;)

Link to comment
Share on other sites

Co ty porównujesz? Człowieka, który stworzył od zera sieć całkiem niezłych browarów i daje pracę tysiącom ludzi z jakimś zblazowanym celebrytą, który za pieniądze jest w stanie sprzedać swoje ideały i zapewne nie tylko to? Nie szanuję ludzi, którzy dla kasy i popularności (bo dla czego innego) bratają się z najgorszym antypolskim ścierwem. A to o stronie startowej nie wiem jak traktować - jako prowokację, totalne zaprzedanie się diabłu czy po prostu jako zwykłą nieznajomość tego co tu się dzieje. Zabrzmiało to niestety jak to ostatnie, tym gorzej w ustach człowieka, który dla wielu uchodzi za wzór mądrości, światowości i inteligencji i za takiego chce uchodzić. Jeżeli on uważa, że bratanie się z tefałen jest w porządku, to co innego mogą pomyśleć jego wyznawcy? Przyzwoity człowiek po prostu unika pewnego rodzaju ludzi jeśli chce pozostać przyzwoity, bo inaczej traci wiarygodność, co zresztą widać po komentarzach w internecie - na szczęście nie wszyscy ludzie dają się nabrać na takie prymitywne chwyty.

 

ps. Jakubiak nie powiedział chamskiego tekstu, tylko coś co myśli 90% Polaków, tylko większość boi się to powiedzieć.

Edited by jake
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.