Skocz do zawartości

Piwny depozyt - Bydgoszcz - "Homebrew.pl" (ul. Poznańska 21)


feelon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj po raz pierwszy do depozytu dotarły moje piwka:

-klasyczny Weizenbock (butelkowanie 12.14)

-Saison oraz Polish IPA (butelkowane 27.02.15)

 

Saison i PIPA pochodzą z tej samej warki, różnią je tylko drożdże użyte do fermentacji. Polecam spróbować porównawczo, żeby przekonać się jak diametralnie różne efekty można uzyskać na etapie fermentacji. Chmieliłem szyszką z własnego chmielnika - ot kolejny eksperyment.

 

Pierwsze recenzje wrzucę niestety dopiero w weekend. Pozdrawiam ;)   

Edytowane przez Wektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żytnia IPA, Browar Endrju 

 

Ostrzyłem sobie zęby na to piwo i na szczęście udało mi się dorwać je w depozycie :) Żytnie piwo to nadal rzadkość, a w domowym wydaniu to wręcz rarytas. I bardzo się cieszę z tej wymiant, bo zaczynając od końca - było bardzo smaczne :)
Zaraz po otwarciu można było wyczuć wspaniały aromat chmielu, przeważał aromat grejfruta. Po przelaniu do szkła utworzyła się ładna piana, jednak nie była bardzo trwała. Kolor piwa jasnobrązowy, lekko mętne. 
Jeżeli chodzi o smak to nie bardzo wiem jak oceniać żytnie piwo, bo to drugi mój kontakt z takim gatunkiem. Więc ocenię na chłopski smak :) bardzo smaczne, pełne w smaku, gorycz mocna, jednak zbilansowana przez przebijającą się słodycz, nagazowanie jak najbardziej odpowiednie.

Podsumowując i najprościej mówiąc - po prostu dobre piwo. Z przyjemnością wypiłem i z przyjemnością wypiłbym kolejne. Gratuluję piwowarowi, dobra robota! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufnar dzięki za świetną recenzję :) klaruje swoje piwa żelatyną i zawsze mam taki dziwny niezbity osad gdy nalewam delikatnie i zostawiam niewielką ilość piwa w butelce to jest do przyjęcia muszę spróbować innej metody klarowania :)  jest to dość mocne piwo myślę, że gdy jeszcze troche poleżakuje alkohol nie będzie tak drażniący :) jeszce raz dzięki za świetną ocenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny stan skrzynki (17/20):
1. Richert's Brewery - Pszenica - Hefe-Weizen - 11 BLG - 4,4% alk. -  15.12.2014

2. Niby Browar - Witbier - 12 BLG
3. Niby Browar - Pszeniczne - 14 BLG
4. NIby Browar - Belgian IPA - 19 BLG - 29.11.2014
5. Niby Browar - IPA Single Hop Simcoe - 14 BLG - 31.01.2015
6. Niby Browar - IPA Single Hop Simcoe - 14 BLG - 31.01.2015
7. Browar Mały Zły Wiejski - Witbier - 12 BLG - 06.12.2014

8. Browar Maciaszka - Arytmia Pale Ale - 14 BLG - 18.01.2015

9. Browar Wykidajło - Oatmeal stout - 13 BLG - 15.02.2015

10. Browar Wykidajło - Oatmeal stout - 13 BLG - 15.02.2015

11. Browar Alien's - Lager Wiedeński - 13 BLG - 27.02.2015

12. Piterkowe - Miodowo-gryczane ale - 13 BLG - 01.02.2015

13. Piterkowe - Polskie ale - 15 BLG - 10.01.2015

14. Browar Wektor - Weizenbock - 16 BLG - 26.11.2014

15. Browar Wektor - Saison - 14 BLG - 27.02.2015

16. Krzysztof Jarosz - Cydr - 10.2014

17. Krzysztof Jarosz - Polish Ale - 12 BLG - 28.02.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja: Double Vanilla Stout z Browaru Aviarium
Wygląd: smolista czerń, bardzo duża drobno pęcherzykowa beżowa piana. Świetnie oblepia szkło.

