Skocz do zawartości

Sklep homebeer.pl


micd84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dopiszę się do słodzenia, zazwyczaj bardzo szybka wysyłka, ale ostatnie zamówienie to niemal przegięcie, złożone w czwartek wieczorem, kurier obudził mnie w sobotę rano (no dobra, o 10). Kilkanaście zamówień bez problemów. Na plus też chmiel pakowany w torebki strunowe - po rozszczelnieniu można łatwo zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie piszę opinie o sklepie, ale tym razem robię wyjątek :)

Szybka realizacja zamówienia, wysyłka w dobrej cenie (paczkomat 11-13), ale najważniejsze że wszystko mogłem kupić w jednym miejscu. Dla przykładu: kompletowałem zamówienie w 2 innych sklepach i brakowało drożdży S04 albo jakiegoś słodu. Co ciekawe to mają śrutowanie za 0,5 zł. Mam śrutownik, ale ciemne wolałem mieć zmielone :P

Na pewno nie są to ostatnie zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W Homebeer zamawiałem dotychczas 3 razy i na pewno będę się tam dalej zaopatrywał. Jak dotąd żadnej pomyłki.

Potwierdzam poprzednie opinie w wątku - chyba najtańsze miejsce do kupowania słodów podstawowych, do tego tanie śrutowanie i możliwość zamawiania nawet bazowych słodów po 100 g, co dla mnie przy warkach 10 - litrowych ma duże znaczenie. Śrutowanie dość grube, przynajmniej słodów jasnych, bo mam wrażenie, że palony jęczmień śrutują drobniej.

Chmiel bardzo porządnie pakowany próżniowo, co do jakości się nie wypowiem, bo dopiero czeka na użycie w zamrażarce ?. Dużym plusem jest to, że na stronie jest charakterystyka aromatyczna i zestawienie stylów, w których używa się poszczególnych chmieli. Z mojej strony plus także za zestawy na 10 litrów i zamieszczenie receptur do zestawów na stronie.

Podstawowa wada - czas realizacji zamówień 5 dni, i jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby zamówienie zostało wysłane szybciej. Sądząc po pochlebnych opiniach w tym wątku dotyczących czasu realizacji zamówień, być może jest to tylko czasowa zmiana z powodu pandemii...

Ogólnie - bardzo polecam ten sklep ?.

Edytowane przez Adi_86
Poprawa "literówki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem skąd tyle pochlebnych opinii o czasie wysyłki. Niby napisane jest ze 5 dni roboczych co już pokazuje ze jest dużo dłuższe niż u konkurencji. To jeszcze w moim przypadku zamówienia są wysyłane 5 dnia. Ogólnie nie hejtuje ale czas realizacji zamówień bardzo na niekorzyść dla tego sklepu. 
z plusów warto pochwalić sklep za zestawy surowców na uwarzenie 10 l piwa a nie jak wszędzie 20l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 08:48, Mansterius napisał:

Nie wiem skąd tyle pochlebnych opinii o czasie wysyłki.

Bo tak było. Nawet sam ich chwaliłem. Ale niedługo potem dostałem rozwaloną paczkę ze słodami, po opisaniu sprawy jedyną odpowiedzią było stwierdzenie, że zdjęcia im się nie otwierają. Mam też zastrzeżenia co do jakości chmielu w tym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gwynbleidd napisał:

Patrze na allegro a oni maja 15 dni na wysylke, czy to tak powaznie? Nie chce tyle czekac a potrzebuje troche chmieli kupic i jakies saszety drozdzakow, cos innego polecacie?

 

11 godzin temu, Jancewicz napisał:

Też czekałem 2 tygodnie... 

Ja zawsze od nich kupuję. Ale na szczęście nie z allegro skoro trzeba czekać aż 15dni.

Na wysyłke ze swojego sklepu mają 5 dni zawsze wysyłają 5tego dnia.?

Terminy napewno są tak wydłużone aby nie było reklamacji że, ktoś długo czekał.

A każdy z nas bierze bierze po 5 czy 6 słodów które niektórzy chcą mieć śrutowane, jak nie większość.

A pewnie preferencyjne ceny słodów biorą się z małego zatrudnienia w miejscu przygotowywania paczek. A tak się właśnie teraz prowadzi firmy Tnie się koszty. A jak jest tanio to klient poczeka.

 

Trzeba robić zamówienia z wyprzedzeniem i cieszyć się niską ceną.

Oraz mieć jedną paczkę sucharów w lodówce.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gwynbleidd napisał:

Patrze na allegro a oni maja 15 dni na wysylke, czy to tak powaznie?

 

Mają wpisane 15 dni, żebyś nie robił im koło tyłka jak wyślą po 10 dniach, coś muszą wpisać w ofertę.

 

Zamawiałem u nich dwa razy ostatnio i nie narzekam na nic. Materiały do robienia piwa to nie są produkty

pierwszej potrzeby jak chleb i mleko ;) Należy po prostu zamawiać z lekkim wyprzedzeniem i to wszystko.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.