Skocz do zawartości

Witejcie!


LoboV

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że grupę czytam już od jakiegoś czasu chciałbym się ładnie przywitać.

Mam na imię Łukasz. Kiedyś próbowałem swoich sił w wytwarzaniu nieco "mocniejszych" trunków ale dopiero, gdy dowiedziałem się o możliwości wytwarzania domowego piwa stwierdziłem, że to coś dla mnie. Mam za sobą jedną warkę z brewkita (pszeniczne z dodatkiem miodu (mój pomysł)) która sobie teraz refermentuje w butelkach. Po 2 tygodniach stwierdzam, że jak na pierwszy raz może być :D

W planie na najbliższy tydzień mam skok na głęboką wodę, czyli mały miks geograficzny wg własnego pomysłu (słody pilzneński, wiedeński, i jasny karmelowy; chmiel lubelski i marynka, drożdże london lub irish ale). Jeśli to durny pomysł to dajcie znać :)

Szczęśliwy mąż i tatuś, słucham symfonicznego rocka i metalu, Kaczmarskiego i żony :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori ma rację i już teraz kup żonie jakiś prezent, bo bardzo często bywa tak, że entuzjazm żon spada wraz z ilością Twoich warek na koncie :)

Żonę mam bardzo tolerancyjną. O ile na początku kręciła nosem na mój pomysł to teraz, po spróbowaniu pierwszych moich produktów chętnie pomaga mi opróżniać kolejne transportery zakupione z przeznaczeniem na butelki :D Nawet mogłem sobie porobić zakupy w browamatorze na ponad 150zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]chętnie pomaga mi opróżniać kolejne transportery zakupione z przeznaczeniem na butelki ;)

I to jest sposób.

Powitać!

Jak przeczytałem Rakszawa, to pomyślałem Rakowiec, W-wa. Niestety, to pod Rzeszowem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.