Aromat: czekoladowy-kawowy z bardzo delikatną nutą wanilii

Smak: Lekka kwaskowość i intensywna czekoladowość.  Lekko wyczuwalna wanilia i minimalna alkoholowość. Bardzo gęste i wytrawne. Goryczka na odpowiednim poziomie.

Świetne piwo: gęste, mocno czekoladowe o cudownym wyglądzie. Szkoda, że wanilia nie jest, aż tak wyczuwalna. Została prawie całkowicie przykryta przez resztę aromatów i smaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja - Czekoladowy Stout z Browaru Marcina

 

Aromat z butelki wydaje się niezbyt intensywny, za to przy nalewaniu do szkła piwo sprawia bardzo przyjemne wrażenia wizualne. Mimo niskiego nagazowania buduje się beżowa, gęsta, dobrze zbudowana piana. Barwa oczywiście jak przystało na stout czarna i nieprzejrzysta.

Aromat mimo że nie powala intensywnością jest bardzo przyjemny, czysty - czekoladowy i kojarzący mi się trochę z kawą z mlekiem.

W smaku dość łagodne i gładkie, paloność dość niska, ułożona, fajna czekolada. Jeśli chodzi o stronę słodową to pasuje mi to na "bazę" do Black IPA ze względu na brak ostrej paloności i łagodność smaku. Goryczka jest średnio-niska, jak najbardziej właściwa dla stoutu.

Piwo bardzo przyjemne w odbiorze, zwłaszcza po całodniowym warzeniu. W żadnym razie nie ekstremalne, ale bardzo spójne i pijalne. Gratuluję.

 

Nie ogarnąłem jak się wrzuca zdjęcia na forum, daję linka do posta w moim dzienniku piwnym online:

http://browarwektor.blogspot.com/2015/03/degustacje-piw-domowych-czekoladowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polish India Pale Ale z Browaru Johan&Jason

 

Mocne syknięcie przy otwieraniu zdradza wysokie nasycenie piwa, muszę się śpieszyć z nalewaniem, bo pęcherzyki zaczynają podrywać osad drożdżowy z dna. Udaje mi się nalać większość piwa do szkła względnie bez osadu, za to z bujną i całkiem ładną pianą. Z czasem piana opada do rozsądnej centymetrowej warstwy, pozostawiając dookoła ślady na szkle.

 

Aromat to głównie nuty pochodzenia słodowego. Daje się wyczuć obecność karmelu, pieczywa. Przez tą słodowość stara się przebijać ziołowy aromat polskiego chmielu.

Biorąc pierwszy łyk czuć od razu ciężar słodowy tego piwa. Jest bardzo treściwe, może nawet zbyt ciężkie i bardzo karmelowe. Do głosu dochodzi również wysoka goryczka, w pierwszym odczuciu owocowa, a na finiszu bardziej ziołowa i długo zalegająca. Niestety w przypadku polskich odmian, goryczka przy tej intensywności jest ciężka w odbiorze. Dla mnie w górnej części skali akceptowalności.

 

Piwo na pewno nie jest złe. Wizualnie prezentuje się znakomicie. Uważam, że jest całkiem smaczne, ale w mniej więcej połowie objętości czuję się przygnieciony jego ciężarem, na który składają się nieco za wysokie wysycenie, wysoka karmelowa pełnia i mocna, trochę zalegająca goryczka. Chciałbym jednak podkreślić, że nie każde piwo jest stworzone do szybkiego żłopania, więc ocena ogólna jest jak najbardziej pozytywna. Wypiję do końca z szacunku do piwowara i jego pracy choć nie ukrywam że gdybym miał w tej chwili taką możliwość to podzieliłbym się z osobą towarzyszącą pół na pół.

http://browarwektor.blogspot.com/2015/03/degustacje-piw-domowych-polish-india.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Wektor - Saison

 

Jak zobaczyłem bogaty dobór chmieli i brak dodatków to obawiałem się, że piwo nie będzie w stylu. Nie mam dużego doświadczenia w tym gatunku, i pewnie dlatego nie spodziewałem, że drożdże zrobią taką robotę. Ale do rzeczy

 

Aromat: Słodowość oraz belgijskie drożdże, przyprawy. Chmielu brak lub śladowo

Barwa: Złocista. Tutaj nie mogę ocenić zbyt dokładnie. Piłem przy sztucznym świetle. Generalnie dobre wrażenie.

