Skocz do zawartości

Sklep homebeer.pl


micd84

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się, nie kupisz taniej śrutowanych słodów. Ja robię tak - kupuję słody bazowe, suchary, chmiele w homebeer, a zakupy bardziej wymagające, czyli płynne drożdże, rzadziej spotykane chmiele, wyszukane słody specjalne w twojbrowar. I mimo dwóch przesyłek wychodzę lepiej niż miałbym kupować wszystko w twojbrowar. W pierwszym klikam opcje paczkomaty, której nie ma w drugim sklepie więc jest tanio.

 

Co do obsługi dodam jeszcze, że miałem dostać do pojemnika korek gratis, którego nie było, zgłaszając to dostałem list z korkiem i gratis 30g Magnuma granulat.

Edytowane przez joker0skater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna pochwała . Po pomyłce ( któż się nie myli ) z wysłanym błędnie wężykiem po zgłoszeniu problemu dostałem wężyk osobną wysyłką bez konieczności zwracania błędnego . ( ale i tak odesłałem bo już taki głupio uczciwy jestem )

 

Jedyna wada to pakowanie chmieli . Liczę , że się poprawią i zainwestują w próżniowe pakowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez pochwale sklep.Ceny słodów i chmieli bardzo korzystne.Mimo ze magazynier na chorobowym to uwineli sie szybko z wysyłka artykułów na moje pierwsze piwo.Dwa małe minusy to pakowanie chmielu w zwykle zamykane woreczki i brak mozliwosci opłaty zamowienia kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 



UWAGA !!!

W ZWIĄZKU Z BRAKAMI KADROWYMI (NIESTETY CHOROBA MAGAZYNIERA) WSZYSTKIE ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA DO ODWOŁANIA KOMUNIKATU BEDĄ WYSYŁANE Z OPÓŹNIENIEM.


Czas realizacji zamówień zostaje wydłużony do 7-10 dni.



Fajnie i porzadnie z ich strony ze dali to na głównej.

Inne sklepy też informują o terminach wysyłki ale to nie wszystkim wystarcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też jestem zadowolony z zakupów, często tutaj kupuje, wszystko bez pomyłek i co najważniejsze słody zawsze świeżo śrutowane :) Mogę z ręką na sercu polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo szybka wysyłka, każdy słód pakowany oddzielnie. Plusem dla mnie jest to, że mają zestawy na 10l, minusem - sposób pakowania chmieli. Jak do tej pory pierwszy sklep w którym zamawiałem który nie dolicza sobie za ześrutowanie słodów.

Podczas zamówienia można podać nr GG na który teoretycznie powinny przychodzić powiadomienia o etapach realizacji zamówienia. Pomimo podania numeru - żadne powiadomienie nie przyszło.

 

Ogólnie - jak najbardziej na PLUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie doprecyzowałem - kupując zestaw ze słodów nie dopłaca się za ich śrutowanie (wcześniej kupowałem w dwóch innych sklepach i tam trzeba było za taką usługę dopłacić).

 

---

Edit

Tak sobie policzyłem oddzielnie składniki z zestawu - wychodzi dokładnie tak samo jak w zestawie (pod warunkiem że uwzględnimy słody śrutowane).

Edytowane przez Areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep super. Szybki i rzetelny - choć póki co na inne też nie mogę złego słowa powiedzieć - i oby to się nie zmieniło.

Jedyny minus to pakowanie chmielu - strunowy woreczek to trochę mało jak na dzisiejsze standardy.

 

Słody po 100g to duży plus sklepu - choć co ciekawe nie w 100% oferta się tu pokrywa z "dużymi" ilościami - szkoda!

 

Poza tym jestem na plus!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak z jakością chmielu w homebeer? Wypada dobrze w porównaniu np. do centrumpiwowarstwa?

Gdzie w Lublinie jest odbiór osobisty?

Odbiór osobisty jest na Sławinku w jednym z bloków w mieszkaniu właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów homebeer okazał się pełnym profesjonalizmem. Nie dosłali mi wężyka oraz pokrywa miała nie mieć otworów, a dostałem z otworem. Bez żadnych przeszkód po zgłoszeniu reklamacji przysłali mi brakujące elementy bez konieczności wysyłania z mojej strony pokrywy z dziurą. Ponadto dostałem bardzo miły gratis - torebkę szyszki chmielu Magnum 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamawiałem w czwartek w piątek paczka była w Jeleniej , niestety paczkomaty( moje sknerstwo wyszłomi bokiem) mają wy.........    , gdzieś pracę w weekendy i co pech podwójny owszem w poniedziałek była paczka w paczkomacie ale mi sie samochód zepsuł i musiałem 28kg nieść w ręku ( jakieś 600metrów) Owineli przesyłke streczem i to cholerstwo wypadało z łap mi przez całą drogę .

Ogółnie każdy słód osobno - na plus ale z chmielami ( granulat ) to te opakowania mi się za bardzo nie podobają, reszt ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

czy może mi ktoś podpowiedzieć kto czesto korzysta czy słody, drożdże, chmiele itd są świeże? Bo tak trochę przeglądając stronę mam wrażenie ze raczej ruch jest dość mały wiec i brak świeżych dostaw?

Ponadto podoba mi się system ze można zamówić rożne ilości słodów a nie tylko 1kg, czy któryś sklep oferuje podobny system? Albo gdzie sobie wpisze ile dokładnie mi potrzeba i tyle mi zmielą do wora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze u nich kupuje i nie było żadnej wtopy co do jakosci towarów , zawsze zamówienie zgadzało sie z tym co przysłali. Ostatnio np zamiast 2  słodów ze strzegomia (monachijski i wiedeński) dostałem oba z weyermanna. Jedyne co mogło by byc lepsze to sposób pakowania chmieli.Foto paczki która ostatnio do mnie dotarła

post-10737-0-39735100-1449595776_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest dobry, towary jak u mnie do tej pory zakupione były świeże, np. drożdże zawsze z długim terminem dostawałem co najmniej rok od zakupu. Chmiele faktycznie mogliby pakować próżniowo, ale w zapachu też zawsze dobre były jak brałem, siana nie było. Zdarza im się szczególnie przy dużym zamówieniu coś nie włożyć do paczki, ale kontakt jest bardzo dobry i nie robią problemu z dosłaniem tego co brakuje, a i jakiś dodatek wrzucą. Ostatnio brałem dużo słodów u nich i brakowało jakiś słodów to po dwóch dniach dosłali, i dorzucili mi 100 gram szyszki lubelskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.