Skocz do zawartości

Sklep homebeer.pl


micd84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Kolejne zamówienie i kolejny raz załatwione ekspresowo.

Na stronie sklepu wprowadzono coś takiego jak "Opinie o produkcie". Fajna sprawa, ale wygląda na to, że akceptowane są tylko pozytywne opinie, bo kiedy wytknąłem braki w opisie sposobu warzenie przy gotowym zestawie surowców, opinia jakoś się nie pojawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A ja mam chyba do nich pecha. Pierwsza dostawa była ok. Szybko, sprawnie, wszystko się zgadzało. W drugiej zamiast Marynki z 2016 roku dostałem z 2015. W trzeciej zamówiłem po dwie paczki 1kg słodów i przyszło ich tylko po 0,9 kg. A zamiast Carafy Special (bez łuski) dostałem normalną. Niby drobiazgi, ale denerwują.

Natomiast czas realizacji wszystkich trzech zamówień był naprawdę szybki i godny pochwalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dlatego ze sklep to nie jest ich główna praca tylko "wieczorowa". Ja też miałem takich parę problemów, zamawiałem wiadra i nie było odpowiednich otworów które zamówiłem. Pomieszali wagi słodów między sobą. Faktycznie takie coś irytuje i wynika z gapiostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam ten sklep od roku zamawiam tylko u nich jakość świetna wysyłka maksymalnie dwa dni czasem szybciej przy naprawde wielu paczkach była tylko jedna pomyłka która została skorygowana w jeden dzień do tego bardzo mocno poszerzyli oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołączam się. Zamówienie złożone i opłacone w niedzielę wieczorem, a we środę przed południem przesyłka czekała w paczkomacie. Do zamówienia dołączone były rzeczy które zgłosiłem do zakupu w zamian za punkty lojalnościowe. Tak więc wszystko gra w jak najlepszym porządeczku.   :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dzisiaj odebrałem pierwsze u nich zamówienie. Ekstrakty słodowe bruntala w plastikowych pojemnikach, puszka ekstraktu WES, chmiele, słód i kapsle. Niestety puszka WESa była o dziwo rozszczelniona (tak jakby już ktoś wcześniej próbował podważyć zawleczkę), wyciekł ekstrakt i ubabrał wszystko w kartonie... tragedia normalnie, wszystko się klei. Pierwszy raz doświadczyłem czegoś takiego. Nie polecam więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie / update: Napisałem do sklepu o tym w jakim stanie dostałem przesyłkę. Otrzymałem wyjaśnienia + kod na 15 PLN do wykorzystania przy kolejnych zakupach w ramach rekompensaty... Doceniam. 

 

P.S. Mam mimo wszystko pewne zastrzeżenia co do jakości opakowania przesyłki (żadnych folii bombelkowychitp. itd. itp). Z innych sklepów ekstrakty słodowe są szczelnie owinięte w ciasną folię + całość w "bąbelki")

Edytowane przez Jancewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pierwsze moje zamówienie w tym sklepie.

 

Ogromny + za czas realizacji, przesyłka opłacona w sobotnie popołudnie, wysyłka w niedzielę.

Mały - za brak wkładek chłodzących do drożdży, przy zamówieniu z alepiwo przy podobnych temperaturach wkładki były. Płynne drożdże zapakowane luźno do koperty i w taki sposób wysłane na pewno miały zagwarantowaną huśtawkę temperaturową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje zakupy w tym sklepie należy pochwalić na forum:

zamówienie złożone w niedzielę rano a wieczorem paczka była już w drodze. (myślałem, że już nikt nie pracuje w ostatnim dniu tygodnia???) Zamówienie dojechało dzisiaj o 13 a kolejna warka chłodzi się na balkonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejne zamówienie. Wszystko przyszło szybko i sprawnie z jednym niestety błędem - zamiast chmielu Marynka z 2018 dostałem rocznik 2017 (300g). Po interwencji bez żadnych problemów sklep dosłał 300g właściwej Marynki. Koniec końców z pomyłki skorzystałem. Bardzo dobry kontakt (nawet w sobotę i niedzielę). Polecam więc.

Edytowane przez Jancewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.