Piana: Mało obfita, szybko zanika, ale jak najbardziej poprawna w budowie; nieźle oblepia szkło.

Smak: Tutaj dają o sobie znać drożdże. Zdecydowany smak przypraw i pikanterii, ale bardzo subtelnie, nie przeszkadza. Świetnie z tym zbalansowana goryczka i nuty ziemiste. Zupełnie nie czuć tych domniemanych 50 IBU. Chmiel nie wychodzi na wierzch. Brak owoców.

 

Generalnie uważam, że piwo bardzo dobre. Posiłkując się wytycznymi stylu, trzeba przyznać, że piwo spełnia wymagania. Mocno odfermentowane, bardzo pijalne i orzeźwiające, z nutą kwaskowości. Nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o nuty pikantnych przypraw. Nie czuć alkoholu. A propos alkoholu: ciekawi mnie odfermentowanie tego piwa. Etykieta mówi o zawartości alkoholu na poziomie 6,7% przy ekstrakcie 14 plato. Sporo alkoholu, do ilu odfermentowało?

 

Nie jestem fanem wydawania ocen w skali liczbowej. A już w ogóle nie czuje się kompetentny, żeby wydać taką ocenę. Tak więc powiem tylko słowem podsumowania, że piwo jak najbardziej udane. Lekkie, orzeźwiające, z bardzo ciekawymi nutami. Mocno intrygujące. Ciekawi mnie samorefleksja piwowara.

 

 

Od siebie dodałem do skrzynki Spring Heeled Jack. Piwo w stylu Brown Porter, bardzo słabo odfermentowane, mocno czuć wpływ płatków dębowych. Słabo pijalne i ciężkie, na pewno nie dla każdego. Mam na stanie 5 innych piw, bardziej pijalnych, ale postanowiłem zacząć od tego. Myślę, że jest ciekawe mimo wszystko.

Edytowane przez grzdanielak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za rzeczową opinię :)

Co do chmielenia to wykorzystywałem wszystkie popularne polskie odmiany, bo akurat takie posiadałem z własnego zbioru. Generalnie zrobiłem dwa piwa z jednego "kociołka", gdzie różnica była tylko w zadanych drożdżach. Okazało się, że chmiel nie był najwyższej jakości, nie wiem czy kwestia złego przechowywania, suszenia czy taki po prostu był. W każdym razie z 50 IBU na papierze wyszło dużo mniej, aromat też taki średni, no i w wyniku wyszła bardzo przeciętna Polska IPA z niską goryczką i całkiem stylowy Saison. No coś za coś.

 

Odfermentowanie na tych belgach (WLP566) bardzo wysokie. Żarłoczne strasznie są te drożdże. Stanęło chyba gdzieś około 0,5-1 BLG pozornego ekstraktu. W każdym razie alkohol liczyłem dość dokładnie, i tak to mniej więcej wyszło jak jest napisane.

 

Mi też bardzo się spodobał profil smakowo-zapachowy pochodzący od tych drożdży. Piłem przedtem tylko jednego Saisona i podobne nuty udało mi się odszukać u siebie. Największym zaskoczeniem dla mnie było, że drożdże namnożyłem eksperymentalnie z butelki Deep Love od Alebrowaru i przefermentowały mi całkiem fajnie dwie warki. Następnym razem zostawię w depozycie Rye IPA na tych drożdżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs z dniem dzisiejszym dobiega końca. Ogólnie bardzo fajnie, że tyle piwa wymienialiście i spowodowaliście, że bydgoski depozyt bardzo się rozruszał. Na dniach przeanalizujemy i spiszemy wszystkich uczestników, który wymienili się i zrecenzowali piwo oraz poprosimy kogoś z Was, aby pojawił się i wspólnie z nami przeprowadził losowanie :) Tymczasem wklejam aktualny stan depozytu.

