Skocz do zawartości

Aloha!


pafffcio

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego całego zagłębiania piwowarskiej wiedzy zapomniałem się przywitać :D W związku z tym czym prędzej zaległości nadrabiam i witam serdecznie wszystkich piwowarów!

Rzec parę słów o sobie też wypada, aczkolwiek w tym nigdy mistrzem nie byłem. Imię me Paweł, mieszkam w Poznaniu tu też się urodziłem. Pierwsza warka jeszcze przede mną, aktualnie czekam na sprzęt i surowce, o czym zresztą na tym forum już informowałem, przy okazji kilku pytań. W między czasie staram się zgłębić jak najwięcej wiedzy z warzeniem związanej :) Wiadomo, że nie samym piwem żyje człowiek, tak więc zgodnie z tą zasadą żyję też filmami. Innymi rzeczami zresztą też, ale to mniej istotne chyba :)

Pozdrawiam,

pawcio

 

Edit:

Przyszło mi do głowy, że mógłbym się podzielić z Wami skąd w ogóle się o domowym piwowarstwie dowiedziałem. W zasadzie wszystko przez... pogodę xD Na o2.pl była kiedyś informacja, że pogoda w tym roku jest jak znalazł do hodowli chmielu. Wchodzę w artykuł, a tam piszą, że warzenie własnego piwa to nie trudna sprawa, a z własnego chmielu jeszcze przyjemniejsza. Pogooglałem trochę, zebrałem fundusze i tak oto jestem i czekam na swój pierwszy raz :)

Edytowane przez pafffcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.