 

Aktualny stan skrzynki (17/20):
1. Richert's Brewery - Pszenica - Hefe-Weizen - 11 BLG - 4,4% alk. -15.12.2014
2. Niby Browar - Witbier - 12 BLG
3. Niby Browar - Pszeniczne - 14 BLG
4. NIby Browar - Belgian IPA - 19 BLG - 29.11.2014
5. Niby Browar - IPA Single Hop Simcoe - 14 BLG - 31.01.2015
6. Browar Mały Zły Wiejski - Witbier - 12 BLG - 06.12.2014
7. Browar Faberski & Woźniak - Stout - 12-14 BLG - 04.03.2015
8. Browar Alien's - Lager Wiedeński - 13 BLG - 27.02.2015
9. Piterkowe - Miodowo-gryczane ale - 13 BLG - 01.02.2015
10. Piterkowe - Polskie ale - 15 BLG - 10.01.2015
11. Browar Grzegorz Dawelak - English Brown Porter - 14 BLG - 24.02.2015
12. Krzysztof Jarosz - Cydr - 10.2014
13. Krzysztof Jarosz - Polish Ale - 12 BLG - 28.02.2015
14. Browar Marcina - Belgijsko-polskie pale ale - 16 BLG - 29.03

15. Browar Marcina - Belgijsko-polskie pale ale - 16 BLG - 29.03

16. Browar Marcina - Belgian tripel - 18,5 BLG - 31.01

17. Browar Marcina - Belgian tripel - 18,5 BLG - 31.01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostawiłem 2 belgian tripel i 2 weselne kompletna mieszanka polsko-belgijska mam nadzieje, że będzie smakowało.

Degustacja Sigle Hop Simcoe z Niby Browaru:

wygląd: jasne, żółte, ładny kolor, biała, drobno pęcherzykowa piana dobrze się trzymała, lekko mętne ale w niczym to nie przeszkadzało.

aromat: owoce tropikalne, owoce, owoce i jeszcze raz owoce :D słodycz, jakieś liczi coś takiego, ananas, kaktus, meeega przyjemny aromat.

Smak:Słodkie, owocowe, lekkie ale zarazem pełne, lekka, niezalegająca goryczka, orzeźwiające, nagazowane w sam raz.

Podsumowanie: Piło się super, śliczny kolor, przyjemna goryczka, orzeźwiająco owocowe, krótko mówiąć świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna degustacja tym razem piwo Arytmia Pale Ale

Wygląd: miedziano-brązowe, piana brudna biel bardzo długo się utrzymywała, mentne.

Aromat: Słodowy, lekko ziołowy, ogólnie słabo jakoś czułem coś jak wino owocowe to chyba zapach drożdży.

Smak: alkochol mega wyczuwalny alkochol, nieprzyjemny cierpki smak, próbowałem określić co mi nie pasuje i wydawało mi się jakby było zepsute albo źle fermentowane, autoliza czy coś nie znam się jeszcze za bardzo :P, czuć troche karmelu, słodycz, przebija się smak ziołowy jak w aromacie ale słabo.

Podsumowanie: Przepraszam ale zawiodłem się. Coś poszło nie tak, może wina zieloego szkła albo za długo stało na drożdżach, może za wysoka temperatura fermentacji, nie wiem coś mi mocno nie pasowało nie do końca potrafię nazwać ale smakowało trochę jak zepsuty sok.

 Następne będzie lepsze pamiętam, że moje pierwsze miało podobny smak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Wykidajło wymienił dwa piwa, dodane zostały 2 x Rye IPA, a zabrany został Lager Wiedeński (Browar Alien) i Belgian Tripel (Browar Marcina).

 

Aktualny stan skrzynki (17/20):

1. Richert's Brewery - Pszenica - Hefe-Weizen - 11 BLG - 4,4% alk. -15.12.2014

2. Niby Browar - Witbier - 12 BLG

3. Niby Browar - Pszeniczne - 14 BLG

4. NIby Browar - Belgian IPA - 19 BLG - 29.11.2014

5. Niby Browar - IPA Single Hop Simcoe - 14 BLG - 31.01.2015

6. Browar Mały Zły Wiejski - Witbier - 12 BLG - 06.12.2014

7. Browar Faberski & Woźniak - Stout - 12-14 BLG - 04.03.2015

8. Piterkowe - Miodowo-gryczane ale - 13 BLG - 01.02.2015

9. Piterkowe - Polskie ale - 15 BLG - 10.01.2015

10. Browar Grzegorz Dawelak - English Brown Porter - 14 BLG - 24.02.2015

11. Krzysztof Jarosz - Cydr - 10.2014

12. Krzysztof Jarosz - Polish Ale - 12 BLG - 28.02.2015

13. Browar Marcina - Belgijsko-polskie pale ale - 16 BLG - 29.03

14. Browar Marcina - Belgijsko-polskie pale ale - 16 BLG - 29.03

15. Browar Marcina - Belgian tripel - 18,5 BLG - 31.01

16. Browar Wykidajło - Rye IPA - 15 BLG - 18.03.2015

17. Browar Wykidajło - Rye IPA - 15 BLG - 18.03.2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar Wektor - Saison - 14 BLG

zapach - zdominowany przez drożdże, bardzo przyjemny

wygląd - bursztynowe, pianka fajna ale po jakimś czasie opadła do zera

smak - po zapachu można się domyślić jak to piwo smakuje, smak również zdominowany przez drożdże, przyjemny, właściwie brak goryczki

 

Ogólnie bardzo smaczne piwko. Jednak był to mój dopiero drugi saison pity w życiu więc nie do końca wiem jak powinien smakować. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj recenzja piwa weizenbock z browaru Wektor.

Aromat: przyprawowy, słodkie owoce, goździki, z butelki czuć aromat chmielu.

Wygląd: bordowa barwa, mega piana zółto-biała długo się utrzymała, klarowne.

Smak, mocno czuć alkochol taki rozgrzewający, w smaku trochę brakuje tego co czuć w aromacie, jest słodowe i lekko przyprawowe, lekko kwaskowe.

Podsumowanie: piękny kolor, niesamowita piana, niezły aromat, w smaku trochę za bardzo czuć alkochol ale moc piwa mówi sama za siebie ;)

Wypiłem z ogromną przyjemnością.

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIPA Single Hop Chinook z browaru Feelon

Barwa głębokiego bursztynu z czerwonym odcieniem, opalizujące. Po wyglądzie wnioskuję filozofię jaka przyświecała twórcom Ataku Chmielu. Spodziewam się trochę ponadstandardowej podbudowy słodowej.
Piana obfita i trwała, ale dość szybko zaczyna się dziurawić i zapadać, pozostawia jednak dużo śladów na szkle. Wygląd zachęca do spróbowania.
Aromat średniointensywny i bardzo przyjemny, typowo amerykański owocowo-cytrusowy nie spodziewałem się po samym Chinooku takiego fajnego aromatu, dość bogatego jak na SH.
Smak. Bardzo dobre, wyraźnie chmielowe, rześkie i owocowe w stronę grejpfruta z nieprzesadzoną krótką orzeźwiającą goryczką, uzupełniane dość wysoką jak na 14tkę podstawą słodową z dość mocno przebijającym się karmelem, generalnie dość słodkie jak na AIPA.
Słodycz jest jednak na tyle stonowana, że piwo pozostaje zabójczo pijalne, nie przechmielone, z przyjemną kontrą słodową. Świetne piwo z balansem trafionym w punkt. Co do samego chmielu, jak dotąd Chinooka używałem raczej na goryczkę, a jak widzę oprócz bardzo dobrej jakości goryczki ma bardzo interesujący aromat.

http://browarwektor.blogspot.com/2015/04/degustacje-piw-domowych-aipa-single-hop.html

Edytowane przez Wektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna recenzja to piwo z browaru Wykidajło Oatmeal stout

Aromat: paloność, kawa zbożowa, czuć alkochol

Wygląd: czarne, piana dość słaba, brudnożółta, prawie brązowa

Smak: lekko wodniste, coś szczypie w język i podniebienie, leciutka goryczka, paloność, lekko kwaśne, nagazowanie małe, mało treściwe

Podsumowanie: Srednio smaczne, coś gryzie w język, jakieś mało treściwe, nie czuć owsa, czuć alkochol, złe nie jest ale szału nie ma. Wypiłem jednak ze smakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna degustacja tym razem piwo Arytmia Pale Ale

Wygląd: miedziano-brązowe, piana brudna biel bardzo długo się utrzymywała, mentne.

Aromat: Słodowy, lekko ziołowy, ogólnie słabo jakoś czułem coś jak wino owocowe to chyba zapach drożdży.

Smak: alkochol mega wyczuwalny alkochol, nieprzyjemny cierpki smak, próbowałem określić co mi nie pasuje i wydawało mi się jakby było zepsute albo źle fermentowane, autoliza czy coś nie znam się jeszcze za bardzo :P, czuć troche karmelu, słodycz, przebija się smak ziołowy jak w aromacie ale słabo.

Podsumowanie: Przepraszam ale zawiodłem się. Coś poszło nie tak, może wina zieloego szkła albo za długo stało na drożdżach, może za wysoka temperatura fermentacji, nie wiem coś mi mocno nie pasowało nie do końca potrafię nazwać ale smakowało trochę jak zepsuty sok.

 Następne będzie lepsze pamiętam, że moje pierwsze miało podobny smak :P

 

No to faktycznie coś musiało się niedobrego w butelce zrobić.

Czyżby pirosiarczyn w zielnonej butelce nie zadziałał :/ ?

Te które są u mnie są klarowne więc tu już jest coś dla mnie podejrzane.

Swoją drogą było robione jako belgian pale ale więc aromat ciastek, karmelu itd powinien być wyczuwalny.

 

Ogólnie sorry za złe wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgian Blond Ale z browaru Endrju

Zaraz po otwarciu piękny aromat wyłania się z butelki.
Przy nalewaniu tworzy się wysoka, dobrze zbudowana piana, która opadając oblepia szkło i utrzymuje się cienką warstwą na powierzchni dłuższy czas. Barwa głębokiego bursztynu, opalizujące, pięknie się prezentuje. Sfera wizualna bez zarzutu.
Aromat jest bardzo przyjemny. Nie ulega wątpliwości, że zastosowano belgijskie drożdże. Wyczuwam głównie belgijskie estry, pomieszane z ziołowo-przyprawowym aromatem chmielowym i trochę przyprawowych fenoli pochodzących od drożdży ale bardzo subtelnie.
W smaku najpierw średnia, przyjemna ziołowa goryczka, ziołowy smak chmielu i lekko przyprawowo-pikantne nuty drożdżowe i sporo estrów dających uczucie słodyczy w połączeniu z karmelem. Umiarkowana pełnia, typowa dla belgijskich lżejszych ejli, wysycenie w punkt.
Podsumowując: świetne piwo, bardzo stylowe, a także smaczne i pijalne, oferuje fajny balans między stroną chmielową a słodową.

http://browarwektor.blogspot.com/2015/04/belgian-blond-ale-z-browaru-endrju.html

Edytowane przez Wektor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualny stan skrzynki (17/20):

1. Richert's Brewery - Pszenica - Hefe-Weizen - 11 BLG - 4,4% alk. -15.12.2014

2. Niby Browar - Witbier - 12 BLG

3. Niby Browar - Pszeniczne - 14 BLG

4. NIby Browar - Belgian IPA - 19 BLG - 29.11.2014

5. Niby Browar - IPA Single Hop Simcoe - 14 BLG - 31.01.2015

6. Browar Mały Zły Wiejski - Witbier - 12 BLG - 06.12.2014

7. Browar Faberski & Woźniak - Stout - 12-14 BLG - 04.03.2015

8. Piterkowe - Miodowo-gryczane ale - 13 BLG - 01.02.2015

9. Piterkowe - Polskie ale - 15 BLG - 10.01.2015

10. Krzysztof Jarosz - Cydr - 10.2014

11. Krzysztof Jarosz - Polish Ale - 12 BLG - 28.02.2015

12. Browar Marcina - Belgijsko-polskie pale ale - 16 BLG – 29.03

13. Santiago Chile – Witbier – 11 BLG – 31.03.2015

14. Browar Wektor – Saison Rye IPA - 15 BLG – 21.03.15

15. Browar Wektor – Saison Rye IPA - 15 BLG – 21.03.15

16. Browar Wektor – Rye IPA - 15 BLG – 21.03.15

17. Browar Wektor – Rye IPA - 15 BLG – 21.03.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłoniliśmy kandydatów do losowania w konkursie :) Wszyscy, którzy wstawili piwo lub wymienili się i zrecenzowali wymienione znajdują się na tej liście:

  • Kuchenny Bronxx
  • Browar Maciaszka
  • Richert's Brewery
  • Browar Endrju
  • Chyba Browar
  • Niby Browar
  • Browar Marcina
  • The Brew Brothers
  • Cemik1
  • Browar Aviarium
  • Wykidajło
  • Apocalyptic Brewing
  • Piterkowy
  • Browar Johan&Jason
  • Browar Szufnar
  • WujekStaszek
  • Browar Domowy Wektor
  • SoЯdes

Losowanie odbędzie się w czwartek o godzinie 18 i będzie publiczne, dlatego zainteresowanych zapraszamy do sklepu :)

Zwycięzców ogłosimy tutaj na forum oraz skontaktujemy się telefonicznie.

Edytowane przez feelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs rozstrzygnięty. Niestety nie pojawiła się żadna publika na to zapierąjące dech w piersiach wydarzenie ;) Mimo to poradziliśmy sobie i wylosowaliśmy zwycięzców:

  • miejsce 1 - 25kg słodu pilzneńskiego - Apocalyptic Brewing
  • miejsce 2 - 100g wybranego chmielu zagranicznego - Kuchenny Bronxx
  • miejsce 3 - 100g wybranego chmielu polskiego - Piterkowy

Gratulujemy i zapraszamy wylosowane osoby do sklepu na zakup towarów za symboliczny 1 grosz ;)

 

PS. To prawdopodobnie nie koniec tego typu zabaw. W niedługim czasie ogłosimy co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobra to żeby rozruszać towarzystwo wrzucam jutro 4 swoje piwa, w tym dwie perełki:

 

Warka 77 - Browar Aviarium

Jerzyk - Russian Imperial Stout

21,5 Plato - końcowe 5 Plato, ok 8%alk.

Słody: pale, caramel 30, crystal wheat, kawowy, chocolate, żytni czek, cara aroma

Chmiele: Target, Cluster, EKG, Galaxy, El Dorado

Dod. niesłodowane: Miód gryczany, melasa

Drożdże: Mangrove Jack's Newcastle Dark Ale

Rozlew: 05.02.2014

 

Warka 89 - Browar Aviarium

Jerzyk II - Russian Imperial Stout

24 Plato - końcowe 5 Plato, ok 10,5 %alk.

Słody: pale, caramel 30, czekoladowy żytni, czekoladowy, Carafa III, kawowy

Chmiele: Challenger, Goldings

Drożdże: S-04

Rozlew: 07.02.2015

 

Plus dwa Kolsche :beer: . O której wrzucę? Nie wiadomo ale kto pierwszy ten lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.